Kā vēsta starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius publicētais Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu TOP 20 janvārī, līdera pozīcijas kopējās statistikas topā saglabājusi vietne inbox.lv, ko apmeklējuši 917 000 Real Users no visām ierīcēm kopā, kas ir par 44 000 lietotājiem vairāk nekā decembrī. 

Inbox.lv arī turpmāk pamata ieņēmumus plāno no reklāmām, nodrošinot lietotājiem bezmaksas e-pakalpojumus, taču respektējot klientus, kas vēlas būt brīvi no reklāmām, turpinās attīstīt arī Inbox Mail+ maksas e-pakalpojumus. Šobrīd Inbox Mail+ iespējams abonēt ne tikai uz trīs gadu periodu par €20,99, kā iepriekš, bet arī uz vienu mēnesi par €1,00 vai uz vienu gadu par €9,99.

“Tāda tipa uzņēmumiem kā Inbox.lv ir divi iespējamie ieņēmu avoti. Viens virziens paredz ieņēmumus no reklāmām, otrs virziens paredz, ka klients pats apmaksā izdevumus par e-pakalpojumiem. Tā tas darbojas visā pasaulē. Inbox.lv biznesa stratēģija paredz, ka arī turpmāk pamata ieņēmumus plānojam no reklāmām, taču vienlaicīgi attīstīsim arī Inbox Mail+ pakalpojumus tiem klientiem, kas vēlas būt brīvi no reklāmām, kā arī vēlas saņemt papildus priekšrocības,” stāsta Inbox.lv līdzīpašnieks Andris Griķis.

Andris Griķis precizē, ka no esošajiem Inbox.lv klientiem šobrīd tikai 1% izmanto Inbox Mail+ pakalpojumus, kas ir aptuveni 10 tūkstoši lietotāju. “Tas nav daudz, un tas norāda, ka reklāmas Inbox.lv portālā ir samērīgā daudzumā. Mēs arī turpmāk rūpēsimies par to, lai reklāmu skaits būtu samērīgs, vairāk domājot par reklāmas kvalitāti, nevis kvantitāti,” skaidro Andris Griķis.

Savukārt Inbox.lv Tehniskās nodaļas vadītājs Andrejs Čelnovs norāda, ka arvien vairāk ir tādi lietotāji, kas vēlas abonēt Inbox Mail+ pakalpojumu ne tikai tāpēc, ka vēlas būt brīvi no reklāmām, bet piedāvāto tehnisko papildus iespēju dēļ. “Iespējams, priekšā ir kāds intensīvāks darba periods, kad nepieciešams vairāk sūtīt, nepieciešams lielāks datu apjoms un papildus drošība. Šādus lietotājus ceram pamudināt izmantot Inbox Mail+ priekšrocības ar samazinātu abonēšanas periodu,” stāsta Andrejs Čelnovs.

Abonējot Inbox Mail+ pakalpojumu, lietotājs var izsūtīt neierobežotu daudzumu e-pastu dienā (nevis tikai 300 dienā), kā arī vienā ziņojumā iekļaut līdz 350 saņēmējus (nevis 50).  Inbox Mail+ lietotājiem ir pieejama vismaz 100Gb pastkastes krātuve (nevis 20Gb), turklāt lietotāja datiem tiek nodrošināta papildus rezerves kopiju saglabāšana. Maksas pakalpojuma lietotāji var izmantot 5 aizstājvārdus (nevis 1) un 10 savienotos kontus (nevis 1). Inbox Mail+ lietotāji e-pasti ir bez grafiskās reklāmas, bez reklāmas vēstulēm no Inbox.lv portāla adreses promotion@inbox.lv, kā arī bez reklāmām mobilajā versijā.

Lai abonētu Inbox Mail+ pakalpojumu, jāizvēlas abonēšanas periods (jo lielāks abonēšanas periods, jo lētāka gada maksa), apmaksas veids (tiešsaistes maksājums caur internetbanku vai ar kredītkarti, PayPal vai rēķina saņemšanu). Inbox Mail+ pakalpojums tiks aktivizēts 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

Pieslēdzot Inbox Mail+ pakalpojumu, piekļuve e-pastam nemainās – lietotājvārds un parole paliek iepriekšējā. Tiek saglabāts arī līdzšinējais e-pasta saturs, kontakti un iestatījumi.

Pēc termiņa beigām lietotājs automātiski tik atjaunots par Inbox Mail lietotāju, kuram nav pieejamas Inbox Mail+ iespējas. Pirms Inbox Mail+ abonēšanas perioda beigām uz  lietotāja e-pastu tiks nosūtīts automātisks atgādinājums par pakalpojuma pagarināšanas nepieciešamību. Gadījumā, ja bezmaksas pieslēguma limits (20Gb) tiks pārsniegts un pastkaste būs pārpildīta, lietotājs nevarēs saņemt jaunas vēstules, kamēr netiks atbrīvots pietiekami daudz vietas jaunu vēstuļu saņemšanai.

Sabiedrība

Pirmdiena pasludināta par svētku brīvdienu; mācības nenotiks

  Par godu mūsu izcilās hokeja izlases uzvarai un izcīnītajai bronzas medaļai Saeima 29.05. izsludina par...

Vai pēc hokejistu uzvaras pirmdien izsludinātajā brīvdienā nenotiks eksāmeni? Skaidrību ievieš rīkotāji!

  Pirmdiena, 29. maijs, Latvijā varētu pasludināta par oficiālu brīvdienu pēc tam, kad Latvijas hokejisti izcīnījuši bronzas...

Pienācis brīdis, kad Magone satiek krāpnieku – ar iedoto avansu neesot gana

  Pienācis brīdis, kad STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone ar filmēšanas grupu ir ieradušies...

Uz Latvijas ceļiem piektdien notikušas vairākas smagas avārijas; trīs bojāgājušie

  Piektdien, 26. maijā, uz Latvijas ceļiem notikuši vairāki nopietni negadījumi, liecina aculiecinieku informācija vietnē "Sadursme"...

Mazās Justīnes meklēšana: Ar jaunu informāciju klajā nāk Valsts policija

  Kopš 5. maija Valsts policija kopā ar dienestiem un organizāciju bezvēsts.lv turpina bezvēsts prombūtnē esošās...

Milzu veiksme Tukuma pusē: pēkšņi tiek pie dārga elektroauto

  Ar elektroauto Škoda Enyaq brauks Atis Kalviņš no Tukuma novada, informē Latvijas Loto. Šodien, 26. maijā, autosalonā Green...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

  Labvēlīgi apstākļi šodien ļaus palielināt tavu pašapziņu. Būs viegli paust savas emocijas, tāpēc izmanto tās,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 29. maijs – 4. jūnijs

  Un atkal klāt jauna nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga dažāda veida komunikācijai, taču labāk izvairīties no skarbiem vārdiem, pārlieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem ir jaunas ziņas par laiku šonedēļ – prognoze 7 dienām!

Aizvadītajā nedēļā, ka arī maija mēnesī kopumā, Latvijā nokrišņu bija maz. Lai arī jaunnedēļ debesis...

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...