Princis Harijs un Megana Mārkla pievienojās citiem karaliskās ģimenes locekļiem karalienes Elizabetes II valsts bēru dievkalpojumā un privātajā apbedīšanas ceremonijā, kur bija redzams, cik grūti to viņiem izturēt.

Gan princis Harijs, gan Megana Mārkla spēlēja ievērojamas lomas karalienes bērēs. Harijs, karalienes mazdēls, gāja gājienos gan pa Londonu, gan Vindzoras pili aiz viņas zārka, savukārt Megana gāja gājienos pa Vestminsteras abatiju un Svētā Džordža kapelu.

Ir zināms, ka pārim, kurš pameta karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanu un tagad dzīvo Amerikā, ir visai saspringtas attiecības ar saviem radiniekiem. Kopš aiziešanas no karaliskās dzīves, viņi ir piedalījušies vairākās intervijās, tostarp 2021. gadā notikušajā plašu rezonansi izraisījušajā ar ASV sarunu šova vadītāju Opru Vinfriju. Tajā viņi apsūdzēja karalisko ģimeni rasismā apgalvojot, ka vārdā nenosaukts karaliskās ģimenes loceklis ir kļuvis par rasistu, jo izteicis piezīme par Ārčija iespējamo ādas krāsu pirms viņa dzimšanas, un ka  neviens nespēja palīdzēt pašnāvniecisku tieksmju nomāktajai Meganai.

Taču kopš karalienes nāves gandrīz pirms divām nedēļām, viņi ir bijuši karalisko sēru centrā. Ko viņi darīja, kad bēres bija beigušās? Pāris pēdējo reizi tika redzēts sabiedrībā, kad viņi izgāja no Svētā Džordža kapelas, izskatoties morāli iztukšoti, un Harijs ar lielu atvieglojumu “izpūta vaigus”. Kāpjot automašīnā pēc bēru dievkalpojuma, Harijs izskatījās pilnīgi sagrauts. Jau iepriekš ticis atklāts, ka Harijam ar vecmāmiņu bijušas ļoti ciešas attiecības, tāpēc viņam šis zaudējums ir īpaši smags.

Pēc tam viņi apmeklēja privāto karalienes apbedīšanas ceremoniju, kurā piedalījās ģimenes locekļi un viņas tuvākie. Bija redzams, cik daudz emociju sakrājies, visiem spēkiem cenšoties tās neizrādīt, kā pienākas karaliskajai ģimenei. Nakts pēc bērēm noteikti bija emocijām pārbagāta, jo beidzot bija iespējams kaut nedaudz atvilkt elpu.

Saskaņā ar “The Times” teikto, viņi nakti pēc bērēm pavadījuši Vindzorā, kas bijusi ļoti emocionāla un smaga, un, visticamāk, viņu plāni ir tādi, ka Lielbritānijā abi vairs ilgi neuzkavēsies. Tas ir tāpēc, ka viņi plāno pēc iespējas ātrāk lidot atpakaļ uz savām mājām Kalifornijā, par ko jau iepriekš bija izteikušies, lai varētu atkal satikties ar saviem bērniem Ārčiju (3) un Lilibetu (1). 

Neskatoties uz saspringtajām attiecībām pēdējos gados, Saseksas hercogs un hercogiene un citi karaliskās ģimenes locekļi pēc karalienes nāves ir bijuši vienoti sērās.

Tas ir radījis jautājumus par izlīguma iespēju starp Hariju, viņa brāli Velsas princi un viņu tēvu karali Čārlzu III. Neraugoties uz ziņām par nesaskaņām starp abiem brāļiem, Viljams un Harijs joprojām bija sirsnīgi viens pret otru, un vizītes laikā viņi regulāri sarunājās. Tas notika pēc tam, kad karalis atzina pāri savā uzrunā tautai nākamajā dienā pēc mātes nāves, sakot: “Es arī vēlos paust savu mīlestību pret Hariju un Meganu, kad viņi turpina veidot savu dzīvi ārzemēs.”

Sabiedrība

Izskan jaunas ziņas nepacietīgākajiem seriāla “UgunsGrēks” faniem

  28. septembrī, Bīriņu pilī pulcējās seriāla “UgunsGrēks. Atgriešanās” radošā komanda, lai svinētu un nodotu vērtējumam...

Uģis Kuģis sarūpē dārgu dāvanu, par kuru sieva nav sajūsmā

  Šova "Ģimene burkā" zvaigzne Uģis Kuģis, būdams manāmi satraucies, pasniedz Lindai nopirktās biļetes uz Indiju...
Foto:Pexels.com/CC

Trešdienas vakarā kāds latvietis kļuvis stāvus bagāts!

  Iknedēļas skaitļu loterijas Vikinglotto izlozē 28. septembrī kāds spēlētājs Latvijā par 5+1 (pieci skaitļi un Vikingskaitlis) atminētajiem skaitļiem ir...

Ļoti smaga avārija notikusi uz šosejas starp Dobeli un Jaunbērzi

  Kā vietnē "Sadursme" vēsta aculiecinieki, trešdienas rītā ap plkst. 7 smaga frontāla sadursme notikusi uz...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Pēc vairākas dienas ilgiem meklējumiem atrasta Rīgā pazudusī skolniece

  Valsts policija 28. septembrī paziņojusi, ka bezvēsts pazudusī skolniece atradusies sveika un vesela! Valsts policija meklēja...

Karaliskā ģimene izrēķinājusies ar princi Hariju un Meganu Mārklu

  Karaļa Čārlza III jaunākais dēls princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla tikuši “pazemināti” hierarhijā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...
Foto:Blog.centerparcs.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Tev šodien vajadzētu īpaši rūpīgi izvēlēties savus partnerus. Diskusijas par tēmām var izrādīties nepatīkamas vai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs ļoti emocionāla diena. Tās laikā var palielināties vēlme izteikt savas jūtas un emocijas....
Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Mājai un Dārzam

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Parādās jaunas ziņas par laiku septembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Pēdējā septembra nedēļa tiks aizvadīta ar lietainu laiku - nedēļas sākumā nokrišņi būs lokāli, bet...