Kā vēsta izdevuma “Kas jauns” 4.-10. jūnija numurs, pazīstamais Dailes teātra aktieris Mārtiņš Meiers nedēļas laikā piedzīvojis divus skumjus notikumus. Vispirms vecāku sētā spēcīgais vējš nogāza vecu ābeli, bet tikai dažas dienas vēlāk pēkšņi mūžībā devās viņa mamma. Ļoti skumji notikumi Dailes teātra aktiera ģimenē

Māmiņu Maiju Mārtiņš, viņa tēvs un brāļi mūžībā pavadīja 1. jūnijā. Pēc tam, kad aktieris soctīklos publicēja nolauztās ābeles foto, zem tā mierinājuma vārdus rakstīja daudzi, tostarp viņa mamma, norādot, ka zem šīs ābeles aizvadīta lielākā mūža daļa, bet neesot jāskumst, turklāt jauna ābele aug uz Dailes teātra skatuves, ar to domājot Mārtiņa spožo debijas sezonu pēc pāriešanas no Valmieras teātra uz Rīgu.

Vēl dažas dienas vēlāk Mārtiņš izplatīja ļoti skumju vēsti – 27. maija pēcpusdienā mīļā mamma devusies mūžībā… Izdevumam “Kas jauns” aktieris neslēpj, ka zaudējums smeldzīgi sāp un ir grūti runāt. Palīdzot apkārtējie un darbs – par spīti sērām, aktieris vīrišķīgi nospēlēja visas plānotās izrādes. Mamma Maija visu darba dzīvi aizvadījusi “Saktas” puķu tirdziņā un jau kopš mazotnes Mārtiņu un brāļus regulāri iepazīstinājusi ar kultūras dzīvi – teātri, koncertiem. Viņa apmeklējusi arī visas izrādes ar Mārtiņa dalību, diemžēl pašu jaunāko – “Wintera stāstu” – viņa redzēt nepaspēja. Aktieris neslēpj, ka viņam ļoti pietrūkst mammas, bet sarunu noslēdz ar vārdiem “Tā ābele no jauna uzziedēs nākampavasar…”.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību piederīgajiem…

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl ceturtdienas rīts nesis skumju ziņu
Nākamais raksts“Varēju uz mūžu palikt ratiņkrēslā” – Operas vadītājs Siliņš guvis smagu traumu, remontējot māju