Aizvadītajā diennakts, laika posmā no šī gada 18. janvāra plkst. 06.30 līdz 19. janvāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 50 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar plkst.15.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Krustpils novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vienstāva dzīvojamā mājā deg divas istabas 30m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās iedzīvotāji bija palīdzējuši no ēkas izkļūt cilvēkam, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. VUGD pateicas iedzīvotājiem par pašaizliedzīgo rīcību! Ugunsdzēsēji glābēji, pārmeklējot degošo ēku, iznesa vēl vienu cilvēku, kuram mediķi konstatēja nāvi. Plkst.20.36 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.12.51 tika likvidēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baldones novada Baldones pagastā, kur dega angārs 300m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.07.30.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi konteinerā, sadzīves mantas, dārza mājas starpsiena, dzīvojamās mājas starpsiena, divos gadījumos piededzis ēdiens, vēl divos – sodrēji dzīvojamo māju dūmvados, trīs gadījumos vieglās automašīnas, kravas automašīna, dzīvojamā māja, šķūnis, atkritumi neapsaimniekotā ēkā, riepas, granulu apkures katls ražošanas ēkā.

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris
Nākamais rakstsValsts policijai kļuvis zināms Kurzemē pazudušās meitenes liktenis