Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.oktobra plkst. 06.30 līdz 22.oktobra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 30 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viens bija meža ugunsgrēks,  13 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar Rīgā no Daugavas tika izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem. Kā liecina statistika, šogad no ūdens izcelti jau 95 noslīkuši cilvēki, bet 67 bojā gājuši ugunsgrēkos.

Šonakt plkst. 02.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Viršu ielu Rīgā, kur dega vieglā automašīna 4m² platībā. Plkst. 03.42 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar plkst. 07.51 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novadu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju bija aizdegusies māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamā māja ir daļēji iebrukusi un deg pilnā 140m² platībā. Notikumā cieta cilvēks. Ugunsgrēka dzēšanā piedalījās arī Smārdes un Jaunpils brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 14.38 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.15.34 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Olaines novadu, kur kanalizācijas akā trīs metru dziļumā atradās cilvēks. Ierodoties izsaukuma vietā tika konstatēts, ka cilvēkam, veicot darbus akā, palicis slikti un viņš nevar pašu spēkiem tikt ārā. Ugunsdzēsēji glābēji izcēla cietušo un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.  Plkst. 17.22 glābšanas darbi tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, piededzis ēdiens, sodrēji dūmvadā, kūpinātava, elektriska rozete un kokmateriāli.

Iepriekšējais rakstsJauns rīdzinieks izplāno divu cilvēku aplaupīšanu un slepkavību; liktenīgajā dienā viss noiet greizi
Nākamais rakstsŠonakt Bērnu slimnīcā nogādāts ar medikamentiem nopietni saindējies bērns; stāvoklis ir smags