15.jūlija pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par vairākām iereibušām personām ar mazu bērnu. Uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.
Notikuma vietā pamanīti trīs vīrieši, kuri gulēja uz zemes. Turpat blakus mētājās iesākta degvīna pudele un ar rotaļu mašīnītēm spēlējās aptuveni trīs gadus vecs bērns. Acīmredzami iereibušie vīrieši nereaģēja uz policistu aicinājumiem celties. Pēc tam uzrunāts arī puisēns, jautājot, kurš ir viņa tētis, puisēns ar roku norādīja uz vienu no vīriešiem.
Tāpat sarunas laikā pamanīts, ka bērnam asiņo celis. Līdz ar to nolemts izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Bērnam veikta medicīniskā apskate, kā arī apkopta gūtā brūce. Tās laikā noskaidrots, ka puisēnam hospitalizācija nav nepieciešama.
Policisti mēģināja no bērna tēva noskaidrot zēna mātes tālruņa numuru, lai bērnu nogādātu pie viņas, taču iereibušais kungs nespēja atcerēties sievietes tālruņa numuru. Pēc neilga laika izdevās noskaidrot zēna mātes darbavietas nosaukumu. Savukārt caur norādīto uzņēmumu izdevās noskaidrot mātes tālruņa numuru. Sieviete nekavējoties sazvanīta un lūgta ierasties notikuma vietā. Zēna māte paskaidroja, ka nu jau trīs stundas atrodoties mājās. Sieviete bija manāmi satraukta, jo zēna tēvu nav izdevies sazvanīt un noskaidrot dēla atrašanās vietu.
Vienlaikus bērna tēvam veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laika noskaidrots, ka viņš ir 3.53 promiļu reibumā.
Drīz pēc tam notikuma vietā ieradās puisēna māte, kuru viņš uzreiz atpazina un pieskrēja klāt. Bērns nodots mātei, pēc kā likumsargi pārliecinājās, vai mājvietā bērnam ir atbilstoši apstākļi.
Lietas materiāli par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu un profilakses nodaļai tēva atbildības izvērtēšanai.

Iepriekšējais rakstsLielbritānijas karaļnamā notikušas slepenas kāzas. JAUNĀKIE FOTO
Nākamais rakstsSmaga avārija piektdien notikusi Jūrmalā – VIDEO