Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 13 personas un divas gājušas bojā, vēsta Valsts policija.

Pirmdien Daugavpilī autobusa pieturā nāvējoši notriektas divas sievietes – 1958. un 1961. gadā dzimušas. 1984. gadā dzimis autovadītājs, kurš pēc sākotnējās informācijas nav bijis alkohola reibumā, veica apdzīšanas manevru, netika galā ar automašīnas “Toyota” vadību un iebrauca pieturā. Autovadītājs aizturēts.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 603 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 277 par ātruma pārsniegšanu un septiņi par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākts viens administratīvo pārkāpumu process un četri kriminālprocesi, tāpat ir uzsākts viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8. aprīļa plkst. 6.30 līdz 9. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 44 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divus uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 18.24 saņemts izsaukums uz Mārupes ielu Rīgā, kur piecstāvu dienesta viesnīcas pirmā stāva istabā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,01 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 120 cilvēki. Plkst. 19.09 degšana likvidēta.

Plkst. 15.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Andreja Pumpura ielu Daugavpilī, kur divstāvu administratīvās ēkas pirmā stāva servisa telpā dega iekārta 2 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās 20 cilvēki. Plkst. 15.54 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji divu ēku dūmvados, kravas automašīnas salons, sadzīves mantas, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, vadi un sešos gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops nedēļai no 8. līdz 14. aprīlim
Nākamais rakstsPēc ilgāka laika jaunas vēstis par “pazudušo” un harismātisko “X Faktors” 2. vietas ieguvēju