Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 12. marta plkst. 06.30 līdz 15. marta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 110 izsaukumus –  33 uz ugunsgrēku dzēšanu,  51 uz glābšanas darbiem, bet 26 izsaukumi bija maldinājumi.

Šonakt plkst. 01.01 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Olaines novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dārza mājās. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg divas dārza mājas kopumā 40m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, bet viens cilvēks no ēkas bija evakuējies saviem spēkiem. Plkst. 04.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 19.40 VUGD steidzās uz izsaukumu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā dega gāzes plīts un loga palodze 1m2 platībā. Ugunsnelaimē gāja bojā viens cilvēks, bet vēl viens cilvēks bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Plkst. 17.47 tika saņemts izsaukums Jelgavā, kur trīsstāvu dzīvojamās ēkas trešajā stāvā dega sadzīves mantas 20m2 platībā. No piedūmotās ēkas tika izglābti divi cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots NMPD mediķiem, bet pieci cilvēki no ēkas bija evakuējušies saviem spēkiem. Plkst.18.54 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.09.15 tika saņemts izsaukums Krāslavas novadā, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 120m2 platībā.  Ugunsnelaimē gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 13.55 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD atgādina, ievērojiet piesardzību kurinot krāsnis! Parūpējieties, lai malka un citi degtspējīgi priekšmeti atrastos drošā attālumā no krāsns.

Piektdien plkst.15.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā dega sadzīves mantas un starpstāvu pārsegums kopumā 40m2 platībā. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 14 cilvēki. Plkst.20.58 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Iepriekšējais rakstsPandēmijas laikā parādās jaunas ziņas par komiķi Valteru Krauzi
Nākamais rakstsOzols par smago situāciju mūzikā: Ja man būtu tikai reps, pastāv iespēja, ka es jau būtu…