Izdevuma “Kas jauns” 9.-15. marta numurā pazīstamajam repa veterānam Ozolam jeb Ģirtam Rozentālam vaicāts, kā viņš pārcietis šo pandēmijas gadu.

Ozols norāda, ka, atšķirībā no daudziem citiem mūziķiem, viņš tādu īstu dīkstāvi nav piedzīvojis. Paralēli mūziķis darbojas savā apģērbu un apavu biznesā, kas šobrīd pārgājis online režīmā. Savs laiks tiek arī ģimenei, mūzikai un sportam.

Ozols neliek lielas cerības, ka mūzikas lauciņš jau šajā vasarā atgriezīsies ierastajā situācijā. Visdrīzāk – labākajā gadījumā būs kā pagājušajā vasarā, viņš spriež. Šogad nevajadzētu lieki sacerēties uz lielu pasākumu norisi ar tūkstošiem apmeklētāju.

Ozols ir prātojos, kā mentāli tiktu galā ar situāciju, ja vajadzētu tikai sēdēt dīkstāvē, ja nebūtu biznesa un citu paralēlo lietu. Viņš domā, ka šādā situācijā var degradēties, cieš savstarpējās attiecības ģimenē, tādēļ Ozols visiem amata brāļiem un māsām novēl izturību.

Ozols priecājas, ka viņam nav parādu un kredītu, ka šajā laikā var darboties viņa bizness. “Bet, ja man būtu tikai reps, pastāv iespēja, ka es jau būtu…” saka Ozols, nevēloties minēt, kas tieši varētu būt noticis, bet ir skaidrs, ka tas būtu smags periods. Viņš redz, kāda situācija ir citiem Latvijas mūziķiem, kuri visu likuši tikai uz vienu kārti.

Visu plašo materiālu lasiet 9.-15. marta izdevumā “Kas jauns”!

Iepriekšējais rakstsDiemžēl šī nedēļa sākusies ar ļoti skumjām ziņām
Nākamais rakstsLatgalē nedēļa sākusies ar smagu avāriju – VIDEO