Klāt trešdiena! Tā būs ar saviem kāpumiem un kritumiem. Ja vienā brīdī šķitīs, ka visu kontrolējat, nevajag būt pārāk pašpārliecinātam, citādi var attapties zemē… Bet ir arī labas ziņas – jūs ātri tiksiet uz kājām no jebkuras situācijas.

 

auns-mil-horAuns

Jāpievērš divreiz vairāk uzmanības pat pašai sīkākajai detaļai. Jāattīsta savas novērotāja spējas, jo tās drīzumā var noderēt. Ja ignorēsiet svarīgas norādes, diena tiks izšķiesta vējā. Nav labākais brīdis, lai nāktu klajā ar kādām pārmaiņas sološām iniciatīvām.

 

versis-mil-horVērsis

Vērsis pamazām atgriežas pie ierastā dzīves ritma. Šīs zīmes pārstāvji, īpaši dāmas, kļūs piekāpīgāki, elastīgāki un atvērtāki. Uzlabosies attiecības ģimenes un radu lokā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Daudzi dvīņi, īpaši maijā dzimušie, var saskārties ar pašapziņas trūkumu. Labākajā gadījumā tas nozīmē to, ka īsti nevienam nevēlēsieties uzticēties un visu pārbaudīsiet trīsreiz. Sliktākajā? Vēlmes un vajadzības var tik ļoti sajaukties, ka pat jūs tās vairs neatšķirsiet. Jānosaka prioritātes!

 

vezis-mil-horVēzis

Atmosfēra ap Vēzi stabilizēsies. Lieliska diena, lai atjaunotu satricināto emocionālo līdzsvaru. Izbaudi dienu, ļaujies dzīves straumei. Bet neatsakiet, ja kāds lūdz palīdzību vai mierinājumu!

 

lauva-mil-horLauva

Teicama diena, lai beidzot tiktu galā ar to mājas darbu, ko jau ilgi esat atlicis. Rutīna nav sliktākais, kas šodien varētu notikt, šādi darbi pat palīdzēs atgūt iekšējo mieru. Pirkumus un nozīmīgus naudas darījumus gan atlieciet uz rītdienu.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavas spēja adekvāti uztvert realitāti var būt nedaudz ietekmēta. Ilūzijas var šķist kā realitāte un otrādi. Pats galvenais – nemelot sev par jūtām un patiesajiem nodomiem. Tieši tik vienkārši.

 

svari-mil-horSvari

Svariem zvaigznes šodien iesaka distancēties no problēmām un atpūsties. Palutiniet sevi, koncentrējieties uz māju un ģimeni. Arī lieliska diena vienatnei, ja to vēlaties pavadīt šādi.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Uzlabosies sajūtas, radīsies pašpārliecinātība, ticība saviem spēkiem, labajam. Lietu patieso būtību bieži palīdz saprast intuīcija, uzticies tai!

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nekļūstiet par apstākļu ķīlnieku vai spēļmantu kāda cita rokās! Īpaši jāuzmanās novembrī dzimušajiem. Tuvojoties vakaram, lietas kļūs skaidrākas un sapratīsiet, kā tieši jārīkojas, lai visu vērstu sev vēlamajā virzienā.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Nolaist aizsargmūri, Mežāzis atkal ir gatavs dzīvei! Diena sola daudz patīkamus mirkļus. Pat tad, ja neesat pilnībā apmierināts ar savu pašreizējo dzīvi, vienkārši centieties paspilgtināt visu pozitīvo. Un tas taču ir daudz, vai ne?

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien ne viss būs racionāli izskaidrojams, daži apstākļi Ūdensvīra racionālajam prātam paliks mīkla. Ja vēlaties noskaidrot lietu patieso būtību, nav nepieciešams visu dziļi analizēt, meklējiet vienkāršus iemeslus, kāpēc kaut kas ir tieši tā un ne savādāk.

 

zivis-mil-horZivis

Apjukumu var izraisīt citu cilvēku pretdarbība, kas gan nebūs ļauni domāta. Nepūtiet no mušas ziloni, netaisiet no kurmja rakuma kalnu! Dažām zivtiņām, kā mēs to jau zinām, ir ļoti bagātīga iztēle…

 

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsAr paziņojumu klajā nākusi Latvijas populārākā interneta vietne
Nākamais rakstsBrīdina par laiku tuvākajās stundās!