Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.jūnija plkst. 6.30 līdz 6. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 51 izsaukumu – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājumi. Diemžēl ceturtdienas rīts nesis skumju ziņu

Vakar Krasta ielā Rīgā no Daugavas izcelts bojāgājušais, kurš nodots Valsts policijas nodarbinātajiem. Šogad glābēji no ūdens izcēluši jau 38 mirušus cilvēkus, tostarp 12 kopš peldsezonas sākuma maija vidū.

Vakarā Lielajā ielā Tukumā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja no dīķa izkļūt cilvēkam, kas tajā bija iebraucis ar velosipēdu un saviem spēkiem nevarēja izkļūt ārā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega sausā zāle, atkritumi, skaidu plāksne, piededzis ēdiens, papīri, krūmi, vieglā automašīna, niedres, garāžas siena, puķu pods, apgaismes stabs un dzīvojamās mājas logs.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas desmit personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 448 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 191 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākts viens administratīvā pārkāpuma process un pieci kriminālprocesi, tāpat ir uzsākta viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs JŪNIJA HOROSKOPS visām zodiaka zīmēm (2024)
Nākamais rakstsĻoti skumji notikumi Dailes teātra aktiera ģimenē