Ģimenes locekļi kopīgi aplūkoja brīvdienu laikā uzņemtos attēlus, līdz viņi sastinga šausmās…  

Šis šķietami nebēdnīgais ģimenes attēls atklājis, ko pavisam baisu – tajā starp priecīgajiem bērniem un pieaugušajiem skaidri saredzama mazas meitenes seja, vēsta ārvalstu mediji.

 

Family Clain a dchild in their family snap is ai ghost

 

Spocīgo fotogrāfiju 2014. gadā uzņēmusi Kima Deividsone, kura nolēma iemūžināt savus ģimenes locekļus, kuri izdomājuši nopeldēties Murphy Hole, Helidonā – Kvīnslendā, Austrālijā.

 

Vēlāk rūpīgi ielūkojoties attēlā, viņi sev līdzās skaidri saskatīja spoku, kā izrādījās – 13 gadus vecu meiteni, kura 1915. gadā noslīka tieši šajā pašā vietā.

 

Džesija Lū, kura attēlā redzama ar baltajām saulesbrillēm, norādījusi: ‘’Todien ūdenī bija tikai trīs bērni un mēs, divi pieaugušie. Un Kima, kura krastā ar savu telefonu fotografēja mūs!’’

 

Ģimenes locekļi lūdza aplūkot šo uzņēmumu diviem informāciju tehnoloģiju speciālistiem, lai objektīvi pārliecinātos, ka tajā redzamais spoks nav vien kāda ierīces radīta kļūme. Tomēr abi bija vienisprātis – redzamais ir autentisks!

 

„Ja rūpīgi aplūko šo attēlu, ir iespējams skaidri saskatīt personu, kura nekādā ziņā nebija un nevarēja būt ar mums kopā šajā dienā!” pārliecināta par rēga piefiksēšanu ir Kima Deividsone.  

 

Viņi ievietoja šo attēlu sociālajos tīklos, un drīz vien ģimenei atrakstīja kāda persona, kura savam vēstījumam pievienoja klāt kādu senu laikraksta izgriezumu, kas vēsta par Dorīnas O’Sulivanas nāvi šajā vietā pirms 100 gadiem. 

 spoks1

 Laikraksta izgriezums…

AD162516727Mother comments .png

 Mazās Dorīnas kapa vieta…

 

 

Ko par šo domā tu?

Iepriekšējais rakstsTAVA lūpu krāsa: ko tā atklāj par PERSONĪBU?
Nākamais rakstsBeidzot noskaidrots precīzs vecums, kurā cilvēki jūtas vislaimīgākie