Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 148 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 25 personas un viena gājusi bojā, vēsta Valsts policija. Diemžēl pirmssvētku laikā saņemta arī traģiska vēsts

Šonakt plkst. 04.33 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Salgales pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā vieglā automašīna atradās atklātā teritorijā apgāzusies uz jumta. Ugunsdzēsēji glābēji no transportlīdzekļa ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja bojāgājušo. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 05.21

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 469 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 207 par ātruma pārsniegšanu un trīs par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti pieci administratīvā pārkāpumu procesi un viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

Plkst. 23.15 saņemts izsaukums uz Brīvības ielu Rīgā, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, no vienas automašīnas atbrīvoja cietušu cilvēku, savukārt no otras automašīnas divi cilvēki evakuējās pašu spēkiem. Notikuma vietā tika atvienotas automašīnu akumulatoru klemmes, sakārtota ceļa braucamā daļa un plkst. 00.28 darbs ceļu satiksmes negadījumā beidzās.

Plkst. 19.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji no vienas avarējušās automašīnas izcēla trīs cietušos un ar nestuvju palīdzību nogādāja līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnai. Vēl viens cilvēks izkļuva no transportlīdzekļa pirms VUGD ierašanās. Abām automašīnām glābēji atvienoja akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Plkst. 20.55 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 18.12 saņemts izsaukums uz Krustpils ielu Rīgā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega elektrības skaitītājs 0,1 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no dzīvokļa evakuējās viens cilvēks. Plkst. 19.05 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 13.45 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Liepu ielu Preiļos, kur piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvokļa virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens 0,01 m2 platībā. Glābēji no dzīvokļa evakuēja vienu cilvēku, kuru nodeva NMPD mediķiem. Plkst. 14.15 darbi tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega jumta konstrukcijas un siltinājums, grīda un siena, vieglā automašīna kā arī atkritumi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. jūnija plkst. 6.30 līdz 21. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNomājot auto ārzemēs, var iekulties arī pamatīgos tēriņos
Nākamais rakstsKo par siera ēšanu Jāņos domā speciālisti?