22.jūlijā Liepājas stadionā “Daugava” grupa “Prāta Vētra” noslēgs divu gadu koncerttūri “Gads bez kalendāra”.

Renārs Kaupers: “Vakar skatījos, kā Liepājas stadionā “Daugava” sāk celt sestdienas koncerta skatuvi un atcerējos kā pirms 30 gadiem turpat netālu “Pūt vējiņos” mēs kā jaunā grupa, saņēmām pirmo lielo balvu par uzvaru festivālā “Liepājas Dzintars”. Pēc tam laimīgi braukājām apkārt pa vēju pilsētu siltajā vasaras naktī, meklējot piedzīvojumus. Brīnišķīgi, ka atkal varēsim iepriecināt liepājniekus un pilsētas viesus ar savām dziesmām. Tā ir milzu izredzētība atkal un atkal atgriezties uz skatuves un būt kopā ar klausītājiem. Domāju, ka būs interesanti arī tiem, kuri jau bijuši uz “Gads bez kalendāra” koncertiem pagājušajā vasarā. Esam nedaudz pamainījuši dziesmu secību, dažas dziesmas pirmo reizi skanēs dzīvajā izpildījumā un runā, ka būšot arī kāds pārsteigums!”

Kā iepriekš, arī šī gada koncerts Liepājā organizēts domājot par atbildīgu dabas resursu izmantošanu. Sadarbībā ar koncerttūres ilgtspējas partneri “Neste”, “Prāta Vētra” aicina internetā iegādātās koncertu biļetes nedrukāt, bet saglabāt tās savā viedierīcē un pie ieejas uzrādīt digitāli. Pasākumā būs pieejamas arī depozīta dzērienu glāzes un atkritumu šķirošanas punkti. Tāpat tiks izmantota dabai draudzīgāka “Neste MY” atjaunojamā dīzeļdegviela elektrības ražošanai un kopā ar apdrošināšanas un tehnoloģiju uzņēmumu “Balcia” pie koncerta norises vietas Liepājā būs velosipēdu novietne.

Grupa aicina koncerta apmeklētājus iepazīties ar visu aktuālāko informāciju par koncertu stadionā “Daugava” Liepājā:

BIĻETES

Koncerta biļetes pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā Rīgā un koncertzālē “Lielais Dzintars” Liepājā. Biļešu cena no 48 EUR.

Koncerta dienā Liepājas stadiona “Daugava” kasē pie 1. ieejas vārtiem stāvvietu biļešu cena būs 50 EUR. Kase darbu uzsāks plkst.16.00. Atlikušo biļešu skaits ir ierobežots.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama biļete.

Ieejas biļetes var uzrādīt gan mobilajās ierīcēs, gan drukātas. Atkārtotai ieejai koncerta teritorijā biļete nav derīga.

Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

SĀKUMS

Ieeja koncerta teritorijā no plkst.18.00. Koncerta sākums plkst.20.00. Koncerta īpašais viesis – pop un hip-hop māksliniece Būū.

Lūdzam uz koncertu ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos pasākumos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

IEEJA UN IZEJA

Ieeja koncerta teritorijā pa 1.un 6. vārtiem.

1. vārti atrodas pie stadiona galvenās ieejas nākot pa gājēju celiņiem no Peldu ielas vai Rožu ielas.

6. vārti ir jūras pusē nākot no Peldu ielas.

Ukraiņu viesi aicināti izmantot ar Ukrainas karodziņiem marķētās skrejas.

Izeja pēc koncerta pa 1., 3. (pa kreisi no skatuves) un 6.vārtiem.

BALCIA VIP Lounge

Balcia VIP Lounge biļešu īpašniekiem ieeja pa VIP ieeju – 6. vārtiem, saņemot Balcia VIP Lounge aproci. Balcia VIP Lounge biļešu īpašnieki ieejai var izmantot arī 1. vārtus, Balcia VIP Lounge aproci saņemot pie apsardzes tribīnēs pie Balcia VIP Lounge zonas.

Balcia VIP Lounge biļešu īpašniekiem, uzrādot VIP PARKING biļeti, autostāvvieta uz Miķeļa Valtera ielas ar iebraukšanu no Peldu ielas.

RATIŅKRĒSLI

Ratiņkrēsliem paredzētās vietas atrodas pie H tribīnes skatuves kreisajā pusē. Ieeja pa 1. vārtiem.

FANU ZONA

Skatuves priekšā atrodas fanu zona. Tā ir sadalīta A pusē (skatuves kreisajā pusē) un B pusē (skatuves labajā pusē). Abas zonas ir identiskas. Norādes atrodamas pie skatuves un uz ekrāniem. Aicinājums uz fanu zonu doties laikus – sākoties koncertam, tās var būt grūti sasniedzamas.

Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus un ēdienu.

TRANSPORTS

Aicinām iepriekš izpētīt iespējas ērtākai nokļūšanai stadionā “Daugava” Piejūras parkā – doties ar kājām, ar velosipēdu, skūteri, personisko auto vai arī izmantojot sabiedrisko transportu – autobusus, tramvaju un vilcienu. Atcerieties, ka stadiona virzienā vienlaikus dosies liels skaits skatītāju, tāpēc nokļūšanai līdz koncertam ierēķiniet papildu laiku.

Sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” koncerta dienā kursēs vilciens Rīga – Liepāja – Rīga.

22.jūlijā plkst.13.49 aties vilciens no Rīgas, ar sekojošām pieturām:

Torņakalns plkst.13.54 – Olaine plkst.14.08 – Cena plkst.14.17 – Cukurfabrika plkst.14.21 – Jelgava plkst.14.25 – Glūda plkst.14.43 – Dobele plkst.14.54 – Biksti plkst.15.14 – Brocēni plkst.15.35 – Saldus plkst.15.45 – Skrunda plkst.16.10 – Kalvene plkst.16.31- Ilmāja plkst.16.39 – Tore plkst.16.54 – Liepāja plkst.17.07.

Pēc koncerta, 23.jūlijā plkst.1.15 vilciens aties no Liepājas, ar sekojošām pieturām:

Tore plkst.1.29 – Ilmāja plkst.1.43 – Kalvene plkst.1.51 – Skrunda plkst.2.09 – Saldus plkst.2.34 – Brocēni plkst.2.41 – Biksti plkst.3.01 – Dobele plkst.3.24 – Glūda plkst.3.36 – Jelgava plkst.3.50 – Cukurfabrika plkst.3.57 – Cena plkst.4.02 – Olaine plkst.4.09 – Torņakalns plkst.4.24 – Rīga plkst.4.28.

Vilciena kustības saraksts no 13.jūlija pieejams AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv un mobilajā lietotnē.

Plānots, ka papildu reisi būs arī starppilsētu autobusu kustības sarakstos.

Velosipēdus un citus braucamrīkus (skrituļdēļus, personiskos elektriskos skūterus un ķiveres) varēs novietot īpaši veidotā Balcia City Combo stāvvietā pie stadiona 1. vārtiem, nākot no Peldu ielas.

Koncerta apmeklētājiem jāņem vērā, ka personīgo automašīnu novietošana stadiona tuvumā būs apgrūtināta. Stundu pēc koncerta beigām satiksme stadiona tuvumā var būt ierobežota vai slēgta, lai koncerta apmeklētāji, kas dodas ar kājām, varētu droši izkļūt no koncerta teritorijas.

Lai netraucētu operatīvā transporta kustību Liepājā, lūdzam nenovietot automašīnas pretī iebrauktuvēm dzīvojamo māju pagalmos un teritorijās. Pārliecinieties, ka automašīna nebloķē pieejas ceļus vai vārtus.

Sadarbībā ar tūres oficiālo transporta nodrošinātāju “City Bee”, iesakām no citām pilsētām uz koncertu doties ar “City Bee” koplietošanas automašīnām, kuras varēs novietot “City Bee” lietotnē redzamajās zonās Liepājā šeit. Pirmajam braucienam 7 EUR dāvana no grupas ar kodu “PV7”.

NEDRĪKST IENEST

Lietussargus, “selfijstikus”, foto un video aparatūras statīvus, saliekamos krēslus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, liela izmēra mugursomas, dzīvniekus.

Ar bērnu ratiņiem ieeja koncerta teritorijā ir atļauta. Drošības apsvērumu dēļ aizliegts koncerta laikā ar bērnu ratiņiem atrasties pūlī un/vai skatuves priekšā. Atļauts ienest zīdaiņiem paredzēto pārtiku oriģinālā iepakojumā un dzērienu bērnu pudelītē (izņemot karstu ūdeni).

BALCIA ĪPAŠĀS AKTIVTĀTES

Apdrošināšanas un tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” piedāvā koncerta apmeklētājiem pārbaudīt savu veiksmi spēlē “Griež un laimē visi!”. Koncerta apmeklētāji aicināti jau laikus lejuplādēt “Balcia” aplikāciju savā viedierīcē (caur “app store” vai “google play” veikalu), reģistrēties un koncerta laikā no plkst.18.00 līdz plkst.22.30 iegriez veiksmes ratu. Aktivitātē iespējams laimēt bezmaksas dzērienu, “Balcia” apdrošināšanas produktus vai kādu vērtīgu suvenīru no grupas.

Pirmie 5000 koncerta apmeklētāji saņems īpašas “Prāta Vētra” un “Balcia” suvenīra dzērienu glāzes, no kurām baudīt atspirdzinošus dzērienus un pēc koncerta glāzi saglabāt kā piemiņu no kopīgi pavadītā vakara Liepājā.

JĀŅEM VĒRĀ

Koncerta biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas. Dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tajā skaitā sociālo tīklu kontos) bez atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Ar savu ierašanos uz pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Smēķēt pasākuma teritorijā aizliegts, izņemot īpaši norādītā vietā ārpus skatītāju zonas. Aizliegums smēķēt attiecas uz visa veida cigaretēm, t.sk. e-cigaretēm, vape, iqos, salt u.tml.

Koncertu piedāvā “Balcia” apdrošināšana, atbalsta TC “Spice”, ilgtspējas partneris “Neste”, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “Pastaiga”, Radio TEV un Liepājas valstspilsēta. Tehnoloģiskais sadarbības partneris Samsung un LMT, oficiālais transporta nodrošinātājs “DSV” un “City Bee”. “Prāta Vētras” ikdienas aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook, Instagram.

Īsfilma “Ceļā uz Liepāju”:

Iepriekšējais rakstsAtklāta patiesība, kāpēc Megana Mārkla apprecējās ar princi Hariju
Nākamais rakstsAtklātas visnīstākās horoskopa zīmes. Vai esi viņu vidū?