Piektdienas, 31.maija, vēlā vakarā, atzīmējot Ventspils brīvostas pievedceļu atjaunošanas projektu noslēgumu, pa Ventspils brīvostas atjaunotajām ielām, veloceliņiem un molu pirmo reizi notika pasākums SKRIENIES AR PRĀMI! Vairāki puiši un viena meitene ar izaicinājumu tika galā un distanci veica ātrāk nekā prāmis STENA BALTICA. Cilvēki pret jaudīgu prāmi: Ventspilī noticis unikāls skrējiens – FOTO

Distance bija 4 kilometrus gara – sākās pie Ventspils prāmju pasažieru termināļa Dārzu ielā 6 līdz ar prāmja atiešanu no piestātnes pulksten 23.00 un turpinājās pa tikko atjaunoto Ostas ielu līdz stāvlaukumam pie Ostas kapteiņdienesta, tad pagriezās pa Loču ielu, lai apskrietu zvejas un jahtu ostu teritorijas, un turpinātu ceļu uz Dienvidu molu. Lai uzvarētu sacensībās, Dienvidu mola gaismas zīme bija jāsasniedz ātrāk par Stena Line prāmi STENA BALTICA, kura maksimālais ātrums, atbilstoši internetā pieejamajiem datiem, ir aptuveni 44 km/h. Domājams, ka ostas teritorijā kuģis nebrauca ar pilnu jaudu.

Skrējienam reģistrējās 125 dalībnieki. Sešiem ātrākajiem meiteņu un puišu grupās tika balvas no Stena Line un Ventspils brīvostas pārvaldes. Galvenā balva pirmās vietas ieguvējiem – brauciens ar STENA LINE divām personām.

REZULTĀTI puišu grupā

1.vieta Kristaps Bērziņš (12:27)

2.vieta Reinis Hartmanis (12:40)

3.vieta Vadims Popovs (13:25)

4.vieta Rūdolfs Andersons (14:31)

5.vieta Roberts Vicvagaris (14:42)

6.vieta Jānis Ābols (14:45)

REZULTĀTI meiteņu grupā

1.vieta Viktorija Bogdanova (14:49)

2.vieta Gunta Hartmane (16:29)

3.vieta Solveiga Jegorova (16:41)

4.vieta Ginta Rassa (17:31)

5.vieta Aleksandra Rassa (17:53)

6.vieta Kintija Java (18:13)

Par godu šim notikumam pirmo reizi uz Dienvidu mola notika vasaras sagaidīšanas ballīte.

Pasākumu “Skrienies ar prāmi!” organizēja Ventspils brīvostas pārvalde sadarbībā ar STENA LINE LATVIJA un Ventspils Maratona klubu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsRīgā piedzīvotas iespaidīgas lietusgāzes; strādā atsūknēšanas tehnika
Nākamais rakstsZināmi raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” finālisti un noslēguma koncerta norises vieta