Valsts svētki aizvadīti, tūdaļ jau klāt novembra beigas, tūlīt arī pirmā advente. Nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola tieši tev!

 

Auns

Šī solās būt labvēlīga nedēļa finanšu jautājumos – lietās, kur jebkādā veidā iesaistīta skaidra vai bezskaidra nauda. Lielas iespējas veiksmei un viegli būs iegūt naudu – nebūs īpaša piepūle jāiegulda. Īpaši labas finansiāla rakstura attiecības un situācijas var izvērsties ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmēs. Būs iespējams risināt un atrisināt dažādas emocionāla rakstura problēmas un pārpratumus, kas pēdējā laikā radījuši diskomfortu tavās romantiskajās attiecībās. Iespējams, uzzināsi, ka kāds tev tuvs cilvēks mēģina radīt intrigas ap tevi. Iespējams, saņemsi negaidītu, taču ļoti labu ziņu vai ielūgumu no citas pilsētas vai pat valsts. Daži Auni varētu doties negaidītā braucienā, un tas būs ļoti patīkams notikums. Iespējams, šis ceļojums būs saistīts ar panākumiem vai kādu svarīgu tikšanos.

 

 

 

Vērsis

Šodien, iespējams, tev nāksies parūpēties par kāda cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē, fizisko veselību vai emocionālo labsajūtu. Iespējams, pat nāksies izlīdzēt finansiāli. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas saistībā ar jaunu sievieti no ģimenes. Iespējams, kāds materiāls zaudējums ietekmēs tavas attiecības, kā rezultātā varētu rasties emocionāla rakstura problēmas. Iespējama tikšanās, kas varētu būt saistīta ar sievieti, kura tevi ir emocionāli ietekmējusi vai radījusi kādas problēmas tev vai citiem tev zināmiem cilvēkiem. Tu būsi vīlies viņas darbībās vai vārdos, tāpēc uzmanies, lai neuzķertos uz viņas tukšajiem solījumiem vēlreiz.

 

 

 

 

Dvīņi

Šonedēļ tev nāksies nopietni domāt un risināt dažādas nopietnas finansiāla rakstura lietas, kas saistītas ar bērnu vai jaunieti. Iespējams, būs nepieciešams sagatavot kādus svarīgus dokumentus saistībā ar šo lietu. Labvēlīga nedēļa dažādiem tiesas procesiem, tiesisku finanšu jautājumu izskatīšanai, saistībām un pienākumiem, kas saistīti ar bērnu. Var rasties sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu tev zināmu personu – kaimiņu, attālu radinieku, kolēģi, bērnības draugu, klases biedru vai tamlīdzīgi. Persona, kurai ļoti uzticies, iespējams, vēlēsies izbeigt jūsu attiecības. Nepatikšanas tavās mājās var būt saistītas ar pienākumiem un saistībām ar un pret vienu konkrētu cilvēku. Varētu izvērsties konflikts, kurā tev nāksies uzklausīt dažādas nepatīkamas lietas. Tev būs laiks pārdomāt sevis pieļautās kļūdas, pirms būs par vēlu.

 

Vēzis

Tavā dzīvē, visticamāk, ienāks kāds jauns cilvēks, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, un sniegs tev iespēju mainīt domas par daudzām lietām. Tās nebūs romantiska rakstura attiecības. Iespējams, radīsies kās priekšlikums, ko tev ļoti nopietni nāksies apdomāt. Kavēsies tavu plānu realizācijas iespējas, tāpēc uzmanies no saviem solījumiem, lai nesanāk tā, ka tu dod tukšas cerības. Nepārsteidzies ar pārlieku ātriem secinājumiem – tā var izrādīties lieka laika šķiešana. Var gadīties dažādi interesanti notikumi, tāpēc esi uzmanīgs un pacietīgs. Vēži vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem var šonedēļ gūt labus panākumus izglītībā vai karjerā. Labvēlīga šī nedēļa būs jauna darba meklēšanai vai uzsākšanai un jaunu lietu, īpaši kādu lielāku īpašumu iegādei.

 

 

Lauva

Šī nedēļa sola dažādus interesantus notikumus, kas saistīti ar kādu meiteni no tavas ģimenes. Iespējams, būs iespēja atrisināt kādu neskaidru vai emocionālu situāciju, kas saistīta ar viņu vai vienkārši radīsies ideja kā atrisināt problēmu. Būs labas ziņas, kas saistītas ar grūtniecību vai meitenītes piedzimšanu nākotnē. Nepatīkamus mirkļus var sagādāt kāds zēns vai jaunietis, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Būs grūtības, kas saistīsies ar tavu tēvu, vectēvu, brāli vai kādu citu vīriešu kārtas radinieku. Lauvu vīrieši šonedēļ varētu justies saspringtāki un emocionālāki, dažreiz teju paši uzprasīsies uz konfliktiem – būs jūtams iecietības un pacietības trūkums.

 

 

Jaunava

Šonedēļ gatavojies veikt svarīgus uzdevumus un pildīt saistības. Iespējams, būs kāds darbs, kas saistīts ar finanšu dokumentiem vai līgumiem. Iespējama kāda tikšanās, kā rezultātā saņemsi labas ziņas. Iespējams, iegūsi papildus naudu. Šonedēļ būs kāds īpašs mērķis, uz ko koncentrēties, tāpēc nevajadzētu uztraukties par neizdošanos vai jebkāda veida traucēkļiem – velti visu savu uzmanību tam, lai sasniegtu vēlamo. Nelabvēlīga šī nedēļa būs juridiska un finansiāla rakstura darbībām. Iespējams, nāksies tērēt naudu lietām, kas saistītas ar īpašumu vai mantām, kas saistītas ar vecākiem vai kādu mirušu radinieku.

 

 

Svari

Šonedēļ, iespējams, tev nāksies posties uz kādiem svētkiem. To vaininiece, visticamāk, būs sieviete. Arī Svaru sievietes šonedēļ spēs novērtēt kādas dāvanas saņemšanu vai pat iespējams materiāla labuma gūšanu. Ziņas, dokuments vai priekšlikums par kādu finansiāla rakstura lietu, ko saņemsi šonedēļ, var būt iemesls nopietnām saunām mājās vai ar tuvākiem un tālākiem radiniekiem. Tuvākajā nākotnē būs gaidāms svarīgs vai īpašs ceļojums, par ko šonedēļ kaut kas taps vairāk zināms. Iespējams, radīsies kāds īpašs gadījums, piedāvājums, kas saistīts ar ceļošanu šī gada beigās.

 

Skorpions

Šonedēļ gaidi pārsteigumus – un katrs no tiem liks nopietni padomāt par līdz šim pieņemtajiem lēmumiem un paveikto. Kāds notikums var pamudināt jūs veikt negaidītas izmaiņas pat tur, kur tās šķietami nav nepieciešamas. Esiet uzmanīgi ar saistībām un solījumiem, pastāv liela varbūtība, ka radīsies grūtības ar to pildīšanu. Darbā gūsiet prieku, turklāt beidzot noskaidrosies kāds baumu avots, kura dēļ pēdējo nedēļu laikā nepatīkamas situācijas bijušas gan jums, gan kolēģiem un klientiem. Var rasties bažas par mīļotā cilvēka veselību. Īpaši jāuzmanās sieviešu kārtas Skorpioniem – pārbaudieties!

 

 

 

Strēlnieks

Gados jaunās Strēlnieku dāmas šonedēļ gaida patīkami brīži, kas saistīti ar jauniem pirkumiem, dāvanām un uzmanības apliecinājumiem no kungiem. Kāds notikums vai pārsteigums paliks atmiņā īpaši spilgti. Negaidīta tikšanās (tā var būt arī virtuāla!) ar kādu, kuram ir liela nozīme jūsu pagātnē. Saņemsiet uzaicinājumu uz svarīgu tikšanos vai publisku pasākumu. Iespējamas biezās garastāvokļa maiņas, emocionālais stress. Mazliet jāpaciešas, jo mērķa realizācija un panākumi jau ir tepat deguna galā!

 

 

Mežāzis

Būs jāpierod pie jauna veida komunikācijas un situācijām darba vietā. Dažiem tas var nākties visai grūti, jo līdz šim viss bijis tik pierasts un iestājusies pat neliela rutīna. Šī nedēļa paliks atmiņā ar notikumu, kas būs saistīts ar kādu zēnu vai jaunekli. Vīriešiem pēc 35 gadu vecuma šonedēļ beidzot pienāks ilgi gaidītie panākumi projektā, kas jau ilgi sagādājusi sarežģījumus. Būs iemesls priekam, jo galu galā jūs tomēr nepadevāties! Tuvāko paziņu lokā dzimšanas diena gaidāma kādam kungam. Aizvien uztrauks nelielas finansiālas grūtības, kas velkas līdzi jau vairākas nedēļas. Varbūt progresa šajā jomā nav tādēļ, ka pieejat lietām nepareizi? Apdomājiet!

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ esi uzmanīgs, pat piesardzīgs, it īpaši ar jaunu informāciju vai kādiem vilinošiem piedāvājumiem, kas tiek izteikti īpaši tev. Uzmanies no krāpšanas un meliem, jo kāds var mēģināt ar netīrām metodēm realizēt savas intereses. Esi uzmanīgs, ja šobrīd sanācis iesaistīties kādā strīdā vai pat tiesas procesā. Šonedēļ sapratīsi, ka paļaušanās uz kādu, iespējams, bija liela kļūda. Iespējams starpgadījums vai nepatīkams notikums saistībā ar labi pazīstamu cilvēku. Gaidāma svarīga saruna ar kādu vīrieti, iespējams, radinieku, kurš dzīvo citur.

 

 

Zivis

Šonedēļ jums ir teicamas izredzes tikt pie naudiņas vai vismaz kādas informācijas/dokumentiem, kas palīdzēs to iegūt. Esi sapratīgs, jo situācija var pavērsties pilnīgi pretēja gaidītajam. Dažas Zivis gūs labumu no privātīpašuma. Nedēļas laikā gaidāmi dažādi notikumi un emocijas, kas saistītas ar jaunu sievieti. Tuvos rados vai draugos gaidāma vai nu meitiņas dzimšana vai ziņas par gaidāmo bērniņu. Konflikti, lai arī nenozīmīgi, tev nav vajadzīgi, tāpēc dari visu, lai no tiem izvairītos. Nevajag sīkumu dēļ bojāt garastāvokli sev un citiem!

 

 

Lai šonedēļ izdodas viss iecerētais!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. novembris
Nākamais rakstsDienas horoskops – 21. novembris