Princis Harijs apgalvojis, ka viņš būtu varējis uzrakstīt otru grāmatu ar dažādām “anekdotēm”, ko viņš bija izņēmis no savas autobiogrāfijas “Spare”. Viņam esot vēl daudz noslēpumu, kas pasaulei nebūtu jāzina, bet tā vēlētos. Ar skaļu paziņojumu klajā nācis princis Harijs

Princis Harijs ir atklājis milzum daudz šokējošas informācijas savos memuāros “Spare”, tomēr viņš apgalvoja, ka ir vēl daudz vairāk visa kā, ko viņš nav atklājis par princi Viljamu un karali.

Starp pārsteidzošajiem “Spare” apgalvojumiem bija arī fiziska sadursme Harija dzīvesvietā Londonā 2019. gadā, kad Viljams Meganu Mārklu it kā nodēvēja par sarežģītu, rupju un abrazīvu, kas beidzās ar kautiņu, kura rezultātā Harijs nokrita uz grīdas, un viņa kaklarota tika saplēsta no brāļa tvēriena.

Neraugoties uz to, ka Harijs iepriekš atklāja daudz šokējošu lietu 2021. gada Opras Vinfrijas intervijā un “Netflix” dokumentālajās sērijās “Harijs un Megana”, Harijs grāmatā “Spare” atzinās, ka viņam ir vēl vairāk noslēpumu, ko pastāstīt.

Pagājušajā gadā atklātā sarunā ar “The Telegraph” Harijs deva mājienu par neizstāstīto stāstu apjomu: “Tās varētu būt divas grāmatas. Un grūtākais bija lietu izņemšana no šīs. Ir dažas lietas, kas ir notikušas, it īpaši starp mani un manu brāli un zināmā mērā starp mani un manu tēvu, ko es vienkārši nevēlos, lai pasaule uzzina. Jo es nedomāju, ka viņi man kādreiz piedotu.”

Ar skaļu paziņojumu klajā nācis princis Harijs

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais raksts4 Zodiaka zīmes, kuras ir neapturamākie mīlnieki
Nākamais rakstsTavs horoskops lieliskai dienai – 6. jūlijs