Pirms trīs gadiem – 2018. gada 19. maijā, gredzenus mija princis Harijs un viņa izredzētā Megana Mārkla. Šodien viņi atzīmē savu kāzu gadadienu, taču karaļnams sveiciena vietā nāk klajā ar citu paziņojumu, vēsta britu mediji.

Kā ierasts, karaliskā ģimene ir aktīva savos sociālajos kontos un vienmēr ģimenes locekļus sveic dažādās jubilejās, tostarp – kāzu gadadienās, taču šoreiz nevienā no tiem nav pieminēts, ka Harijs un Megana svinētu savu trešo kāzu jubileju. Nevienā no oficiālajiem karaliskās ģimenes sociālo tīklu kontiem netiek publicēts apsveikums, tā vietā pils nākusi klajā ar citu paziņojumu. Tas nebūt nebūtu šokējošs, ja vien tiktu izsludināts kādā citā dienā. Par šokējošu šo paziņojumu padara tas, ka šķietami Harija un Meganas izslēgšana no karaliskās ģimenes tiek demonstrēta ar dzīves turpināšanu un “svarīgāku” ziņu publicēšanu. Tas licis daudz runāt ne tikai karaliskās ģimenes faniem, bet arī mediju pārstāvjiem, jo pēdējā laika nesaskaņas starp Hariju, Meganu un karalisko ģimeni aizvien augušas augumā. 

Savā oficiālajā “Instagram” kontā @theroyalfamily karaliene Elizabete II šodien izplatījusi paziņojumu par savas mazmeitas – princeses Beatrises grūtniecību: “Viņas karaliskā augstība princese Beatrise un Eduardo Mapelli Mocci ur ļoti priecīgi paziņot, ka gaida savu pirmdzimto šī gada rudenī. Karaliene ir informēta, un abas pāra ģimenes ir priecīgas par jaunumiem.”

Lēmumu paziņot par šiem jaunumiem 19. maijā varēja interpretēt kā smalku žestu, kas īpaši veltīts Harijam un Meganai, kuri 2018. gada oktobrī princeses Eiženijas kāzu dienā publiski dalījās ar ziņām par to, ka ir sava pirmdzimtā gaidībās. Tobrīd daudzi uzskatīja, ka Harijs un Megana tādējādi “nozog” Eiženijas lielās dienas nozīmi ar savu paziņojumu.

Karaliskās ģimenes fani ātri uztvēra un novērtēja princeses Beatrises paziņojuma patieso vēstījumu un  steidzās komentēt.

Viens rakstīja: “Es nedomāju, ka tas ir nejauši, ka princese Beatrise paziņoja par savu grūtniecību prinča Harija un Meganas trešajā gadadienā”, kam sekoja emocijikona, kas piemiedz ar aci.

Cits izteikums: “Man jābrīnās, kāpēc pils nolēma šodien paziņot par Beatrises mazuļa gaidībām. Harija un Meganas kāzu dienā.  Apsveicu, Beatrise.”

Vēl kāds piebilda: “Cilvēki šodien raud prieka asaras par Beatrises gaidāmo mazuli (Harija un Meganas kāzu gadadienā)”

Kāds cits atbildēja: “Ko tu ar to gribi pateikt? Harijs un Megana burtiski paziņoja par savu grūtniecību ģimenei Beatrises māsas kāzās. KĀZU DIENĀ. Apsveicu Bea.”

Beatrises māsa princese Eiženija vēlāk tika atklājusi, ka Harija un Meganas paziņojums par sava pirmdzimtā gaidībām viņas kāzu dienā, viņu bija patiesi pārsteidzis.

Jau vēstījām, ka Beatrise apprecējās 2020. gadā klusā ceremonijā Vindzoras pilī.

Iepriekšējais rakstsVID nāk klajā ar svarīgu informāciju skolēniem un viņu vecākiem
Nākamais raksts12 fakti par Eirovīziju ko tu, visticamāk, nezināji