Iepazīsties, kaķene, kura dzimusi laikā, kad pie varas bija Mārgareta Tečere un dziedātājs Maikls Boltons gozējās mūzikas topu augšgalā, vēsta Daily Mirror.

 

Šis pūkainis ir gatavs, lai viņu kronētu par vecāko kaķi pasaulē, jo ir 24 cilvēku jeb – 113 kaķu gadus vecs! Apbrīnojami!

 

Olīvija dzīvo Manšestrā un ir gatava pārņemt šo titulu pēc ziņas, kad citos medību laukos pavisam nesen devusies iepriekšējā tā īpašniece Popija no Bornmutas, kura nomira no infekcijas.

 

 

Ilgdzīvotājai, melnajai ar baltiem plankumiem rotātajai skaistulei Olīvijai ir bijusi ievērojama dzīve – viņa ir piedzīvojusi piecus Anglijas premjerministrus, interneta dzimšanu un ar citiem laimīgi sagaidījusi jauno tūkstošgadi.

 

Olīvijas īpašnieks Džons Burgess apgalvo, ka viņa mīlule neļauj vecumam palēlināt viņas dzīve tempu, kaķene joprojām ir spēcīga un vesela.

 

 

 

 

Foto:Mirror.co.uk

 

 

Lai gan divdesmit četrgadīgajai kaķu vecmāmiņai kļuvis nedaudz nekārtīgs un iesirms kažociņš, kas ikdienas prasa rūpes, gādīgais saimnieks apgalvo, ka sirdī Olīvija noteikti jūtas daudz jaunāka, viņa labprāt spēlējas ar bumbiņu uz auklas un reti izrāda savu patieso vecumu.

 

74 gadīgais saimnieks uzsver, ka šim kaķim ir mirdzošas, spožas acis un viņas nagi ir asāki par jebko citu.

 

Neraugoties uz savu patiešām iespaidīgo vecumu, kaķene vēl aizvien ļaujas dabas instinktiem – cenšas noķer putnus, vardes un pat ežus – viņai bez jebkādām novecošanās pazīmēm ir saglabājusies laba redze un dzirde!

 

Burgess apjautis, ka Olīvija ir kļuvusi par vecāko kaķi pasaulē, pēc tam, kad viņš laikrakstā izlasījis par Popijas nāvi. Viņa mīlule ir dzimusi tikai mēnesi pēc Popijas 1990. gadā, padarot tieši Olīviju par šī titula godpilno īpašnieci.

 

Savukārt, ja Olīvija vēlas kļūt par visvecāko jebkad dzīvojoši kaķi uz pasaules viņai vēl tāls ceļš ejams! Creme Puffno Austinas, Teksasā piedzima 1967. gada 3. augustā un nodzīvoja līdz pat 2005. gada 6. augustam – citos medību laukos aizejot 38 gadu un 3 dienu vecumā.

 

 

 

Lai Olīvijai ilgs un saulains mūžs!

Iepriekšējais rakstsSkriešana: 5 patiesie ieguvumi tavai veselībai un labsajūtai
Nākamais raksts29 dīvaini, taču patiesi fakti par mīlas priekiem