Naktī uz 31. decembri Rīgā noticis sprādziens trīsstāvu dzīvojamā namā, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Plkst. 1.22 tika saņemts izsaukums Rīgā, Āgenskalnā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dzīvojamā mājā bija noticis sprādziens. Notikuma vietā daļēji nobrukusi trīsstāvu ēka, kur dega 2. un 3. stāvs un jumta konstrukcijas. Plkst. 6.10 ugunsdzēsēji glābēji turpina darbu notikuma vietā.

Precizētā informācija: no ēkas evakuēti 5 cilvēki, izglābti 3 cilvēki, kuri bija cietuši. Notikumā kopumā cietuši 6 cilvēki un viens – gāja bojā.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Uz vietas strādāja 40 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot 11 specializētos transportlīdzekļus. Sprādziens noticis ēkā Melnsila un Ļermontova ielu krustojumā, Melnsila ielā 2.

Notikuma vietā, lai nodrošinātu papildu specializētās tehnikas uzstādīšanu, “Rīgas satiksmes” darbinieki veica trolejbusu līnijas vadu atvienošanu. “Sadales tīkls” veica ēkas elektroapgādes atslēgšanu. Turpinājās ēkas konstrukciju pārbaude un dzēšanas darbi. 

Ēka ir pašvaldības īpašums, sākotnēji norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis. Vēlāk gan kļuvis zināms, ka pašvaldībai pieder tikai viens no 12 ēkā esošajiem dzīvokļiem.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

 

 

 

Iepriekšējais raksts“Brīvdienu mājsēdi” stingri uzraudzīs; tā sākusies jau trešdienas vakarā – VIDEO
Nākamais rakstsFOTO no visas Latvijas: Policija kontrolē “brīvdienu mājsēdi”