Pēdējā laikā sabiedrību pārņēmušas dažādas ziņas par nesaskaņām starp prinča Harija un prinča Viljama ģimenēm, par Harija un Meganas pārcelšanos uz dzīvi Losandželosā. Beidzot ir kāda jauka ziņa. Lai arī turēta slepenībā, bet tomēr skaista, ziņo britu mediji.

Pie vīra izgājusi Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazmeita – Jorkas princese Beatrise (31). Viņa apprecējusies ar savu izredzēto – nekustamo īpašumu attīstītāju Edoardo Mapelli Mozzi (37) slepenā ceremonijā Vindzoras pilī vien 20 viesu klātbūtnē, vēsta izdevums “The Sun”. Ceremonijā piedalījās vien paši tuvākie, ieskaitot karalieni Eliabeti II, viņas vīru – Edinburgas hercogu Filipu un Beatrises tēvu – karalienes dēlu princi Endrjū.

Ceremonija notika piektdien, 17. jūlijā, Visu svēto kapelā Vindzoras Lielajā parkā, kas atrodas vien īsa gājiena attālumā no Karaliskā nama, kurā dzīvo Jorkas hercogu ģimene.

Karaliene tika manīta, pametot notikuma vietu automašīnā. Viņa bija tērpusies koši zilā žaketē, kas rotāta ar rozā ziediem.

Prinča Endrjū un Sāras Fergusones vecākajai meitai vajadzēja apprecēties jau maija beigās. Kāzas bija ieplānotas 29. maijā, taču tās nācās atcelt koronavīrusa pandēmijas dēļ.

18. jūlija vakarā ar paziņojums un foto tika ievietots arī karaliskās ģimenes sociālajos kontos.

Beatrise bija ģērbusies vintāžas kleitā, kāda bija mugurā karalienei 1967. gadā pieņemšanā Romā. Kleitas dizaineris ir Normans Hartnells, bet Beatrisei to pārveidoja Andžela Kellija un Stjuarts Parvins. 

Galvā princesei Beatrisei bija kronis, kas rotāja pašu karalieni Elizabeti II viņas kāu dienā 1947. gadā. 

Iepriekšējais rakstsNelaime uz Siguldas šosejas pie Vangažiem – VIDEO
Nākamais rakstsRīgā pie trim smagā reibumā esošiem vīriešiem spēlējas puisēns – viņš policistiem parāda tēti – VIDEO