Jau vēstīts par traģisko avāriju, kas naktī uz sestdienu notikusi Latgalē, Rēzeknes novadā. Ja sākotnēji ziņots par vienu bojāgājušo, nu Valsts policija vēsta, ka avārija tomēr prasījusi divu cilvēku dzīvības.

11.septembrī ap pulksten 06:24 Rēzeknes novadā, Dricānu pagastā 1986.gadā dzimis vīrietis vadot automašīnu Audi A4 netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Transportlīdzekļa vadītājs un 1990.gadā dzimušais pasažieris no gūtajām traumām mira.

Pēc sākotnējās informācijas, iespējamais ceļu satiksmes negadījuma iemesls bija iemigšana pie stūres. Valsts policija atgādina – nogurums ir neapzināts risks, kurš var kļūt par nopietnu seku cēloni.

Tāpat aicinām autovadītājus izvērtēt savu pašsajūtu pirms sēsties pie stūres, jo līdzīgi kā iereibušam cilvēkam, noguruma stāvoklī autovadītājs reaģē lēnāk un nespēj tik ātri konstatēt bīstamas situācijas uz ceļa. Ja ir jūtama miegainība vai nogurums – aicinām nesēsties pie sava spēkrata stūres.  

Par doto faktu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21. nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret satiksmes drošību.

Šobrīd policija veic izmeklēšanas darbības un skaidro notikušā apstākļus.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Iepriekšējais rakstsDiemžēl ar vasaras sākumā pazudušo Pierīgas iedzīvotāju noticis ļaunākais
Nākamais rakstsTV šovu zvaigzne Magone nāk klajā ar publisku paziņojumu