Saskaņā ar veikala darbinieku teikto, pusaugu zēns trešdien iegāja medicīnas preču veikalā Teksasā, ASV, lai lūgtu palīdzību pēc tam, kad viņa draudzene tikko bija dzemdējusi savā automašīnā, vēsta ārvalstu prese.

Andžela Ouena strādāja medicīnas preču veikalā “Hieline Mobility Solutions” Teksasā, ASV, kad veikalā ienāca pusaugu zēns. Veikala darbinieki uzskatīja, ka viņš ir tikai vēl viens klients, un jautāja, vai viņam nepieciešama palīdzība. Taču mirkli vēlāk viņa bija šokēta, uzzinot, ka viņa mazulim un draudzenei ir nepieciešama steidzama palīdzība – Andželai pieņemot, ka bērns aizrijās.

Viņa devās ārā no veikala, atvēra pasažiera durvis un ieraudzīja tur sēžot jaunu meiteni ar jaundzimušo bērnu.

No bērna vecākiem viņa uzzināja, ka mazulim bija tikai stunda, un meitene apgalvoja, ka viņa pat nezināja, ka ir stāvoklī.

Andžela ātri piezvanīja neatliekamās palīdzības dienestam, un palīdzēja sasiet nabassaiti ar auklu.

Tabata Peri, kura arī tajā pašā laikā strādāja veikalā, paņēma ratiņkrēslu, lai izvilktu mammu no automašīnas, taču viņa atteicās un palika iekšā.

Viņa atklāja: “Nebija divu domu. Bijām it kā īstajā vietā, īstajā laikā. Mums bija jādara tas, kas mums bija jādara. Tajā brīdī nav citu iespēju.”

Darbinieki atzina, ka pusaudži bērna piedzimšanas brīdī izskatījušies nobijušies un šokā. Mazuli jaunieši nepaturēja. 

Iepriekšējais rakstsAtklātas visnīstākās horoskopa zīmes. Vai esi viņu vidū?
Nākamais rakstsMilzu veiksme uzsmaida ģimenei no Limbažiem… un ne pirmo reizi