Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.jūnija plkst. 06.30 līdz 29.jūnija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem viens bija meža ugunsgrēks, 18 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar Stopiņu novadā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpes izcēla bojāgājušu cilvēku un nodeva Valsts policijas darbiniekiem. Noprotams, ka runa ir par Sauriešu ūdenskrātuvē pirms vairākām dienām noslīkušo jauno vīrieti – kā pirmdien ziņoja Bezvests.lv, viņa ķermenis atrasts un izcelts.

 

Vakar plkst.15.07 VUGD saņēma izsaukumu Ludzas novadā, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 70m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki. Plkst.19.45 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.13.17 tika saņemts izsaukums Rucavā, kur trīsstāvu mājas dzīvoklī dega ledusskapis 0,5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās seši cilvēki. Plkst.15.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega saimniecības priekšmeti neapsaimniekotā ēkā, dārza māja, kravas automašīna, atkritumi, uz elektrolīnijas uzkritis koks,  divos gadījumos vieglās automašīnas, šķūnis, elektrolīnijas balsts stabs, saimniecības ēka.

 

Iepriekšējais rakstsParādās pavisam negaidītas ziņas par leģendāro latviešu grupu CREDO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgam JŪLIJAM