Jau vēstījām, ka piektdien, 4. jūnijā, princis Harijs un Megana Mārkla kļuva par vecākiem savam otrajam bērnam – meitai Lilibetai “Lili” Diānai Mountbatenai-Vindzorai.  Savukārt princeses Diānas bijusī astroloģe atklāj, ka meitenei paredzēts kļūt par “zvaigzni”, vēsta britu mediji.

Viņa arī paredzējusi arī to, ka Lilibetai būs pārliecinoši spēcīgs raksturs, un viņa varētu dominēt arī pār savu vecāko brāli Ārčiju. Debija Franka sāka strādāt ar Diānu 1989. gadā un viņas ne tikai sadarbojās astroloģijas jautājumos, bet kļuva par draudzenēm un tuvas attiecības uzturēja līdz pat Diānas traģiskajai nāvei 1997. gadā. Franka ir slavena savā jomā un ir strādājusi ar daudziem lielākajiem Lielbritānijas medijiem, kā arī slavenībām.

Astroloģe izdevumam “People” sacīja, ka Lili būs ļoti sabiedriska, ekstraverta personība. Viņa paskaidroja: “Viņa būs ļoti pļāpīga un patīkama kā personība. Viņa kļūs par “zvaigzni” pati par sevi!”

Tāpat Franka paredzējusi, ka Lilibeta būs apveltīta ar lielu emocionālo inteliģenci, kāda piemīt arī karalienei Elizabetei II, un viņa spēs lieliski attīstīt savu gādīgo pusi. Tāpat tiek prognozēts, ka Lili izveidos ļoti ciešu saikni ar brāli Ārčiju, taču abiem nereti sanāks arī dažādi ķīviņi viņas spēcīgās personības dēļ. “Lilibetai ir izteikta vēlmju daba – to, ko vēlas, grib iegūt triecientempā un ir apveltīta ar ļoti priekšnieciskām rakstura izpausmēm, kas noteikti dominēs pār viņas mierīgo brāli Ārčiju,” skaidroja Franka.

Iepriekšējais rakstsVidzemes augstskolas lektors pēc kritiena no elektroskūtera guvis smagas traumas
Nākamais rakstsDiemžēl Kurzemes pusē pazudušais vīrietis atrasts miris