Megana Mārkla un princis Harijs tika uzaicināti uz dārza ballīti Bekingemas pilī, lai atzīmētu toreizējā Velsas prinča Čārlza 70. dzimšanas dienu, kad viņi 2018. gadā vēl bija strādājoši karaliskās ģimenes locekļi.

Filmētais materiāls, kurā redzams, kā princis Harijs un Megana Mārkla ātri pamet dārza ballīti, kas tika rīkota Bekingemas pilī toreizējā prinča Čārlza 70. dzimšanas dienā, izraisīja spekulācijas, ka viņiem tika lūgts aiziet.

Pasākums notika 2018. gadā, neilgi pēc tam, kad Harijs un Megana bija mijuši laulību gredzenus karaliskā ceremonijā Vindzorā.

Karaliskā komentētāja lēdija Kolina Kempbela apgalvoja, ka svinību laikā gaisā valdīja spriedze, jo Meganai acīmredzot bija “garlaikota”, bet citi apgalvoja, ka viņi tikuši izraidīti no ballītes.

Tomēr profesionāls lūpu lasītājs ir pārbaudījis uzņemtos materiālus un atklājis, ko monarhs patiesībā teica savam jaunākajam dēlam tajā dienā, un uzsvēra, ka “noteikti nebija nekādu satraukumu”.

Lūpu lasītājs stāstīja “MailOnline”, ka kāds darbinieks Harijam pateicis, ka viņu sauc tēvs.

Pēc tam Čārlzs teica Harijam: “Mēs tagad ejam, mums jādodas prom”, uz ko Harijs atbildēja: “Jūs uz priekšu”.

Tagadējais karalis teica: “Mēs tagad iesim, tiksimies vēlāk”, un Harijs atbildēja: “Jā, tiekamies pēc tam.”

Iepriekš video momentā var redzēt, kā Saseksas hercogpāris priecīgi pļāpā ar viesiem, Meganai apbrīnojot kādas sievietes kaklarotu.

Tas ir skaidrojums videomateriālam, kurā redzams, ka viņu saskarsmes laikā Hariju uzrunā karaliskais darbinieks, kurš, šķiet, stāsta princim, ka viņa tēvs vēlas ar viņu runāt. Saseksas hercogs paiet malā, un Čārlzs klusi viņam kaut ko stāsta, uzliekot vienu roku uz dēla rokas.

Harijs pamāj ar galvu un pamāj viņam, dodams ceļu, viegli uzsit Čārlzam pa muguru un atgriežas pie Meganas, tad arī Kamilla pieiet klāt un noskūpsta gan Hariju, gan Meganu, pirms atgriežas ballītē.

Pēc tam pāris atvadās no grupas, ar kuru tērzē, un pasaka, lai viņi izbauda atlikušo pēcpusdienu, pirms viņi kopā ar darbiniekiem dodas atpakaļ uz Bekingemas pili.

Mazāk nekā divus gadus vēlāk Harijs un Megana jau bija atvadījušies no pašas karaliskās dzīves un pārcēlās uz Kaliforniju, kur audzina savus divus bērnus.

Pēdējā laikā parādījušās ziņas, ka Harijam ir ilgas pēc mājām, un viņam Montesito trūkst spēcīga draugu loka un ģimenes.

Iepriekšējais rakstsŠausmīgā avārija Kuldīgas pusē: Valsts policija nāk klājā ar paziņojumu
Nākamais rakstsVeikalu tīkls “Lidl” izplata lielus jaunumus