Sestdien, 16. martā, SuperBingo izlozē rīdzinieks Igors, kurš strādā būvniecības nozarē, laimējis Bingo – 10 509, 17 eiro. Laimīgā biļete ar pieciem spēles variantiem un ar atzīmēm par dalību Džokers un Džokers 7 par 15,50 eiro iegādāta iLOTO. “Grūti aprakstīt piedzīvotās emocijas” – noskaidrots “SuperBingo” laimētājs

Igors mēdz izmēģināt veiksmi skaitļu loterijās SuperBingoEurojackpotVikinglotto. “Katrai loterijai izvēlējos skaitļu kombinācijas, kuras jau gadiem nemainu. Uz 16. marta SuperBingo izlozi iegādājos trīs biļetes, kuras reģistrēju arī papildspēlei, kurā var laimēt automašīnu Audi Q8,” viņš stāsta, “divas biļetes bija ar skaitļiem, kurus izmēģinu, kad piedalos SuperBingo, bet laimīgajai, trešajai, izvēlējos nejauši.”

Par laimestu Igors uzzinājis, kad ar viņu sazinājās Latvijas Loto darbiniece un apsveica ar laimestu. “Sākumā neticēju, ka tā ir patiesība, tāpēc apskatīju iLOTO profilu un ieraudzīju paziņojumu par 10 509 eiro laimestu,” atklāj veiksminieks, “pārsteigums un prieks – grūti aprakstīt piedzīvotās emocijas.”

Igoram neesot veiksmes noslēpuma, taču viņš uzskata – lai laimētu loterijā, jānopērk loterijas biļete.

SuperBingo laimestu pagaidām neplānoju tērēt. Gaidīšu īsto ideju,” saka laimētājs.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsIndijas krāpnieki pamanās apkrāpt aktrisi Agnesi Zeltiņu
Nākamais rakstsSendija atklāj, kāpēc lielu daļu bērnības pavadījusi slimnīcā