Auns

Šodien fokusēsies uz savu karjeru un ambīcijām, pievēršoties smagam, uzcītīgam darbam. Izmanto savu enerģiju lietderīgi un lūkojies uz projektiem tālredzīgi. Iespējams, izdosies noslēgt jaunus, noderīgus kontaktus un vienošanās. Tavs darbs nepaliks nepamanīts kāda tev ļoti tuva un svarīga cilvēka acīs, kurš tevi turpinās aizvien vairāk un mērķtiecīgāk doties uz priekšu, pretī saviem mērķiem.

 

 

 

Vērsis

Šodien savu uzmanību veltīsi lietām un cilvēkiem, kurus uzskati par milzu vērtību savā dzīvē. Apkārt valdošā enerģija būs visai saspringta, kā rezultātā brīžiem vari izjust kaut kāda veida apdraudējumu un nedrošību. Lai arī tavam satraukumam nebūs pamata, izmanto šo dienu, lai atgādinātu sev par to, kas tev dārgs un piešķir tavai dzīvei jēgu.

 

 

 

Dvīņi

Šajā dienā viss šķitīs smags un sarežģīts. Tam visam pamatā tavas gaisīgās personības turēšanās tuvāk zemei piespiedu kārtā. Tava tendence tvert visu notiekošo viegli un ļauties straumei nenesīs cerēto produktivitāti, tādēļ nāksies vien piesprādzēties un atrisināt sarežģītos jautājumus neierastākā ceļā.

 

 

Vēzis

Šodien izjutīsi zināmu nedrošību par savām attiecībām, it īpaši, ja kaut kādu iemeslu dēļ nespēsi parūpēties tik ļoti par savu partneri, kā esi ieradis darīt. Vari būt drošs, ka ilgtermiņā viss būs pozitīvi un varēsi pievērsties savu sapņu piepildīšanai. Ja gadās paklupt un nokrist, tad uztver to kā vēl vienu iespēju pierādīt savu spēku un spēju piecelties.

 

 

 

Lauva

Šī diena šķitīs kā pelēka ikdiena, taču patiesībā tā var atnest tev pāris pārsteidzošas iespējas nodibināt svarīgus kontaktus. Kamēr vien spēsi atrast līdzsvaru starp savu darba pienākumu pildīšanu un individuālo mērķu realizēšanu, gūsi ievērojamu progresu. Centies pārlieku neieslīgt savā komforta zonā, kā arī izvairies no apkārtējo ietekmēšanas un pakļaušanas.

 

 

Jaunava

Šodien būsi maksimāli savākts, kontrolēts un spēsi produktīvi tikt galā par ar sarežģītiem darba uzdevumiem. Centies pārlieku daudz nekritizēt sevi un apkārtējos. Atrodi laiku, kurā paspēlēties ar savām idejām. Neliela jautrība nāks tev tikai par labu un palīdzēs ar jaunu enerģiju atkal atgriezties pie smagā darba.

 

 

Svari

Šī diena var atnest pārmaiņas mājās, kuras atstās iespaidu uz tavu ģimeni vai romantiskajām attiecībām. Sev līdzi tās atnesīs gana daudz izaicinājumu, tādēļ daļu enerģijas ieteicams likt lietā attiecību stiprināšanai, kas dos tik ļoti nepieciešamo drošības sajūtu, stājoties pretī savām bailēm. Iespējams, saņemsi kādu iespēju palielināt savus ienākumus.

 

 

 

Skorpions

Piemērota diena dažādām pašizpausmēm. Parādi apkārtējiem savas emocijas, izmantojot mākslu vai mūziku. Tas palīdzēs izveidot ciešāku saikni ar savu iekšējo būtību, kā arī ļaus taviem līdzcilvēkiem iepazīt tavus dziļākos dvēseles nostūrus, tādejādi stiprinot jūsu attiecībās.

 

 

Strēlnieks

Šodien nāksies tikt galā ar dažādiem praktiskiem un materiāliem jautājumiem, kas, iespējams, nebūs tava mīļākā nodarbe. Ja izjūti naudas trūkumu, izvērtē, vai nav pienācis laiks mainīt savu peļņas avotu uz ko ienesīgāku. Lai gan paļaušanās uz Visumu visos dzīves jautājumus ir gan skaists, gan viegls veids kā dzīvot, Visums tavu īri un rēķinus neapmaksās, diemžēl.

 

 

 

Mežāzis

Šodien nāksies smagi pastrādāt, liekot liekā vienu no saviem spēcīgākajiem trumpjiem – disciplīnu. Ja izjūti lielāku vai mazāku nedrošības sajūtu, vēlreiz izvērtē, kādas ir tavas vērtības, kuras piešķir jēgu dzīvei. Iespējams, pavērsies durvis uz jaunām iespējām finanšu jomā, kas būs sava veida samaksa par tavu uztīcību darbā.
 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien vēlēsies veltīt savu enerģiju kādam konkrētam mērķim, kura realizēšana varētu palīdzēt tiem cilvēkiem, kuru balsis allaž paliek neuzklausītas. Tas sagādās milzu piepildījumu un gandarījumu. Lieti noderēs arī tev piemītošā tolerance un spēja objektīvi paraudzīties uz apkārt notiekošo.

 

 

 

Zivis

Šodien smagi strādāsi, lai pietuvotos pāris soļus tuvāk savu mērķu sasniegšanai, kā arī, lai padarītu pasauli, kurā visi dzīvojam, par kaut nedaudz mājīgāku vietu. Lai gan tas būs visai sarežģīts uzdevums, būsi iedvesmas pilns palīdzēt tiem, kuriem visvairāk nepieciešams atbalsts un apkārtējo līdzjūtība.
 

 

Veiksmīgu dienu!

 

Iepriekšējais rakstsHoroskops šai nedēļai
Nākamais rakstsPrincis Harijs un Megana Mārkla vēlas atgriezties karaliskajā ģimenē viena iemesla dēļ