Atkal klāt jauns mēnesis – vasarīgais jūlijs. Uzzini, kas zvaigznēs šim mēnesim ierakstīts tieši tev!

 

Auns

Ja tev nav savas otrās pusītes, šis laiks varētu solīt tev jaunu mīlestību, taču uzmanīgi, ja vēlies nopietnas attiecības – piestrādā pie tām jau pašā sākumā, citādi var iznākt vien vārgs vienas vasaras romāniņš. Ja esi attiecībās – māja un ģimene šomēnes tev būs īpaši svarīgas, pievērsies tām. Pēdējos mēnešos esi bijusi ļoti aizņemta darbos, tagad ir īstais laiks atslābt un veltīt sevi ģimenei, baudīt mājas atmosfēru un ļauj saviem mīļajiem saņemt tavu nedalītu uzmanību. Šomēnes rūpīgāk izturies arī pret savu veselību. Ja vien iespējams, uzsāc kādu veselīgu diētu, lai ļautu organismam atbrīvoties no visa liekā, uzmanies no pārēšanās. Atlicini laiku arī tādām lietām, ko jau ilgāku laiku nācies atlikt laika trūkuma dēļ, neatliec tās vairs. Jebkurā gadījumā – šomēnes centies izbaudīt laimi, ko tev sniedz tavi mīļie cilvēki. Pavadi laiku ar vecākiem, partneri un/vai bērniem, atpūties. Un atceries – neaizmirstami skaistus mirkļus vari piedzīvot arī neizdodot daudz naudas, bet pat, piemēram, esot kopā savas mājas pagalmā.

 

Vērsis

Piemērots laiks, lai plānotu savu atvaļinājumu, jo tavs prāts tiešām ir pelnījis atslodzi. Padomā par to, ko patiešām vēlies, kas tev tik tiešām ir vajadzīgs un virzies pēc tā. Neizdod naudu par lietām, kas tev šķiet vajadzīgas tikai mirkļa iespaidā, apdomā to, ko patiesi gribi, kas tev ir vajadzīgs. Pārskati savu skapju dziļākos plauktus, tur noteikti sakrājies daudz kas tāds, kas tev vairs nav vajadzīgs – atbrīvojies no visa liekā! Neļaujies dažādiem kārdinājumiem, bet plāno savu dzīvi un vadies pēc sava plāna. Ja šobrīd meklē iespēju papildināt savas zināšanas, jūlijs ir piemērots mēnesis, lai tu beidzot izvēlētos tieši to, kas tev ir nepieciešams arī šajā jomā. Atrodi laiku, ko veltīt ģimenei – gan viņiem, gan tev tas sniegs milzīgu emocionālo gandarījumu. Ja esi attiecībās, pievērs uzmanību arī savai mīlas dzīvei un sadzīvei ar partneri, mēģini iemācīties daudzas lietas uztvert vieglāk, atbrīvoties no attiecībās valdošās emocionālās spriedzes – tā nenāk par labu veselībai. Mēģini lūkoties nākotnē arī šajā jomā. Pievērs uzmanību savai veselībai. Vasara ir lielisks laiks, lai uzņemtu lielu devu vitamīnu, izmanto to!

 

Dvīņi

Šomēnes tevi var nomākt vai tieši pretēji – īpaši iepriecināt finansiāla rakstura jautājumi. Katrā ziņā, nekļūsti pārlieku azartiska un neiesaisties riskantos darījumos vai prognožu spēlēs. Netērē naudu vieglprātīgi, atceries, ka tā var noderēt arī vēlāk. Ja šobrīd esi viena, iespējams , ir īstais laiks, lai saprastu, kāds tieši ir tas cilvēks, kuru tu vēlētos redzēt sev blakus. Ja nepieciešams, pieraksti pati priekš sevis to, kādas īpašības tev viņā ir svarīgas, kas ir tas, no kā noteikti vēlies izvairīties, ko vispār vēlies attiecībās. Sakārto pati savas vēlmes šajā jomā un, iespējams, tieši VIŅŠ šomēnes atradīs ceļu pie tevis jo būsi konkretizējusi to, ko vēlies, šajā jomā vairs nevaldīs haoss. Neuzķeries uz cilvēka ārējo čaulu, ieskaties dziļāk – svarīgākais ir viņa dvēselē, nevis, piemēram, matu krāsā. Velti laiku arī sev mīļiem cilvēkiem, padomā, vai pēdējā laikā kādu tuvu radinieku vai draugu nav kaut netīši aizvainojusi tava attieksme vai piezīme.

 

Vēzis

Iepriekšējā mēneša beigās, iespējams, tava dzīve ritēja kā pa kalniem un pa lejām, taču jūlijs sola situāciju izlīdzināt. Velti kādu laiku sev, lai varētu atgūt zaudēto enerģiju, dari kaut ko, kas tev patiesi patīk, kas tevi iedvesmo un uzmundrina. Šis būs īpaši piemērots laiks, lai tu kaut ko sevī mainītu – dodies uz kādu skaistumkopšanas salonu, lai mainītu šo to savā izskatā un/vai uz veikalu, lai kut nedaudz atjaunotu savu garderobi. Iespējams, tas ne vien iedvesmos tevi pašu, bet pat sniegs kādu jaunu iespēju jomā, kurā sen to jau gaidi. Tev ir paveicies – saule ir labākais veselības atjaunotājs tieši tev, tādēļ brīvajā laikā nesēdi četrās sienās, bet dosies laukā, īpaši izbaudot tās dienas, kad aiz loga spīd saule – neslēpies istabā, bet  uzņem krietnu devu D vitamīna! Ja šobrīd esi partnera meklējumos – ir pienācis laiks rīkoties, nevis gaidīt, kad kaut kas notiks pats no sevis. 

 

Lauva

Šomēnes velti uzmanību tam, lai tu vairotu savu laimi. Atceries, ka laimes sajūta, piepildījums nav jāgaida no citiem, bet tieši tu esi tas cilvēks, kurš savā dzīvē to var ieviest vai tieši pretēji – iznīcināt. Rīkojies tā, kā uzskati par pareizu, dari to, kas tevi iepriecina, kas padara tevi laimīgu. Lai tu varētu būt atvērta un laba citiem, tev pašai vispirms ir jābūt laimīgai tādēļ nebaidies šajā jomā reizēm kļūt mazliet egoistiska. Uzstādi savus mērķus un vislabāk – pieraksti tos! Apdomā, kas ir tas, ko vēlies sasniegt, ko vēlies iegūt un rīkojies atbilstoši tam, lai to panāktu. Tas, ka tu apzināsies savus mērķus, ka skaidri izklāstīsi pati sev ceļu uz tiem – palīdzēs ne vien tos sasniegt, bet arī gūt lielāku personisko brīvību, padarīta darba  un laimes sajūtas. Neaizmirsti arī par veselību un izmanto vasaru, lai uzņemtu dabīgos vitamīnus, kas nepieciešami gan ķermenim, gan prātam. Atceries, ka tu nevari pagūt vienmēr un visu, tādēļ neuzņemies pārāk daudz – nepārvērtē savus spēkus! Ja tev ir savs bizness vai vienkārši esi kāda uzņēmuma vadošajā lomā – pārlūko darbiniekus un viņu attieksmi pret darbu, viņu atdevi, iespējams, ir pienācis laiks ko mainīt. Nepieņem visus lēmumus viena, ieklausies arī citos cilvēkos!

 

Jaunava

Jūlijs liks tev būt uzmanīgākai pret cilvēkiem, arī pret tuvākajiem draugiem. Iespējams, stress var traucēt draudzīgām attiecībām, tādēļ neļaujies negatīvām emocijām, bet katru situāciju izvērtē loģiski. Šomēnes būsi krietni jūtīgāka pret dažādiem strīdiem, taču pacenties “neizpūst no mušas ziloni”. Koncentrējies tieši uz to, ko vēlies, uz to, kas ir nepieciešams, nešķērdējot laiku nelietderīgi. Kāds no taviem vecāka gada gājuma tuviniekiem var neapdomīgi rīkoties finansiālajā jomā, tādēļ rīkojies atbilstoši, ja redzi, ka tavs tuvinieks grasās pieļaut milzīgu kļūdu – palīdzi ar padomu, pakonsultē. Šis būs piemērots laiks, lai ļautos kādas labas grāmatas vilinājumam – tu taču esi pelnījusi arī laiku tikai sev. Pievērs uzmanību arī savai mīlas dzīvei – ja esi attiecībās, pievērsies tām, ja neesi – iespējams, ir īstais laiks, lai satiktu to, ko gaidi jau ilgāku laiku – vien paveries apkārt! Atceries, ka svarīgi ir rūpēties par sevi un vairot sevī pozitīvās emocijas, tāpēc piestrādā pie tā. 

 

Svari

Pievērs uzmanību savai veselībai, tas ir pietiekami nopietni, lai tu tās labā kaut ko darītu katru dienu. Uzsāc kādu vitamīnu kūri, diētu vai vienkārši sāc dzīvot veselīgāk. Tādējādi jutīsies labāk gan fiziski, gan garīgi. Atceries – veselība ir tikai viena un tev pašai par to ir jārūpējas. Tāpat arī pievērsies sevis garīgai stiprināšanai – dari kaut ko, kas tev patiesi patīk, kas tevi uzmundrina un iedvesmo. Velti laiku tam, lai iemācītos sevi mīlēt – no sirds mīlēt tieši tādu, kāda tu esi. Šis mēnesis nesola nekādas pēkšņas un kardinālas izmaiņas tavā dzīvē, tādēļ baudi mirkļus, kas tev tiek doti. Ja rodas kādas jaunas idejas, neķeries šomēnes uzreiz pie to realizēšanas, bet paliec nedaudz maliņā, neaizmirsti par tām, lai varētu savus nodomus realizēt nedaudz vēlāk. Ja tev ir attiecībās, ir svarīgi atrast laiku, lai jūs varētu kaut ko darīt kopā. Iespējams, varat doties kopīgā ceļojumā, garākās pastaigās vai vienkārši izrunāties, pievēršot vairāk uzmanības viens otram. 

 

Skorpions

Mēģini mazliet samazināt slodzi darbā. Šobrīd ir laiks, lai arī tu ļautos kaut nelielai atpūtai, jo tas ir nepieciešams gan fiziski, gan arī garīgi. Turklāt nākamais gads tev solās būt vēl krietni vien darbīgāks, tādēļ izmanto vasaru, lai uzkrātu spēkus un enerģiju, nepārdedz lielajā darba apjomā. Jebkuru lietu uzsākot, rūpīgi apdomā savu izvēli. Pajautā sev – vai tiešām tici tam, ko tu dari. Ja nespēj rast konkrētu atbildi uz šo jautājumu – apdomā, vai patiešām ir vērts turpināt iesākto. Ir piemērots laiks, lai mēģinātu ko jaunu, taču apdomīgi. Ja saproti, ka patiesi vēlies ko citu, ir svarīgi, lai tu uzdrīkstētos to īstenot. Piemēram, ja jūti, ka tev nepieciešama darba vietas maiņa, rīkojies, taču neko nesasteidz un kārto lietas apdomīgi. Lai arī veselība šobrīd, visticamāk, raizes tev nesagādā, neaizmirsti tik un tā par to rūpēties, jo tavs lielais darba apjoms patērē pietiekami daudz enerģijas un nervu, lai tu neļautu veselībai būt pašplūsmā. Mīlas jomā uzbangos kaisle, izmanto to, ļaujies romantikai un pavedini savu partneri, ja viņš šajā laikā nav tik aktīvs uz romantikas baudīšanu. Atceries arī par naudu – tērē to apdomīgi un gudri, nešķērdējies!

 

Strēlnieks

Tevi varētu sagaidīt dažas neparedzētas finansiāla rakstura izmaiņas, kas varētu ietekmēt tavu dzīvi. Visticamāk, tās nebūs tieši tavas finanses, bet kāda tuva ģimenes cilvēka, biznesa partnera vai tavas otrās pusītes. Padomā, varbūt esi biznesā kopā ar cilvēku, kurš pārlieku daudz sevi finansiāli apgrūtina, vai varbūt partnerim darba vieta nav no drošākajām garantiju jomā. Vislabāk ir tad, ja vari droši paļauties uz saviem ienākumiem un neesi atkarīga ne no viena cita. Jebkurā gadījumā – neuzsāc jaunus, riskantus projektus un netērē pārlieku daudz naudas, rīkojies ar to apdomīgi. Šī situācija izskatīsies labāka jūlija otrajā pusē. Vēl viens brīdinājums, ko tev vēsta zvaigznes – jūlijā esi īpaši uzmanīga vadot transporta līdzekli vai ceļojot ar transportu. Izvairies no jebkāda veida saspringuma – tas tev nav pilnīgi nemaz nepieciešams, tieši pretēji – tev nepieciešama atpūta un miers, cik vien tas ir iespējams. Koncentrējies uz savu veselību un uz to, lai tu varētu pienācīgi atpūsties un relaksēties. Baudi vasaru, cik vien spēj. Un pievērs uzmanību lietām šādā secībā – prāts, ķermenis, finanses. 

 

Mežāzis

Jūlijā zvaigznes sola arī dažādas stresa situācijas, tāpēc tev patiesi nepieciešams koncentrēties uz to, kas tev ir svarīgs. Atceries arī par draugiem vai radiem, kurus kādu laiku neesi apciemojusi, īpaši nozīmīgi tas būs, ja kādam  no viņiem ir kādas veselības problēmas. Tu vari atbalstīt vienkārši ar savu klātbūtni. Esi līdzās, palīdzi kā vien vari. Ir laiks pārmaiņām – aplūko, kas notiek tavā biznesā vai darba vietā. Visa pasaule mainās un arī tev nav jāstāv uz vietas. Aplūko labākos variantus un izmaini vēlamo, nepieciešamo. Ja tev ir idejas un gribasspēks, vari uzsākt ko pavisam jaunu. Veicini arī savas sociālās intereses un komunicē ar cilvēkiem – tas vienmēr noder, ja ne uzreiz, tad vēlāk, jo cilvēku daudzveidība un dažādās prasmes nekad nav zemē metamas. Neatkarīgi no tā, cik laba vai ne tik laba ir tava veselība – rūpējies par to. Uzņem dabīgos vitamīnus, ko sniedz vasara, nepārslogo sevi, centies izvairīties no stresa, atrodi laiku atpūtai. Finansiālajā jomā krīze netiek solīta, taču piesardzību der ievērot tik un tā. Atturies pati un atturi savus tuvākos cilvēkus no riskantām darbībām. Piemēram, gumijlēkšana – nav paredzēta visiem…

 

Ūdensvīrs

Piespied sevi veikt dažas izmaiņas savā dzīvē, īpaši tās, kas tevi pilnveidos garīgi, jo tikai tā tu jutīsies labāk un spēsi pozitīvāk paraudzīties uz daudzām apkārt notiekošajām lietām. Tā rezultātā uzlabosies gan tava veselība, gan vairosies enerģijas līmenis, vien jāatceras par to, ka ir arī pietiekami jāatpūšas un jāizguļas. Neuzņemies pārlieku daudz darbu, lai nerastos nevajadzīga pārslodze arī gadījumā, ja jau ilgāku laiku neesi strādājusi. Sāc apdomīgi, lēnām un pamazām, atceroties teicienu: “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!” Pievērs uzmanību arī mīlas frontei un neaizmirsti par savu partneri . iespējams, ir pienācis īstais laiks, lai jūsu attiecībās atsvaidzinātu romantikas devu. Kādēļ gan neizbaudīt laiku divatā, ļauties viens otra mīlestībai un maigumam? Esi uzmanīga arī finansiālajā jomā, nešķērdējies ar naudu, jo, lai arī cik droša tu nejustos par saviem ienākumiem, mēs nekad nevaram skaidri zināt, kas notiks rīt. Tērē naudu apdomīgi!

 

Zivis

Mēģini visu uztvert vieglāk! Neļaujies negatīvajām emocijām, neļauj, lai kāds tevi spētu nokaitināt, izvest no pacietības – tas nav tā vērts, nebojā savu veselību ļaujoties stresam dažādu šāda veida situāciju dēļ. Pievērs uzmanību arī savai veselībai, iespējams, tev ir pienācis laiks padomāt par vitamīnu uzņemšanu. Neļauj visiem uzgrūst tev savs problēmas, tev ir tiesības uz savu dzīvi, uz laimi, tev nav jābūt par plāksteri ikviena cilvēka neveiksmei. Protams, atbalstīt mīļos cilvēkus nekad nav par ļaunu, taču neļaujies kļūt par žēlsirdības māsu, atceries, ka tev ir arī sava dzīve. Nekļūsti par visu apkārtējo cilvēku izsūtāmo objektu. Mēģini stiprināt savu garīgo pasauli un sagatavojies – rudens nav aiz kalniem. Baudi vasaru un, ja vien ir iespēja – dodies peldēties, tas ir tieši tas, kas tev vajadzīgs. Pārliecinies vai finanšu jomā viss ir kārtībā, īpaši domājot par nākotni. Mēneša beigās vari sajust lielāku enerģijas pieplūdumu – izmanto to lietderīgi!

 

Lai tev veicas!

Sabiedrība

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa noslēgusies ar traģisku vēsti

  Kā atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu svētdien vēsta vadošie ziņu portāli, sestdien glābēji...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....