Lai gan rudens arvien vairāk neiepriecina ar slapjdraņķiem – lietu, slapju sniegu, vēju, tu tomēr vari izcelties uz laikapstākļu drūmā fona, izvēloties modīgas lupu pomādes. Aplūko, kas īpaši modē šoruden!

 

Sarkanas lūpas parasti asociējas ar košu, glīti un rūpīgi uzklātu krāsu, taču ar to nebūt nevajadzētu aprobežoties. Šīs sezonas īpašie toņi ļauj variēt ar gaišākām un tumšākām sarkanā nokrāsām, piemēram, tik tikko jūtamu lūpu krāsas pieskārienu līdz pat pavisam piesātinātam tumšam plūmju tonim.

 

 

Samtainais “Nude”

1Tikko jaušams sārtums jeb rozīgs pieskāriens – tas viss lūpas padara pilnīgākas un lieliski tās akcentē. Īpašam akcentam pasaulslaveni grima mākslinieki iesaka uzvilkt pieskaņotu lūpu kontūru minimāli virs īstās lūpu līnijas un pārējo noklāt ar lūpu krāsu vai spīdumu – tavs tēls būs neatvairāms!

 

 

Matētā plūme

2Šī nokrāsa tavam koptēlam pieliks, tā teikt, treknu punktu. Satriecošais tonis apburs! Taču, lai efekts nepārvēstos defektā, pievērs īpašu uzmanību, lai tā neizsmērējas, neizplūst. Sāc ar lūpu balzāmu, rūpīgi to uzklājot. Virs tā rūpīgi krāso izvēlēto lūpu krāsu, bet dari to ar speciālo otiņu. Beigās visu nobeidz, apvelkot rūpīgu kontūrlīniju ar lūpu zīmuli, lai attīrītu malas.

 

 

Spīdīgais sarkanais

3Klasiskā sarkanā lūpu krāsa vienmēr ir šiks, bet šogad tā papildināta ar īpašu spīdumu. Vispirms uzklāj matētu sarkano, piestrādā pie tā ar īpašu rūpību, virsū uzklāj mirdzošu spīdumu un atceries to paņemt līdzi, lai kur tu dotos – tas noderēs, lai atsvaidzinātu tavu mirdzoši sarkano!

 

 

Krēmīgais rozā

4Spilgti rozā rudenī? Tieši tā! Šis tonis pamodinās jebkuru citu krāsu. Piemēram, izvēlies koraļļu krāsas lūpu krāsu, virs tās uzliec tonālo krēmu vai grima bāzi, kam atkal pārklāj lūpu krāsu. Nosusini lieko ar salveti, līdz tā nesmērējas un aidā – tavs tēls būs neatvairāms!

 

 

Esi koša un skaista!

Iepriekšējais rakstsLabākie rieksti tavai diētai, sirdij, smadzenēm un… vīrietim
Nākamais raksts11 interesanti fakti par lūpām – vai zināji tos?