Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.jūnija plkst. 6.30 līdz 7. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 37 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi. Ceturtdien notikušas vairākas smagas avārijas

Plkst. 17.42 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Irbenāju ielu Daugavpilī, kur kokā ietriekusies vieglā automašīna. Trīs cilvēki no automašīnas izkļuva saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, bet divus cilvēkus, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja ugunsdzēsēji glābēji. Visi pieci cilvēki nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Vakar ap pulksten diviem saņemts izsaukums uz Madonas novada Ošupes pagastu, kur avarējusi vieglā automašīna. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva NMPD mediķiem. Tika sakārtota ceļa braucamā daļa un pulksten piecos darbs notikuma vietā noslēdzās. Plkst. 18.43 darbi tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 145 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 423 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 209 par ātruma pārsniegšanu un divi par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti četri kriminālprocesi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kravas automašīnas piekabe, elektrības balsts, pagrabs, dārza mājas jumts un ārsiena, piededzis ēdiens, neapsaimniekota ēka, koka stumbrs un vieglā automašīna.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTiešraides ligzdā risinājušies nepatīkami, bet stārķiem raksturīgi notikumi – VIDEO
Nākamais rakstsSinoptiķim Bricim ir jaunas vēstis par laiku līdz jūnija vidum