Paredzams, ka Meganas Mārklas un prinča Harija otrais mazulis piedzims kuru katru brīdi, uzskata karaliskie komentētāji, kuri veikuši savas prognozes. Šobrīd tiek šis temats jau izraisījis “Lielu trauksmi”, jo karaliskie novērotāji norāda, ka dzemdību datums nenovēršami ir tepat, tepet, vēsta britu mediji.

Karaliskie komentētāji ir ļoti modri attiecībā uz Meganas un Harija gaidāmo bērnu. Pāris Oprai Vinfrijai intervijas laikā apstiprināja, ka viņi gaida meiteni, kurai paredzēts pasaulē ierasties vasarā. Vēlāk, kad Saseksas hercogiene runāja par savu nedzimušo bērnu virtuālās uzrunas laikā globālajā VAX Live: The Concert to Reunite the World, viņa atklāja, ka mazulis gaidāms jūnijā sākumā. Nu “Royally Obsessed” podkāsta vadītāji Roberta Fiorito un Reičela Bovija izteica savas prognozes par karaliskā mazuļa ierašanos pasaulē.

Fiorito klausītājiem sacīja: “Man šķiet, ka viņu meitene ir jau teju klāt, tik ļoti drīz. Es rakstīju visus šos jūnija datumus, un es jutu, ka Meganas un Harija bērniņš nāks pasaulē pavisam tuvākajā laikā. Meganas jaunā grāmata drīz iznāks –  8. jūnijā. Un es jūtu, ka tas ir saistīts ar to, ka arī bērnam jāierodas pasaulē teju kuru katru minūti.” Bovija piebilda: “Es domāju, ka tam jābūt šomēnes, tā būtu mana prognoze. Es domāju, ka mums visiem ir jābūt modriem.” Fiorito kā iespējamo dzemdību datumu noteica 20. jūniju bet Bovija prognozēja 14. jūniju.

Aizvien saglabājot karalisko tradīciju, Harijs un Megana arī šoreiz ir izvēlējušies neatklāt savas meitas precīzi paredzēto dzimšanas dienas datumu. Līdz ar to, kā jau slavenību ikdienā ierasts, gan fani, gan karaliskie komentētāji un pat bukmeikeri liel likmes, prognozē un vadās pēc uzņemtajām fotogrāfijām, ko varētu dēvēt par šķipsniņa netiešu pierādījumu. Lūk, attēls no hercoga un hercogienes Valentīna dienas paziņojuma par grūtniecību:

Pamatojoties uz rokasgrāmatu par aptuveno grūtnieces vēdera izmēru katrā grūtniecības trimestrī, kas sadalīts nedēļās, tiek uzskatīts, ka 14. februārī viņa bija aptuveni 18-20 grūtniecības nedēļā.

Kad pāris gaidīja savu pirmo mazuli, par grūtniecību paziņoja septiņus mēnešus pirms plānotā dzemdību datuma. Tomēr šoreiz viņi nogaidījuši ilgāk un, visticamāk, Meganas spontānā aborta dēļ, ko viņa piedzīvoja 2020. gada jūlijā, jo vēlējās būt pārliecināti, ka viss ir kārtībā.

Kad 9. aprīlī mūžībā devās princis Filips, tika apstiprināts, ka Harijs lidos uz Angliju, bet viņa sievai ārsts ieteicis nebraukt. Tika pārbaudīts, ka “Mayo” klīnika iesaka grūtniecēm nelidot, ja grūtniecības termiņš ir 36 nedēļas un vairāk.

Protams, tiek prognozēts arī gaidāmā mazuļa vārds. Pašlaik bukmeikeriem līderpozīcijās izvirzījies vārds Filipa, kas būtu par godu Harija mirušajam vectēvam. Tam seko Diāna, Aleksandra, Elizabete un Alise.

Iepriekšējais rakstsIzskan pavisam jaunas ziņas no veikalu tīkla “Maxima”
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs