Momentloterija Neons ar 55 000 eiro iepriecinājusi kādu vīrieti, kurš strādā IT nozarē un kuram patīk Latvijas kultūra. Laimīgā loterijas biļete iegādāta Rimi Latvia, Biķernieku ielā 160, Rīgā. Atgriežoties mājās pēc ciemošanās, rīdzinieks piedzīvo milzīgu pārsteigumu

“Loterijā piedzīvotā veiksme ir negaidīta un nejauša,” saka laimētājs, “braucot ciemos, veikalā iegādājos cienastus, un pārdevēja izdeva atlikumu – trīs eiro. Impulsa vadīts, palūdzu vienu momentloterijas Neons biļeti.”

Veiksminieks nesteidzās atklāt veiksmīgo biļeti. “Pēc jauki pavadīta laika ciemos, atgriezos mājās un ķēros pie loterijas biļetes nokasīšanas,” laimētājs atklāj, “cerību, ka laimēšu lielo laimestu, nebija. Tāpēc 55 000 eiro mani pārsteidza nesagatavotu.”

“Kā ir – laimēt loterijā? Patīkams uztraukums, kas mijas ar prieku un neticību. Noticēju savai veiksmei tikai tad, ka laimestu saņēmu bankas kontā,” stāsta vīrietis.

Laimētājs uzskata, ka laimests spēj mainīt dzīvi uz labo pusi. “Laimestu tērēšu labsajūtai un priekam, taču konkrētu ideju vēl nav.”

Latvijas Loto iestājas par labām pārmaiņām cilvēku dzīvēs un sabiedrībā kopumā – ar laimestiem, ar sabiedriskā labuma loterijām un Labo mērķu programmu, ar iemaksām valsts un pašvaldību budžetā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. jūnijs
Nākamais rakstsVai dzīvam cilvēkam drīkst dāvināt neļķes? To un arī citu ziedu nozīme