Pēc tikšanās ar konditorejas uzņēmuma SIA “ADUGS Production” pārstāvjiem nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI pieņēmis lēmumu atjaunot sadarbību un atsāk tirgot SIA “ADUGS Production” produkciju.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine, situāciju komentējot, norāda: “Pēc publiski izskanējušajiem pārmetumiem pret SIA “ADUGS Production” veikalu tīkls ELVI līdz tālākai situācijas noskaidrošanai apturēja šī ražotāja produkcijas iepirkšanu. Tiekoties gan ar uzņēmuma darbiniekiem, gan juridisko interešu pārstāvjiem, esam pārrunājuši situāciju un izvērtējuši turpmākās sadarbības iespējamību. Ņemot vērā uzņēmuma sniegto informāciju par lietas apstākļiem, SIA “ADUGS Production” produktu nozīmi pircēju iecienīta sortimenta veidošanā un reģiona ekonomiskās stabilitātes uzturēšanā, esam nolēmuši sadarbību turpināt.”

“Jau tuvākajās dienās veikalos ELVI atkal būs mūsu produkti, ko baudīt ikdienā un svētkos. Mūsu uzņēmuma komanda ar augstu atbildības izjūtu uztver šo ELVI lēmumu par sadarbības atsākšanu. Ražotne ir gatava Ziemassvētku pieprasījuma nodrošināšanai. ELVI lēmums ir atbalsts mums kā vienam no lielākajiem Latgales darba devējiem un uzticības paušana mūsu produktu kvalitātei. Katrs pasūtījums mums pašlaik palīdz saglabāt darba vietas. Darām visu, lai drīzumā mūsu produkti atgrieztos veikalu plauktos visā Latvijā,” saka Anna Lencberga, SIA “ADUGS Production” attīstības vadītāja.

Vārtukapteine arī turpina: “Plānojot sadarbību, mēs strikti norobežojamies no visiem uzņēmumam inkriminētajiem pārkāpumiem, šajos jautājumos pilnībā uzticoties tiesībsargājošo iestāžu kompetencei. Ir jāņem vērā, ka SIA “ADUGS Production” ir nozīmīgs darba devējs vairākiem simtiem cilvēku, kas noliedz izskanējušās apsūdzības un lūdz iespēju turpināt darbu, nodrošinot ar iztiku savas ģimenes. SIA “ADUGS Production” produkcijas tirdzniecības turpināšana šajā situācijā ir mūsu atbalsts daudzu Latvijas cilvēku darbavietu un Latgales reģionam nozīmīga uzņēmuma saglabāšanai.”

ELVI sadarbība ar SIA “ADUGS Production” tiks atsākta 12.11. SIA “ADUGS Production” produkcijas piegāde veikalu tīklam ELVI tika pārtraukta 20. novembrī pēc Valsts policijas uzrādītajām apsūdzībām un trīs personu, tostarp uzņēmuma vadītāja, aizturēšanas.

Uzņēmums “ADUGS Production” ražo 200 produktu veidu dažādos fasējumos. Uzņēmums eksportē produktus uz Lietuvu, Igauniju, Vāciju, Lielbritāniju, Spāniju, Grieķiju, Somiju, Izraēlu un ASV.               

Iepriekšējais rakstsIzplatīts glābēju brīdinājums Latvijas iedzīvotājiem
Nākamais rakstsLemberga māte un māsa inficējušās ar Covid-19