Svētdienas vakarā, 28. aprīlī, izskanēja TV3 muzikālā šova “Balss maskā” pusfināla raidījums. Šajā vakarā uz skatuves kopā ar sabiedrībā iemīļotiem māksliniekiem kāpa četras šovā palikušās maskas – Slaims, Sirds, Princese un Lapsa. Vakara izskaņā tika noskaidrots, ka finālā par galveno balvu necīnīsies Princese, zem kuras maskas slēpās aktrise, dziedātāja un digitālā satura veidotāja Lelde Dreimane. “Balss maskā” – zem Princeses maskas tiešām, slēpās Dailes teātra aktrise; zināmi finālisti!

Īsi pirms fināla no cīņas izstājās šarmantā Princese, kura šajā vakarā kopā ar grupu “Musiqq” izpildīja dziesmu “Debesis iekrita tevī”. Detektīvi bija vienisprātis, ka zem maskas slēpjas kāda no Dailes teātra aktrisēm. Samanta Tīna un Mārtiņš Spuris bija pārliecināti, ka zem maskas atrodas Lelde Dreimane, Baiba Sipeniece-Gavare teica, ka tā varētu būt Ieva Segliņa, bet Krivenchy minēja, ka zem maskas varētu būt paslēpusies Mirdza Martinsone.

Šķetinot Princeses pavedienus, skatītāji uzzināja, ka Leldei ir svarīga enerģijas apmaiņa, jo pati reiz strādājusi radio ētera viļņos. Arī galda kultūra viņai nav sveša – viņa līdzdibinājusi burgernīcu “MUNCH BBQ”. Leldes dzimtas kokā var sastapt kolorītus tēlus – vecmāmiņas vīrs bija slavenais gaišreģis Eižens Finks, savukārt tētis ļoti labs volejbolists. Lai ko par Princesi liecinātu tās spilgti rozā tēls, savu karieti Lelde tiešām kurbulē pati. Viņa aizraujas ar automašīnām un pati tās arī remontē.

Taču Princese maska nebija vienīgā, ka šajā vakarā krita. Kā īpašais viesis šajā vakarā uzstājās Šaha karalis. Zem viņa maskas bija paslēpies multimākslinieks Kašers, kura priekšnesumu detektīvi atzina par vienu no labākajiem līdz šim dzirdētajiem. Viņš izpildīja dziedātāja Labrinth dziesmu “Jelous”. Vienīgi Samanta Tīna pēc priekšnesuma bija pārliecināta, ka zem maskas varētu būt paslēpies tieši Kašers.

Jau nākam svētdien plkst. 20.30 nepalaid garām šova “Balss maskā” lielo finālu, kurā tieši skatītāji lems, kura no šova maskām ir pelnījusi uzvaru – 5000 eiro, ko ziedot sevis izvēlētam labdarības mērķim.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsOkupācijas muzeja dedzināšanas iespējamo organizētāju atrod cietumā
Nākamais rakstsSvētdien uz ceļiem daudz cietušo, bet vēl krietni vairāk dzērājšoferu