Ievērojamā Latvijas dziedātāja Laima Vaikule ir izplatījusi video uzrunu, kurā izteica cerību uz COVID-19 pandēmijas laikā ievesto ierobežojumu mazināšanu, kā arī izteica cerību uz drīzu tikšanos ar faniem, uzsverot, ka festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” organizatoru komanda jau sākusi aktīvi gatavoties pasākumam.

Pateicoties Latvijā organizētai vakcinācijai pret C-19, ierobežojumi, kas skar publisko pasākumu norisi un apmeklēšanu, tuvākajā nākotnē var tikt regulēti, tāpēc festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” organizatori jau strādā pie koncertu programmas un ir gatavi kopā ar faniem svinēt ilgi gaidītā festivāla atgriešanos.

“Tuvojas vasara, mēs gatavojamies festivālam un konkursa “Laima Voice” finālam, un es ceru, ka valdība ļaus mums satikties, un viss notiks. Mēs mīlam Jūs! Uz tikšanos jūlijā”, — vērsās pie faniem festivāla mūza Laima Vaikule.

Kļuvis arī zināms, ka pateicoties starptautiskajam izpildītāju konkursam “Laima Voice”, kurš 2020. gada aprīlī startēja internetā un izraisīja milzīgu interesi gan pašmāju, gan arī ārzemju talantu un klausītāju vidū, “Laima Rendezvous Jūrmala” programmā šogad ienāks jaunas vēsmas.

“Kamēr mēs sagaidām norādījumus no valdības par publisku pasākumu rīkošanu, visi organizatoriskie darbi jau rit pilnā sparā! Festivālu nevar sagatavot pāris nedēļās. Tāpēc strādājam ar pilnu jaudu, lai visu paspētu un būtu gatavi, kad tiks dota “zaļā gaisma” pasākumiem āra koncertzālēs. Pirmajā festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” dienā mēs ne tikai svinēsim ilgi gaidīto tikšanos ar mūsu faniem, bet arī apbalvosim konkursa “Laima Voice” uzvarētājus, parādīsim interesantākos atklājumus un radīsim labvēlīgu augsni jaunām zvaigznēm”, — par plāniem stāsta festivāla producente Elita Mīlgrāve, piebilstot, ka cilvēkiem, kuri iegādājušies biļetes iepriekš un pacietīgi gaida mūsu tikšanos, būs vairākas priekšrocības apmeklējot pasākumu.

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala”, tradicionāli Jūrmalā notiek jau no 2015. gada, un ir ne tikai kļuvis par vienu no visvairāk gaidītajiem gada notikumiem, bet arī par neatņemamu Latvijas kultūras dzīves sastāvdaļu. Dzintaru koncertzāles viesiem festivāls jau piecus gadus dāvājis un turpina dāvināt neaizmirstamu šovu un unikālu iespēju uz vienas skatuves redzēt Latvijas un ārzemju mūzikas leģendas, kas uzstājas solo un duetos, kā arī atklāt spilgtus jaunus izpildītājus no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas, Izraēlas un daudzām citām valstīm.

Iepriekšējos gados festivāla piedalījās: Chris Norman, Intars Busulis, Ksenija Sidorova Jānis Stībelis, Inese Galante, Hibla Gerzmava, Markus Riva, Lauris Reiniks, Samanta Tīna, Aija Andrejeva, Patrisha, Filips Kirkorovs, Grigorijs Lepss, Monatik, Stass Mihailovs, , Valērijs Meladze, Jeļena Vaenga, Nino Katamadze, Nastja Kamenskih, Lolita, Mario Biondi, Valērijs Sjutkins, Maks Barskih, Sati Kazanova, Aleksejevs, Emins, Jūlija Kovaļčuka, Aleksejs Čumakovs, Dana Sokolova, Maruv un daudzi citi. Pateicoties tiešraidei un sociālā tīkla Odnoklassniki.ru atbalstam festivālu vienlaicīgi vēro vairāk nekā 100 miljoni skatītāju visā pasaulē.

Iepriekšējais rakstsLieliskas ziņas visiem Latvijas hokeja izlases līdzjutējiem
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs