Noslēdzies Trīs Zvaigžņu balvas Tautas balsojums, kura rezultātā 10 nominācijās ir saņemti vairāk kā 25 000 balsotāju viedokļi, iesniedzot 130 000 balsu. Tautas balsojuma rezultātus apstiprinās Žūrija, un nomināciju uzvarētāji  tiks paziņoti  svinīgā ceremonijā 2024. gada 17. janvārī. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) par Trīs Zvaigžņu balvas 2023 ceremonijas vadītāju izvēlējusies radio un televīzijas personību Baibu Sipenieci-Gavari. Ceremoniju ikvienam būs iespēja vērot televīzijas ekrānos TV3 tiešraidē.

Baiba Sipeniece-Gavare: “Uzaicinājumu vadīt šo ārkārtīgi prestižo pasākumu es uztveru gandrīz vai kā likumsakarību, jo septembrī es biju pārgājienā kopā ar Kristapu Zvejnieku, trīskārtēju olimpieti. Man bija iekritusi tā laime ar viņu atrasties vienā teltī. Un tad, kad man piedāvāja vadīt šo pasākumu, es uztvēru to kā Kristapa svētību sev. Zināmā mērā, pateicoties šim pārgājienam, ielūkojos cilvēku spējās – mēs vienkārši reizēm neticam sev. Tagad varu daudz labāk un skaidrāk redzēt, kā sportisti iet uz savu mērķi, un cik reizēm ir grūti sev noticēt un cik reizēm ir grūti neņemt vērā apkārtējo neticību, un cik reizēm ir svarīgi noticēt tiem, kuri tev uzticas. Uzskatu, ka šis pasākums, ir kāpiens manā karjerā, ļoti ceru, ka nevienu nepievilšu!”

Trīs Zvaigžņu balvas 2023 ceremoniju aizkulišu sarunās ar laureātiem, pirmās emocijas un iespaidus sīkāk izzinās Kaspars Dvinskis.

Uzvarētāju nominācijā Gada jaunatnes sporta treneris nosaka Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome. Balvas ieguvēju nominācijā Gada ģimene sportā nosaka Bērnu slimnīcas fonds. Gada sporta žurnālists/fotogrāfs nosaka Artūra Vaidera fonds. Gada sporta skolotājs/a nosaka Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. Mūža ieguldījumu sportā, kuru izvirza LR Izglītības un zinātnes ministrija, LOK, LPK, LSFP un LSIIDP, rezultātā nosaka Žūrija. Balvas Mūža ieguldījums sportā ieguvējs tiks paziņots 13. decembrī.

Trīs Zvaigžņu balvu 2023 organizē Latvijas Olimpiskā komiteja kopā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju. Pasākumu atbalsta mazumtirdzniecības veikalu tīkls Rimi, nacionālā lidsabiedrība airBaltic un sporta apģērbu zīmols 4F, kā arī informatīvie atbalstītāji – TV3 grupa, TVNET grupa, radio SWH un Visual Media.

Svinīgā Trīs Zvaigžņu balvas 2023 pasniegšanas ceremonija notiks 2024. gada 17. janvārī, Hanzas peronā. Ikvienam apbalvošanas ceremoniju būs iespēja vērot arī televīzijas kanālā TV3.

Iepriekšējais raksts“Liktenis pasniedzis trīs dāvanas!” Madonieša dzīve vienas nedēļas laikā krasi mainās
Nākamais rakstsLielas pārmaiņas gaida IKEA pircējus Latvijā