Celtnieks Jelgavas pusē piedzīvo pavērsienu. “Veiksme ir jānopelna,” saka laimētājs sarunā ar “Latvijas Loto”.

Sestdien, 17. jūnijā, skaitļu loterijā Latloto 5 no 35 kāds vīrietis no Jelgavas novada, kurš strādā būvniecības nozarē, laimējis 36 273,29 eiro. Laimīgā biļete iegādāta iLOTO. Nupat vēstījām par kādu liepājnieku, kurš laimēja vēl krietni lielāku naudas summu.

“Visbiežāk savu veiksmi izmēģinu skaitļu loterijās – VikinglottoEurojackpot vai Latloto 5 no 35,” stāsta laimētājs, “iegādājoties skaitļu loterijas, izmantoju ātrspēles sniegtos skaitļu variantus, tā bija arī šoreiz.”

“Iegādājoties Latloto 5 no 35 kvīti, man nebija sajūtas, ka laimēšu, tāpēc rezultātiem nesekoju. Svētdien, 18. jūnijā, nolēmu apskatīties savu iLOTO profilu, lai uzzinātu, vai ir kāds laimests,” atklāj laimētājs, “uzreiz pamanīju, ka man ir viens paziņojums, uzklikšķināju un neticīgi lasīju, ka esmu laimējis 36 273 eiro. Jāatzīst, ka lasīju paziņojumu vairākas reizes, līdz noticēju, ka tas patiešām ir noticis – esmu uzminējis piecus skaitļus.”

“Visu dzīvi esmu daudz strādājis, tāpēc domāju, ka veiksme ir jānopelna. Šis laimests ir mazs atvieglojums, kas palīdzēs iegādāties to, ko esmu atlicis,” saka veiksminieks.

Veiksminieks saka, ka neplāno citiem stāstīt, ka ir laimējis, tāpēc vēlas saglabāt anonimitāti.

Celtnieks Jelgavas pusē piedzīvo pavērsienu

Iepriekšējais rakstsLīgo naktī notikusi milzīga nelaime
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai- 25. jūnijs