Dziedātājs Dons otrdien aizvadījis pirmo Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumu, izpildot dziesmu Hollow”. Dons jau nākamnedēļ pārstāvēs Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Malmē, Zviedrijā. FOTO: Dons aizvadījis pirmo mēģinājumu uz Eirovīzijas skatuves Malmē

“Mēģinājums aizvadīts godam, sajūtu ziņā viss bija bija lieliski, balss skan labi, skatuve ir iespaidīga, taču mums ir vēl diezgan daudzi sīkumi, ko gribētu noslīpēt līdz lielajam uznācienam. Tagad ir laiks vairākas reizes noskatīties savu uznācienu un saprast, kādas izmaiņas ir nepieciešamas, jo nākamceturtdien visam ir jābūt nevainojami,” atzina Dons.

Par mēģinājumā redzēto atzinīgus vārdus teica arī televīzijas priekšnesuma režisors Juris Matuzelis: “Par kameru darbu jāsaka, ka Zviedrijas Eirovīzijas komanda izdarījusi precīzi, kā mēs to bijām lūguši, no mūsu puses sekoja vien pāris nebūtiski komentāri. Esam gandarīti par komandas pretimnākšanu un augsto profesionālo līmeni, gatavojamies nākamajam mēģinājumiem, taču šobrīd no kameru režijas viedokļa priekšnesums ir gatavs par 95 procentiem.

Dziedātājs Dons ar dziesmu “Hollow” 10. februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2024” uzvarētāju, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Mūziķis uzstāsies otrajā pusfinālā 9. maijā, kur piedalīsies arī Malta, Albānija, Grieķija, Šveice, Čehija, Dānija, Austrija, Armēnija, Sanmarīno, Gruzija, Beļģija, Igaunija, Izraēla, Norvēģija un Nīderlande. Eirovīzijas pirmais pusfināls notiks 7. maijā, fināls – 11. maijā.

FOTO: EBU/Sarah Louise Bennett

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKuros ceļu posmos no 1. maija drīkstēs braukt ar 100-120 km/h lielu ātrumu?
Nākamais raksts82 gadus veca rīdziniece ar pannu nositusi par sevi gados jaunāku kungu