Karaliskās ģimenes iekšējais informācijas avots atklājis, ka precīzs Meganas Mārklas plānotais dzemdību datums ir noteikts 10. jūnijs. Turklāt – tā ir Harija vectēva dzimšanas diena, vēsta britu mediji.

Karalienes Elizabetes II vīrs, prinča Harija vectēvs princis Filips 2021. gada 9. aprīlī devās viņsaulē, nesagaidot savu 100. dzimšanas dienu, kas būtu apritējusi 10. jūnijā. Nu atklāts, ka tieši šis ir Meganai noteiktais dzemdību datums.

Meganas Mārklas un prinča Harija otrais bērns nāks pasaulē šo ceturtdien, prinča Filipa 100. dzimšanas dienā, apgalvojis karaliskais iekšējās informācijas avots. Kaut arī viņi paši šo termiņu nav apstiprinājuši, pāris iepriekš atklāja, ka viņu meitiņai paredzēts nākt pasaulē vasaras sākumā.

Jau iepriekš vēstīts, ka tiek prognozēts, ka pāris savu meitu varētu nosaukt vārdā, kas izvēlēts par godu Harija mirušajam vectēvam – viņu varētu dēvēt Filipa. Turklāt, ja viņa nāktu pasaulē tieši 10. jūnijā, tas būtu dubultskaists notikums.

Pirms kāda laika Harijs bija arī izteicies, ka, ja viņam reiz būtu meita, viņai varētu dot vārdu par godu savai aizsaulē aizgājušajai mātei – princesei Diānai.

Harijs un Megana februārī atklāja plašākai pasaulei, ka ir otrā bērna gaidībās, daloties ar satriecošu melnbaltu fotogrāfiju, ko uzņēmis viņu draugs, fotogrāfs Misans Harimans.

Iepriekšējais rakstsZiņo par divām ļoti nepatīkamām avārijām sestdien – FOTO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs