Pēdējā laikā princis Harijs nācis klajā ar dažādiem apgalvojumiem par dzīvi karaļnamā un ģimeni kopumā. Nu savās domās dalījusies arī viņa bijusī mīļotā Čelsija Deivija, kura atklājusi patiesās sajūtas, kādas valdījušas laikā, kad abi bijuši kopā, vēsta britu mediji.

Harijs un Čelsija iepazinās pusaudžu gados un, lai gan vairākkārt pašķīrās un atkal sagāja kopā, viņu attiecības ilga septiņus gadus.

Šīs attiecības, kas tika raksturotas kā “vētrainas”, vēl izaicinošākas darīja plašsaziņas līdzekļu interese, ar ko Harijs gadu gaitā ir cīnījies. Savās Apple TV+ dokumentālajās sērijās par garīgo veselību “The Me You Can’t See”, kas ir kopā ar Opru Vinfriju, Harijs atklāja mātes zaudēšanas traumu un trauksmi, ko viņš izjuta, pildot karaliskos pienākumus.

Viņš teica: “Pat pirms es izgāju no mājas, es svīdu, biju tādā kā autopilotā. Panikas lēkmes, milzīga trauksme. Laiks no 28 – 32 gadu vecumam man bija murgs. Es baidījos katru reizi, kad iekāpu automašīnā un katru reizi, kad ieraudzīju kameru. ” Viņš piebilda: “Visur, kur es eju, katru reizi, kad satieku kādu, ir gandrīz tā, ka es tieku iztukšots, uztverot kāda cita emocijas.” Harijs iepriekš ir runājis par to, kā plašsaziņas līdzekļi ir ietekmējuši arī tos cilvēkus, ar kuriem viņam bijušas attiecības.

Pirms pieciem gadiem viņš izlaida oficiālu paziņojumu, lūdzot presi apstāties un pārdomāt savu agresīvo spiedienu, kas tika izdarīts uz viņa toreiz vēl draudzenes statusā esošo Meganu Mārklu.  Tomēr Megana nebūt nebija pirmā Harija draudzene, kura bija nokļuvusi uzmanības centrā.

Zimbabvē dzimusī Čelsija pirmo reizi sāka satikties ar Hariju 2004. gadā, kad viņa bija Stovas internātskolas skolniece. Vēlāk viņa pastāstīja laikrakstam “The Times”, kā viņas attiecībās ar Hariju viņu vajāja paparaci.

Viņa intervijā teica: „Jā, tas bija grūti. Tas bija tik piesātināti: traki biedējoši un neērti. Man tas šķita ļoti grūti, kad bija sliktie momenti. Es netiku galā. Es biju jauna, es centos būt normāls bērns, un tas bija briesmīgi.” Harijs tolaik lieliski zināja, cik slikti tas viss liek justies Čelsijai. Intervijā, kas tika veidota viņa 21. dzimšanas dienā, Harijam jautāja par preses ietekmi uz Čelsiju, un viņš teica: “Es redzu, cik viņa kļūst nomākta. Mana draudzene ir cilvēks, kurš man ir ļoti īpašs, un jā, viņa ir pārdzīvojusi ļoti smagus laikus.”

Čelsija mēģināja veidot karjeru tiesību jomā, kas viņai šķita nogurdinošs, jo visu laiku nācās iesaistīties darījumos, strādāt līdz pat četriem rītā un veikt konferences zvanus vēlu vakaros. Bet, kad viņai bija atvaļinājums un gribējās “nolaist tvaiku” kopā ar draugiem, avīzēs nonāca fotogrāfijas no viņas uzdzīves naktsklubos.

Viņa teica: “Man patīk baudīt dzīvi, bet man patīk arī gūt panākumus un kaut ko sasniegt, un es esmu ļoti ambicioza. Viņiem var piedot, ka viņi nezina, ka strādāju patiešām smagi, es par to apkārt neklaigāju. Ja tu vienreiz izej izklaidēties, viņi visu nofotografē, bet viņi neredz un nefotografē to, ka katru rītu dodies uz darbu vai strādā līdz četriem rītā. Taču, ja esi naktsklubā līdz četriem rītā, tas uzreiz tiek atspoguļots.”

Galu galā darba un Harija draudzenes statusa radītais stress un kopējais spiediens kļuva pārāk liels, un viņi šķīrās. Tika vēstīts, ka Čelsija pārliecinājusies, ka viņa ir pieņēmusi pareizo lēmumu, apmeklējot prinča Viljama un Keitas kāzas 2011. gadā. Turklāt viņa bija lūgto viesu vidū arī Harija un Meganas kāzās 2018. gadā.

Keitija Nikola savā biogrāfijā “Harry: Life, Loss and Love” rakstīja, ka kāzas lika Čelsijai visu saprast reizi par visām reizēm. Viņa turpināja: “Karaliskās līgavas dzīve nebija domāta viņai, un viņa Harijam teica, ka viņa nekad nevarētu nest tādus upurus, kādus bija nesusi Keita.”

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs
Nākamais rakstsPierobežā ar Igauniju policijai pretim traucas VW minivens; pēc brīža vadītājs jau aizturēts – VIDEO