Princis Harijs un Megana Mārkla ziņojuši, ka sagaidījuši pasaulē ierodamies savu otro atvasi – meitiņu Lilibetu Diānu, vēsta britu mediji.

“Lilibeta piedzima piektdien pulksten 11.40 Santa Barbaras kotedžas slimnīcā Santa Barbarā un tagad jau atrodas mājās”, sacīja Harijs un Megana. Viņa ir pāra otrais bērns -ģimenē jau aug dēls Ārčijs Harisons Mountbatens-Vindzors, kuram ir divi gadi.

Pāris savā paziņojumā sacīja: “Ar lielu prieku princis Harijs un Megana, Saseksas hercogs un hercogiene, pasaulē sagaidījuši viņu meitu Lilibetu ” Lili “Diānu Mountbatenu-Vindzoru.

“Lili piedzima piektdien, 4. jūnijā, plkst. 11.40 uzticamā un gādīgā aprūpē Santa Barbaras kotedžas slimnīcas ārstu un personāla aprūpē Santa Barbarā, Kalifornijā. Viņa svēra 3,5 kilogramus. Gan māte, gan bērns ir veseli un jūtas labi, un viņi apmetušies mājās. Lili ir nosaukta vārdā par godu savai  vecvecmāmiņai, Viņas majestātei karalienei Elizabetei II, kuras ģimenes mīļvārdiņš ir Lilibeta. Viņas otrais vārds Diāna tika izvēlēts, lai godinātu viņas mīļoto vecmāmiņu, Velsas princesi Diānu. Hercogs un hercogiene pateicas par jūsu sirsnīgajām vēlmēm un lūgšanām un viņi izbauda šo īpašo laiku kā ģimene,” vēstīts ziņojumā.

Lilibeta ir karalienes 11. mazmazbērns – pirmais, kurš nācis pasaulē pēc prinča Filipa nāves. Tā kā Saseksas hercogpāris dzīvo Kalifornijā, nav skaidri zināms, kad mazuli varēs satikt karaliskās ģimenes locekļi.

Iepriekšējais rakstsPrincis Harijs piedzīvojis lielu zaudējumu
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. jūnijs