Rietumu astroloģijā ir 12 zvaigžņu zīmes, kurām katrai ir dažādas personības iezīmes un īpašības. No visām 12 zodiaka zīmēm sešas, visticamāk, ir pārējo vairāk nīstas. Tā tas ir pēc astrologu domām, vai tavējā ir viena no tām?

Pēc astrologu domām, Dvīņi, Jaunava, Lauva, Auns, Skorpions un Svari ir visnīstākās zodiaka zīmes. Tomēr tikai viena ir īpaši dzēlīga, manipulatīva un teju pilnīgi neuzticama.

No 12 zodiaka zīmēm dažām ir īpaši slikta reputācija, tik ļoti, ka tās, šķiet, uzkrāj sliktas rakstura iezīmes. Runājot par to, kura zīme ir vismazāk populāra, pirmā balva neapšaubāmi tiek piešķirta… Dvīņiem. Pēc astrologu domām, iemesls, kāpēc Dvīņi ir tik nīsti, ir viņu “trauksmainā personība” – citas zīmes nekad nezina, ko viņi var pasākt. Šī gaisa zīmes personība ir vienkārši tik neparedzama, ka cilvēki regulāri staigā teju kā pa olu čaumalām ap Dvīņiem. Viņu nestabilais raksturs un pastāvīgās garastāvokļa svārstības nozīmē, ka Dvīņiem regulāri ir grūti atrasties tuvumā un šie cilvēki var kļūt par patiesi neuzticamiem draugiem. Astroloģijas eksperti ieteikuši, ka īpaši grūtībās cilvēkiem vajadzētu izvairīties no Dvīņiem un tā vietā meklēt Vēža zvaigznāja pārstāvjus.

Bet Dvīņi nav vienīgā ļoti nīstā zodiaka zīme – astrologi apgalvojuši, ka cilvēki arī nav pārāk lielā sajūsmā par Jaunavu. Pēc astrologu domām, Jaunava ir pazīstama ar savu “ledaino personību” un “nevīžīgo uzvedību”, tāpēc citiem varētu būt grūti atrasties viņu tuvumā. Cilvēki reti vēršas pie Jaunavas grūtību vai veiksmes brīžos, jo Jaunavas bieži mēdz izcelties ar to, ka teju pret visu ir ļoti noradošas. Jaunava nenozīmē būt ļaunprātīgai, un tā ir vienkārši situāciju pārvarēšanas mehānisms šai kautrīgajai zīmei, kurai ir grūtības ar cilvēku pielaišanu sev tuvumā. Tomēr tas padara draudzību ar Jaunavām gandrīz neiespējamu.

Nākamā no nīstajām zīmēm ir Lauva, kura šķietami katru reizi pārcenšas. Vēloties būt uzmanības centrā, Lauvas bieži tiek uzskatītas par nepanesamiem un pārāk konkurētspējīgiem zodiaka zīmes pārstāvjiem. Tie pat tiek raksturoti kā “samāksloti”, kas nozīmē, ka vairumā gadījumu citi viņiem pilnībā neuzticas.

Savukārt Aunu ugunīgā personība var tikt vainota citu zīmju aizbaidīšanā, jo dusmojoties viņi ir pakļauti “eksplozīvām dusmām”, apgalvojuši astrologi. Cilvēki baidās pietuvoties Aunam pārāk tuvu, jo viņi visai ir neprognozējami un jebkurā brīdī var uzsprāgt kā vulkāns.

Skorpions arī ir ļoti nīsta zīme savas žiletes asās mēles dēļ – dusmojoties viņi var būt diezgan griezīgi un nekautrēties to parādīt ar saviem vārdiem. Lai gan viņi tiek slavēti par to, ka saka, ko domā, tomēr Skorpioniem ir ieradums aiziet nedaudz par tālu, dažreiz viņiem pietrūkst jūtīguma.

Visbeidzot – arī Svariem ir sava tumšā puse, kas var izraisīt citu neuzticēšanos viņiem. Tomēr viņi bieži izvairās no saviem slēptajiem nodomiem savas ārēji jaukās un smaidošās puses dēļ. Viņi ir manipulatori un saskaņā ar astroloģiju, Svari var būt tādi kā milzīgi kacinātāji, kuri darbojas no aizmugures, tādējādi spējot iegūt visu, ko viņi vēlas.

Iepriekšējais rakstsAr lieliskām vēstīm klajā nāk grupa “Prāta vētra”
Nākamais rakstsNezinot, ka ir stāvoklī, pusaudze autostāvvietā dzemdējusi meitu