Kopumā 2021. gads solās būt dažādu notikumu piepildīts un pārmaiņu raisošs gads. Aplūkosim, ko zvaigznes un planētas sola katrai horoskopa zīmei – 2021. gadam !

Teju visu šo gadu jau gaidām, kad 2020. beidzot būs aiz muguras, jo šajā gadā mums nācies un aizvien nākas piedzīvot dažādus ierobežojumus, situācijas, pie kā neesam pieraduši un nevēlamies vairs nekad piedzīvot. Nākamais gads kopumā mudinās mūs visus darboties katram savā tempā.

AUNS

2021. gads Auniem solās būt piepildīts ar pozitīvu enerģiju un lieliem sasniegumiem. Ir redzams, ka daži no Auna ilgstošajiem mērķiem un ambīcijām var piepildīties. Turklāt mīlestības un attiecību jautājumos Auns tiks svētīts ar pozitīvu kosmisko enerģiju. Tavas domas un vibrācijas noteikti būs pozitīvas. Kopumā Tavas garīgās, fiziskās un emocionālās spējas saglabāsies augstas. Gads solās sākties uz ļoti pozitīvas nots. Ap 2021. gada vidu noteiktas planētas situācijas var radīt jaunus izaicinājumus karjeras frontē. Lūdzu, kontrolē savas negatīvās domas šajā periodā. 2021. gada otrajā pusē tavas galvenās profesionālās ambīcijas, visticamāk, tiks piepildītas. Bet astroloģija iesaka tev kontrolēt savu temperamentu, pretējā gadījumā tu vari zaudēt noteiktas attiecības. Ir piemērots laiks ilgtermiņa ieguldījumiem, taču neiesaisties mantkārīgās shēmās. Būs dažas fāzes, kurās tavi izdevumi būs lielāki, tādējādi vari piedzīvot nelielus finansiālos ierobežojumus. Tādējādi šogad tev ieteicams atturēties no spekulācijām akciju tirgū. 2021. gada pēdējos mēnešos tev var būt labākas iespējas gūt peļņu un izaugsmi.

Mīlestība. Saskaņā ar Auna mīlestības horoskopa 2021. gada prognozēm, šogad būs iespējams sasniegt vēlamos rezultātus. Tomēr gada sākums nebūs tik labvēlīgs, kā tu vēlies. Bet laiks no aprīļa līdz septembrim izrādīsies ļoti izdevīgs tavai mīlas dzīvei. Šajā laikā ar partneri paliksiet viens ar otru un pat varat izlemt apprecēties. Jūs izbaudīsiet katru mirkli kopā ar savu mīļoto un no iekšienes gūsiet svaiguma un laimes sajūtu. Novembra vidū tev jāpieņem daži piesardzības pasākumi saskaņā ar prognozēm, kas balstītas uz Auna mīlas dzīvi 2021. gadā, jo tā var radīt stresa situācijas, un visa tā galvenais cēlonis būs tava mīļotā ģimene. Šādā situācijā tev būs jāpiešķir prioritāte jūsu attiecībām, vienlaikus izskaidrojot lietas savam mīļotajam. Strīdi ar mīļoto var rasties laikā no jūnija līdz jūlijam, pateicoties planētu tranzītu nelabvēlīgajai ietekmei uz tavu dzīvi. Ticams, ka strīdu pamatā būs pārlieku lielais tālruņa pielietojums ikdienā. Šādā situācijā pēc iespējas mazāk izmanto telefonu, satiekoties ar viņiem.

Karjera. Karjeras jomā gūsi labus rezultātus 2021. gadā. Tas ir iespējams, jo Saturns visu gadu paliks desmitajā mājā no tavas zodiaka zīmes un labvēlīgi tevi virzīs uz priekšu. Šajā gadījumā tā ietekme uz tevi izrādīsies vislabākā. Tā rezultātā tu varēsi gūt labākus rezultātus nekā iepriekš, pateicoties planētu izvietojumam un kustībām. Tev izdosies labāk darboties ar dažādu jomu cilvēku palīdzību. Iegūsi iespēju sazināties ar cilvēkiem no ārvalstīm. Līdz ar to arī kolēģi tevi atbalstīs. Lai palielinātu mijiedarbību ar ārvalstu avotiem un gūtu labu peļņu, tev ir nepārtraukti jāpieliek pūles. Tomēr dažas problēmas radīsies no 2021. gada sākuma līdz aprīļa vidum. Šajā laikā pastāv iespēja, ka tev nāksies cīnīties ar dažādiem ierobežojumiem un problēmām. Ja nodarbojies ar tirdzniecību vai biznesu, tad vari ciest zaudējumus, jo astotajā mājā atrodas Venēras planēta. Tomēr tu redzēsi arī iespējas paplašināt savu biznesu un veidot jaunas stratēģijas peļņas gūšanai.

Veselība. Saskaņā ar 2021. gada Auna veselības horoskopu veselība būs stabila un labāka par vidējo, jo planētu aspekts nesola radīt nopietnas veselības problēmas. Tomēr laiku pa laikam izjutīsi  nogurumu un saspringumu, kuru dēļ tavā darbā un emocijās uzbudināmība būs skaidri redzama. Līdz ar to var rasties kādas ar kuņģi saistītas problēmas. Tev būs īpaši jārūpējas par ēšanas paradumiem. Taču kopumā raugoties un izņemot nelielas problēmas, piemēram, muguras sāpes, bezmiegu, gāzes, gremošanas traucējumus un citas smagās sekās nepāraugošas lietas, tava veselība šogad saglabāsies ļoti laba.

Finanses. Runājot par Aunu finansiālo dzīvi, pamatojoties uz Auna 2021. gada finanšu horoskopu, šis gads būs nedaudz mazāk labvēlīgs nekā parasti. Būs vairākas problēmas, kas var radīt jums naudas grūtības. Tomēr, neskatoties uz to, tu redzēsi un sapratīsi, ka smagi strādājot, ir aizvien iespējams uzlabot savu finansiālo dzīvi un gūt panākumus. Laiks no aprīļa līdz septembrim tev būs labs, jo šajā periodā Jupiters atradīsies tavas zodiaka zīmes vienpadsmitajā mājā, kas uzlabos tavu finansiālo stāvokli un palielinās ienākumus. Jupiters arī palīdzēs atrisināt daudzas tavas garīgās problēmas šajā laikā. Laikā no šī gada septembra līdz novembrim tavos ekonomiskajos apstākļos atkal būs svārstības, kas izraisīs stresa pieaugumu. Pēc tam no decembra tev sāksies labs laiks, jo tu gūsi vairākas iespējas nopelnīt. Tomēr, kad izmantosi šīs iespējas, tev jāpaliek modram un uzmanīgam, jo ​​tikai tad varēsi viegli gūt labumu.

Janvāris – Nesteidzies dzīvē un ļaujies aktivitātēm, kas tevi iepriecina.

Februāris – Tev vajadzētu uzņemties atbildību par savu dzīvi un dzīvot to pēc saviem noteikumiem.

Marts – Prioritāti piešķir savai ģimenei, jo viņi vienmēr būs tavs lielākais atbalsts – gan labajos, gan sliktajos laikos.

Aprīlis – Pārliecinies, ka savas finanses tērē saprātīgi. Ietaupi naudu nebaltām dienām, jo nekad nevar zināt, kas varētu notikt nākotnē.

Maijs – Izkāp no savas komforta zonas un riskē. Nekas dzīvē nenāk viegli; tev ir smagi jāstrādā pie tā, ko vēlies.

Jūnijs – Uzticies sev un lietas tavā dzīvē raisīsies nevainojami.

Jūlijs – Liec lietā savus talantus, lai uzlabotu savu mīļo cilvēku ikdienu.

Augusts – Tavā romantiskajā dzīvē šomēnes varētu būt problēmas, taču vajadzētu pēc iespējas vairāk mēģināt attīstīt lielisku komunikāciju ar partneri.

Septembris – Nekad nepadodies tikai tāpēc, ka viss notiek tieši tā, kā sākotnēji vēlējies.

Oktobris – Šajā mēnesī tev vajadzētu būt gatavam ar savu draugu, kolēģu un ģimenes palīdzību pacelt savu karjeru nākamajā līmenī.

Novembris – Koncentrējies uz to, lai kļūtu par labāko, kāds vien vari būt, pateicoties jau gūtajiem sasniegumiem.

Decembris – Tuvojoties gada beigām, tev joprojām vajadzētu saglabāt pozitīvu un optimistisku attieksmi pret dzīvi.

VĒRSIS

Horoskops 2021. gadā mudina, ka Vērsim jāpaliek mērķtiecīgam, lai dotos pretim saviem sapņiem un strādātu, lai sasniegtu visus dzīves mērķus. 2021. gads raisīs nepieciešamību pieņemt pārmaiņas un jaunas iespējas. Tādējādi spītīgajam un noturīgajam Vērsim šie uzdevumi var šķist sarežģīti, bet citi būs blakus, lai sniegtu palīdzību un atbalstu visa gada garumā. Riskē, tas, visticamāk, atmaksāsies. 2021. gads būs laiks, kad jāiet pēc sapņiem un jāstrādā pie visu savu dzīves mērķu sasniegšanas. Tev vajadzēs koncentrēties, lai varētu sasniegt visas savas vēlmes. Tavs finansiālais stāvoklis šogad būs labāks salīdzinājumā ar citiem gadiem, kad tev nācās saskarties ar daudzām problēmām. Kopumā 2021. gads palīdzēs augt profesionālajā un personīgajā jomā. Būs pozitīvas vibrācijas, kas palīdzēs tev stiprināt saikni un attiecības ar citiem. Tomēr tev būs jāsaprot saistību vērtība attiecībās. Esi piesardzīgs pret garastāvokļa svārstībām.

Mīlestība. Balstoties uz vēdiskās astroloģijas elementiem, Vērša 2021. gada mīlestības prognozes liecina, ka tava mīlas dzīve šogad būs pavisam normāla, jo Jupitera aspekts tev paliks labvēlīgs jau no paša gada sākuma. Šajā laikā tu varēsi pavadīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savu partneri. Tomēr pēc šī perioda var gadīties piedzīvot dažāda stresa situācijas, un ir iespējams, ka tavs partneris var nesniegt tev nepieciešamo laiku. Neskatoties uz to, jūs abi mēģināsiet atrisināt nebūšanas. Maijs un septembris atnesīs brīnišķīgu laiku tavā mīlas dzīvē. Šajā laikā jūs abi tuvosities viens otram un varēsit arī ieplānot romantisku ceļojumu. Tiesa, mīlestības dzīvē jūs piedzīvosiet arī netīkamus mirkļus, tomēr šajā laikā tavs partneris būs redzams kopā ar tevi un atbalstīs tevi, kā vien pratīs. No otras puses, starp jums diviem var rasties daži nepatīkami apstākļi trešās personas dēļ.

Karjera. Saskaņā ar Vērša karjeras horoskopa 2021. gada prognozēm šis gads karjeras ziņā šķiet lielisks, jo Saturns visu šo gadu paliks tavas zodiaka zīmes 9. mājā. Pateicoties tam, tava veiksme burtiski spīdēs, un tu gūsi milzīgus panākumus savā karjerā. Saturna astroloģiskā stāvokļa dēļ tev izdosies sasniegt vēlamo darba maiņu, tādējādi veicinot paaugstināšanu amatā. Tāpēc, ja tu domā mainīt savu darbu, pieliec intensīvas pūles, jo tikai tad tava profesionālā karjera piedzīvos uzplaukumu. Ja esi uzņēmējs, tev šajā laikā vajadzētu būt uzmanīgam. Īpaši gadījumā, ja pārvaldi biznesu, tad labi padomā, pirms veic darījumus ar biznesa partneri bez bērniem, jo ​​pastāv zaudējumu iespējamība. Šajā laikā jebkura uzņēmējdarbība, kas tiek veikta partnerattiecībās, izrādīsies milzīga neveiksme, un tas negatīvi ietekmēs tavas attiecības ar biznesa partneri. Tāpēc mēģini cītīgi un izvairies no dažādu nepilnību izmantošanas. Lai gan gada sākumā tavā karjerā var rasties problēmas, veiksme tevi piemeklēs no aprīļa līdz septembrim.

Veselība. Saskaņā ar 2021. gada Vēršu veselības horoskopu tev būs jāpievērš lielāka uzmanība savai veselībai nekā iepriekš, jo ēnu planētas Rahu-Ketu atradīsies attiecīgi tavas zodiaka zīmes pirmajā un septītajā mājā, kas fiksēs kritumu tavā veselības līmeni. Līdztekus tam šī gada sākumā Marss pārvietosies arī tavas zodiaka zīmes divpadsmitajā mājā, un šajā laikā tavā astotajā mājā atradīsies arī Saules un Merkura savienojums, kas nav visai labs, ja raugāmies no veselības viedokļa. Tāpēc Vēršiem, ticams, pieaugs dažādas veselības problēmas 2021. gadā. Pamatojoties uz Vērša veselības 2021. gada astroloģijas prognozēm saskaņā ar Vēdu astroloģiju, februāra un marta mēneši izskatās ļoti nelabvēlīgi. Šajā periodā, ja tev ir kāda hroniska saslimšana, tā atgriezīsies un sagādās jums nepatikšanas. Tomēr tu savlaicīgi spēsi tikt ar to galā. Šogad tev būs nepieciešams izvairīties no visa veida cepta un taukaina ēdiena un pēc iespējas pasargāt sevi no acu, vēdera un augšstilbu problēmām. Sievietes var saskarties arī ar menstruālā cikla problēmām.

Finanses. Vērša finanšu horoskops 2021. gadā prognozē, ka šogad tava finansiālā dzīve tev nesīs dažādus rezultātus, jo Marss gada sākumā no tavas zodiaka zīmes atradīsies divpadsmitajā mājā. Līdz ar to tavi izdevumi ievērojami palielināsies, kas nozīmē, ka tev arī laikus vajadzēs atlikt un nevajadzīgos tēriņus, pretējā gadījumā var rasties finanšu krīze. Līdz ar to laika periods janvārī, septembra beigās un novembrī izrādīsies nelabvēlīgs. Šajā laikā, veicot jebkādus monetāros darījumus, tev ir jāievēro piesardzība, pretējā gadījumā ir iespējami zaudējumi. Tu tērēsi savam laulātajam vai mīļotajam, un viņš, iespējams, pieprasīs no tevis kaut ko tādu, ko tev būs finansiāli grūti izpildīt. Šādā situācijā pievērs uzmanību sev, pirms izpildi viņa vēlmes. Laiks no 6. aprīļa līdz 15. septembrim tev būs labs, jo šajā periodā Jupitera tranzīts nesīs labvēlīgus rezultātus. Tas novedīs pie ienākumu avotu pieauguma, un tu veiksmīgi gūsi no tiem peļņu. Saturns visu šo gadu atradīsies tavā devītajā mājā, kas tevi finansiāli ierobežos. Turklāt citu planētu aspekti starp šīm situācijām var palielināt tavus izdevumus.

Janvāris – Šis mēnesis sāksies ar dažiem izaicinājumiem, bet tuvojoties beigām, lietas sāks risināties uz labo pusi.

Februāris – Seko savām kaislībām un nododies lietām, ko tev patīk darīt.

Marts – Dzīvo tādu dzīvi, kas tev sagādā prieku, un koncentrējies uz savu tuvāko cilvēku labsajūtas vairošanu.

Aprīlis – Šajā mēnesī tavā rīcībā būs lieliskas labvēlīgas iespējas. Satver tās visas un izmanto pašu labāko.

Maijs – Šajā mēnesī zvaigznes darbosies tavā labā, un gandrīz katra lieta tavā dzīvē norisināsies tā, kā tu to vēlies.

Jūnijs – Izmanto savas prasmes un talantus, lai paaugstinātu savas dzīves kvalitāti.

Jūlijs – Tev ir iespēja sasniegt savu augstāko potenciālu dzīvē. Viss, kas tev jādara, ir jānotic sev un savām spējām.

Augusts – Romantika un kaislības virmos gaisā tavā romantiskajā dzīvē.

Septembris – Pareizi nosaki savas dzīves perspektīvas, un nekas netraucēs padarīt tavu sapni par realitāti un tuvināties dzīves mērķu sasniegšanai.

Oktobris – Šomēnes tavā karjerā gaidāmi panākumi. Koncentrējieties uz labāku darbu, apgūstot jaunas prasmes no kolēģiem darba vietā.

Novembris – Uzticies tam, ka liekot lietā savu prātu un sirdi, esi spējīgs uz visu.

Decembris – Gads beigsies uz augstas nots, jo viss sāks uzlaboties.

DVĪŅI

Šis būs gads, kad Dvīņu zodiaks beidzot izbeigs vecās lietas un sāks visu no jauna. Tu būsi pateicīgs Jupitera tranzītam Ūdensvīrā, kura aspekts ir redzams arī uz Dvīņu zodiaka zīmes. Tajā pašā laikā veselības jomā var būt zināms progress. Dažas pagātnes kaites, iespējams, tiks ārstētas šī gada laikā. Turklāt jums vajadzētu lūgt kredīta palīdzību tikai tiktāl, ciktāl tas ir vajadzīgs, neko lieku. 2021. gads solās būt ļoti stimulējošs tavai radošajai zīmei. Tu spēsi justies labāk, izmantojot savu lielisko potenciālu un ceļā iegūstot arī jaunas pazīšanās, un draugus. Tu, iespējams, esi iecienīts cilvēks arī brīžos, kad lietas kļūst nedaudz sarežģītākas. Tas ir galvenokārt tāpēc, ka tu tik viegli un ātri pielāgojies apstākļiem un spēj redzēt humoru gandrīz jebkurā situācijā. Pilnīgi godīgi sakot, šis gads nebūs ļoti viegls, taču Dvīņiem tas sagādās lielu gandarījumu.  Augusts un septembris ir labākie mēneši, lai veiksmīgi pabeigtu visu, ko plāno darīt. 2021. gadā zinātkāre ļaus atrast karjeras iespēju, kuru nekad iepriekš nebiji apsvēris. Tas tevi stimulēs intelektuāli.

Mīlestība. Šis gads solās būt īpaši labvēlīgs Dvīņiem, kuri meklē romantiskas attiecības. Tie, kuri ir vieni, viegli spēs piesaistīt uzmanību un nonākt attiecībās. Tāpēc Jupitera aspekts uz tavu zīmi un arī uz Svaru zodiaka zīmi būs iepriecinošs. Svaru zodiaka zīme ir Dvīņu zodiaka romantikas un attiecību nams, un šis aspekts tiek uzskatīts par ļoti labvēlīgu. Tādējādi gads ir labs arī tiem Dvīņiem, kuri jau ir attiecībās. Ja šobrīd tavs partneris ir dzimis Svaru zīmē, ticams, ka 2021. gads būs jūsu lielās mīlestības, iespējams, kāzu gads. Arī šis gads labi aizritēs visiem, kuri vēlas un plāno apprecēties. Ja tev kādreiz bija kāda šķiršanās un tu nespēji ilgu laiku skatīties uz priekšu, 2021. gads ļaus tev lēnām aizmirst pagātni un meklēt gaišāku nākotni. Dvīņu 2021. gada horoskops rāda, ka tie, kuri ir vieni, arī atradīs labu partneri savai dzīvei, un tas ļaus veidot skaistas romantiskas attiecības. Galu galā šis tev ir mīlestības gads!

Karjera. 2021. gads solās būt labs arī studentiem, kuri turpina studijas augstskolā. Studenti būs ļoti entuziastiski un enerģiski, apgūstot jaunus priekšmetus. Dvīņiem, kuri plāno strādāt un mācīties, gads būs ļoti izdevīgs. Tā kā Saturns Mežāža mājā pieprasīs, lai tu apgūtu praktisko kursu, Jupiters uzlabos šīs zodiaka zīmes teorētiskās koncepcijas. Tāpēc gads būs lielisks vairumam Dvīņu zodiaka zīmes pārstāvju praktizēt visu, ko tie iemācījušies. Tev būs daudz iespēju, ko varēsi patiešām apsvērt gan attiecībā uz finansiālajām iespējām, gan garīgo piepildījumu pasaulē. Tu tiešām varēsi to visu apvienot un būt ārkārtīgi priecīgs par šogad pieņemtajiem lēmumiem, kas saistīti ar karjeru. Ļoti iespējams, ka tu spēsi arī uzņemties vairākus darbus vai aptvert vairākus dažādus darba laukus. Saturns, pārvietojoties pa personīgo devītās mājas augstākās izglītības un izglītības zonu, uzsver tavas nepārvaramās alkas pēc zināšanām. Likteņa ziemeļu mezgls, kas iet caur tavu intelektuālo zīmi, sniedz tev daudz iespēju, par ko tu, visticamāk, pat nenojaut, tāpēc līdz šim nezināji, ka esi pilnībā gatavs uzņemties to. Visumam šogad ir liels plāns par dinamisko Dvīņu zīmi! Viss, kas tev  jādara, jābūt gatavam mācīties! Var būt reizes, kad tevī plūst tik daudz ideju, ka ir grūti sekot līdzi sava prāta ātrumam. Tāpēc esi ļoti uzmanīgs un gatavs uzklausīt katru vārdu, ko saka kolēģi.

Veselība. Pagājušajam gadam bija tieksme radīt problēmas veselības jomā, bet 2021. gadā pakāpeniski mazināsies tavas kaites. Dvīņu 2021. gada prognozes rāda, ka šis būs gads, kurā visas veselības problēmas lēnām aizslīdēs otrajā plānā. Medikamenti, ja tādi ir ilgstoši jālieto, arī palīdzēs ātrāk atgūties no kaitēm. Viena no jomām, kam gan būs jāpievērš uzmanība, ir diēta. Vienkārši pārliecinies, ka 2021. gada februārī, maijā un septembrī esi īpašāk uzmanīgs pret savu veselību. Tāpēc, ka ap šiem trim mēnešiem Merkurs būs retrogrādā. Kakls varētu būt vājā vieta jūnijā dzimušajiem Dvīņiem. Jāapzinās, ka patieso jūtu izpausmes trūkums ir veicinošs faktors, tāpēc vēro, kā tu izturies ne tikai pret sevi, bet arī pret apkārtējiem cilvēkiem. Tiem, kas cieš no elpošanas traucējumiem vai bronhu slimībām, 2021. gada 10. augusts līdz 2. septembris ir laiks, kad tev varētu būt nepieciešams meklēt ārsta palīdzību, vēsta 2021. gada horoskops. Šajā gadā rūpējies par sevi un izzini savu dzīvesveidu un ēšanas paradumus. Izvairies ēst taukainus ēdienus un pēc iespējas mazāk apmeklē putekļainas vietas, pretējā gadījumā tavu dzīvi ietekmēs tādas problēmas kā acu slimības, bezmiegs utt. Visticamāk, šādiem gadījumiem iztērēsi daudz naudas un jūs jutīsieties saspringts.

Finanses. Finansiālo situāciju raksturo daudzveidīgas iespējas. Profesionālās iespējas sākas 2021. gada martā. Tie, kuri izvēlas strādāt jomās, kurās viņi ir patiesi talantīgi, var gūt lielu garīgo piepildījumu un nopelnīt daudz naudas. Arī sadarbība dažādās jomās uzlabosies, sākot ar septembri. Pieaugot ienākumiem 2021. gadā, visticamāk, arī gads kopumā būs labāks posms bagātības uzkrāšanā. Dvīņi 2021. gadā var plānot iegādāties īpašumu, preces un pat meklēt kredītu šo preču iegādei. Tādējādi aktīvu bāze, visticamāk, būs daudz labāka 2021. gadā. Meklē kredīta palīdzību tikai tik lielā mērā, cik tas ir nepieciešams, neņemot vairāk un neieslīgstot galējībās. Šogad, pieņemot izšķirošus lēmumus, tev vienmēr jābūt vairākus soļus priekšā visiem pārējiem. Pastāv lielas izredzes uz pārpilnību, it īpaši ar lielām finansiālām negatīvām sekām, kad Jupiters šķērsos Ūdensvīra zīmi – precīzāk no janvāra līdz maija vidum un arī no oktobra vidus līdz decembra beigām. Tomēr daži lēmumi, ko pieņemsi no aprīļa līdz jūnijam, noteiks, vai tu dzīvo saskaņā ar savu budžetu, vai arī ļauj tam aizplūst ārpus rāmjiem.

Janvāris – Padomā par to, ko vēlies no gada, un attiecīgi izveido savus plānus un mērķus.

Februāris – Nesīs skaidru prātu un vairos harizmu. Šis ir ideāls mēnesis, lai atrastu darba/sociālās dzīves līdzsvaru, kas ilgtu visu gadu.

Marts – Vairāk enerģijas. Koncentrē šo enerģiju uz savu karjeru. Tas var palīdzēt uzlabot arī tavas finanses.

Aprīlis – Mudina pavadīt vairāk laika kopā ar draugiem un mīļajiem. Tajā pašā laikā mēģini nepazaudēt karjeras mērķus un finanses.

Maijs – Lielisks mēnesis, lai pievērstos savai mīlas dzīvei un saziņai ar citiem. Centies ignorēt iepriekšējos un koncentrēties uz pašreizējo partneri vai atrast jaunu partneri, ja esi viens.

Jūnijs – Tas dos tev laiku koncentrēties uz radošām izpausmēm.

Jūlijs – Pievērs lielāku uzmanību savām finansēm un romantiskajām attiecībām.

Augusts – Ienesīs tavā dzīvē pozitīvismu. Jo vairāk laika pavadīsi kopā ar draugiem un mīļajiem, jo ​​labāk tu, iespējams, jutīsities.

Septembris – Pavadi mēneša pirmo pusi, koncentrējoties tikai uz sevi. Pavadiet otro pusi attiecību uzlabošanai, īpaši ar ģimeni.

Oktobris – Vēl viens aicinājums koncentrēties uz tavām attiecībām ar ģimeni. Ja tu apzināti nepievērs tam uzmanību, tas var pasliktināt tavas iespējas pavadīt laiku kopā ar viņiem. Tas var negatīvi ietekmēt jūsu attiecības.

Novembris – Tas paaugstinās jutīgumu, kas var negatīvi ietekmēt dažas tavas vājākās attiecības. Mēģini strādāt pie saviem vaļaspriekiem, lai uzmundrinātu sevi.

Decembris – Lielisks mēnesis, lai izstrādātu nākamā gada plānus, jo mēnesis prognozē būt ļoti mierīgs. Padomā, kādas izmaiņas tu varētu veikt, it īpaši attiecībā uz savu sociālo dzīvi.

VĒZIS

Ticams, ka 2021. gads nesāksies uz ļoti labas nots. Jūs varat saskarties ar vairākām problēmām, kas var būt diezgan lielas un ar tām var būt grūti tikt galā. Tomēr laika gaitā viss uzlabosies. Visticamāk, kopumā būsi mēreni vai ļoti veiksmīgs dažādās dzīves jomās. Šis gads patiešām kalpo kā paraudzīšanās uz savu dzīvi no cita skata punkta. Tu vari ieņemt novērotāja pozīciju un varētu pat apsvērt iespēju ienirt dziļā pašrefleksijā, no kuras tu savulaik izvairījies. Darbs vairākos garīguma aspektos, ķermeņa kopšana, izpēte un prāta paplašināšana kopumā ir tas, kas ir tavs 2021. gads. Tu esi ārkārtīgi saistīts ar Mēness cikliem, kuru mezgli tagad pārvietojas starp Dvīņiem ziemeļu pozīcijā un Strēlnieku dienvidu pozīcijā. Tu izstrādā karmiskos ciklus, apgūstot savus saziņas modeļus un saprotot, kādi stāsti tev ir stāstīti pārāk ilgi. Tu pat vari saskarties ar patiesību par ģimenes situāciju, kam kādreiz esi veltījis pārāk daudz laika, mēģinot to atrisināt. Varbūt esi upurējis pats savu laimi savu tuvinieku labā, lai tikai samierinātos ar to, ko tu patiešām vēlies sev. Šis ir gads, kurā tu patiešām varat gūt savu neatkarību un iegūt mazliet vairāk vietas no apkārtējo spriedumiem. Tiklīdz tu pieņemsi patiesību par kaut ko, ko, tā teikt, esi sabāzis zem paklāja, tavā dzīvē ienāks atsvaidzinošs tonis. 2021. gads kopumā ir laiks, kad tu varēsi saskarties ar mūziku un redzēt, cik īpašs tu patiesībā esi!

Mīlestība. Venēra 201. gadā izies cauri visām zīmēm, bet gadu sāks un beigs Mežāzī. Tas nozīmē, ka jūsu tuvās attiecības, tostarp tuvās romantiskās attiecības, visticamāk, šogad kļūs vēl ciešākas! Ja jūsu romantiskajās attiecībās ir bijušas problēmas, tad šīs problēmas, visticamāk, tiks atrisinātas 2021. gadā. Ja jūsu romantiskajās attiecībās jau viss ir nokārtojies, tad, visticamāk, tā saņems papildu laimes stimulu kā pasakā. Visā visumā veiksies arī tad, ja tavs partneris dzimi kādā no pārējām zodiaka zīmēm. Ja esi viens, atraitnis vai šķīries, nekrīti izmisumā. Tev tuvā apkārtnē ir cilvēks, kurš pacietīgi gaida no tevis kādu zīmi. Citiem vārdiem sakot, ja tu plaši atvērsi acis, tu izbaudīsit daudz mīlestības. Tev vienkārši jāzina, kur meklēt. Daudzas vecas asociācijas tavā dzīvē varētu kaut kādā veidā šogad beigties, no maija līdz jūlijam būs laimīgs laiks jebkurām izmaiņām šajā jomā. Tu vari šķirties no partnera labprātīgi, ja redzi, ka šis cilvēks tev nav tomēr piemērots, un tev ir jādodas tālāk. Augusts un septembris ir laiks daudzām jaunām iespējām, un tas var būt mirklis, kad tavā dzīvē ienāks uzlabojumi un pat mīlestības iespēja.

Karjera. Astroloģija 2021. gadā prognozē, ka Saturns un Jupiters spēlēsies ar tavu radošumu. Ja tu strādā jomā, kas veicina radošumu, tad tev ir paveicies! Darbs tev būs daudz vienkāršāks, ja vien spēsi sevi disciplinēt. Ja tev nav karjeras, kas nodarbotos ar radošumu, tad tu, iespējams, darbā nedaudz vairāk stresosi nekā parasti. Varētu šķist, ka projektu izpilde prasa ilgāku laiku, kas savukārt var radīt stresu. Mēģini atrast kādu veidu, kā savos projektos ievadīt radošumu. Tas padarīs darbu vieglāku un jautrāku. Darba iespējas ir domātas tam, lai tu sasniegtu savus mērķus. Iespējams, tev nāksies sadalīt laiku starp ikdienas darbu un garīgāku dzīvi ārpus darba. Šogad ir stingra robeža starp darbu un atpūtu, un tev būs jāpārskata noteiktas personiskās dzīves jomas, pat ja esi apņēmības pilns saglabāt visu līdzšinējā stāvoklī. Attīstīšanās un disciplīna ir milzīgas tēmas tavai zīmei šogad, un tev tiks parādīts alternatīvs dzīves un darba veids jau no paša gada sākuma. Pirmais Saturna-Urāna kvadrāts, kas notiek februāra vidū, mēģina pārtraukt karmisko ciklu ap darbu, kas, iespējams, ir sācies vēl daudz, daudz paaudžu pirms tevis. Šis kvadrāts atkal parādās 14. jūnijā un 24. decembrī, taču paliekošie efekti ir domāti tam, lai tu norobežoties no nelabvēlīgiem aspektiem savā dzīvē, vienlaikus atjaunojot vai pārveidojot savu psihi.  Ņemot vērā zināšanas, vēlme nopelnīt naudu, izmantojot pareizu karjeru, arī šogad būs liela. Vēži, kuri meklēs stabilitāti savā karjerā, to atradīs. Būs vairāk darba un mazāk laika atpūtai. Nāksies pielikt divkāršas pūles, lai liktu sev justies novērtētam savā organizācijā. Šīs pūles no tavas puses dos tev panākumus un paaugstinās tavu pozīciju. Turklāt gads ir jādzīvo piesardzīgi tiem, kuri vēlas strādāt savā biznesā. Saturns, kas tiecas pēc tavas zīmes, neļaus viegli progresēt. Var rasties lieli pārpratumi.

Veselība. Vēža 2021. gada veselības horoskops uzsver, ka šis gads ir ideāls laiks, lai koncentrētos uz savu garīgo veselību. Neptūns šogad ļoti ietekmē tavu garīgo veselību un mudina tevi uzlabot savu emocionālo stāvokli. Atvēli laiku, lai no jauna atklātu to, kas atvieglo tavu garu, pat ja tam nav īpaši reliģiska rakstura. Ieklausieties arī savā intuīcijā. Ļoti svarīga ir veselība, un šī ir joma, kurā Vēžiem būs jābūt uzmanīgiem. Tā kā Saturns atrodas savā mājā, tas padarīs tevi diezgan gausu un neļaus izbaudīt labu miegu. Saspringums un raizes būs diezgan bieži sastopami Vēža 2021. gada ikdienā. Tomēr labā ziņa ir tā, ka Jupitera tranzīts uz Ūdensvīra zīmes šogad neradīs jaunas nopietnas kaites. Tas nāks kā atvieglojums tavas veselības jomā. Saturns pārbaudīs tavu ķermeņa struktūru un iepriekšējo izturēšanos, kamēr vien būs tavā zīmē. Ja veselības problēmas tomēr parādīsies, visticamāk, tās jau kādu laiku bija attīstījušās vai ir saistītas ar agrākām veselības problēmām tavā dzīvē. Oktobris un novembris var parādīt nelīdzsvarotību, un, iespējams, būs jāpievērš uzmanība diētai. Dažus pārtikas produktus var nākties izslēgt no tava uztura.

Finanses. Šajā 2021. gadā būs laba iespēja uzkrājumu veidošanai. Bet uzkrājumu veidošana var notikt tikai ar pareizu naudas izmantošanu. No jūlija beigām līdz decembra beigām Jupiters atradīsies Ūdensvīrā. Šis būs lielisks laiks, lai koncentrētos uz saviem talantiem. Kā bonusu Ūdensvīrs uzlabos arī tavu radošumu. Šie talanti šajā gada laikā varētu ļoti labi nodrošināt tev papildu finanses. Padomā ārpus rāmjiem, lai uzlabotu savas finanses. Jūs varēsi pārraudzīt savas finanses, kā arī visu apkārtējo ģimenes locekļu finansiālo labsajūtu. Pajautā sev, kur šeit ir tikai ilūzijas, bet kuri cilvēki spēs doties šajā finansiālajā ceļojumā kopā ar tevi. Ja tu kādu atbalstīji vai nu kādās konkrētās dzīves situācijās, vai arī sūtīji papildu naudu tērēšanai, tev šogad varētu nākties par to vairāk padomāt. Tiem Vēžiem, kuriem nācies ņemt kredītus un kuri dzīvo pēc atmaksas grafika, šis var būt gads, kurā būs jāveic ļoti saprātīgas darbības un jāskatās krietni pilnīgāks attēls, plānojot nākotni. Noteikti parādi, kurus var atmaksāt, nav jāmaksā visi uzreiz, bet pakāpeniski vari tikt galā ar visu. Saturns tavā zīmē var prasīt, lai tu dzīvotu ierobežotāka budžeta ietvaros vai nu tāpēc, ka tavas vajadzības ir palielinājušās un apgrūtina tavas finanses, vai arī tu ieguldi naudu, kas daudzus gadus nebūs ne atgūstama, ne vairojama, taču tavas saistības varētu būt augstas, īpaši nekustamajā īpašumā un mājsaimniecības budžetā.

Janvāris – Saule Mežāzī svētīs tavas attiecības visās dzīves daļās. Šis ir lielisks laiks, lai uzlabotu savas platoniskās un ar darbu saistītās attiecības.

Februāris – Šis mēnesis būs ārkārtīgi laimīgs. Visticamāk, tu redzēsi impulsu savās romantiskajās un seksuālajās attiecībās. Tomēr Urāns var izcelt tavu jutīgo pusi.

Marts – Šis ir laiks, kad jāstrādā pie saviem projektiem, visu veidu sociālajām attiecībām un seksuālās dzīves.

Aprīlis – Piemērots laiks, lai koncentrētos uz savu karjeru. Mēneša beigās Marss nonāks Vēzī. Tas ļaus tev būt produktīvākam nekā parasti. Arī tavas finanšu joma sajutīs lielāku impulsu.

Maijs – Turpini koncentrēties uz savu karjeru, ja vēlies gūt panākumus. Tomēr mēģini to uzturēt līdzsvarā ar savu sociālo dzīvi, pretējā gadījumā tavas attiecības var ciest.

Jūnijs – Venera tuvojas mēneša sākumā Vēzim, padarot to par lielisku laiku, lai strādātu pie savas mīlas dzīves. Marss arī dod papildu spēku tavā seksuālajā dzīvē līdz jūnija vidum.

Jūlijs – Atkal pievērš uzmanību tavām finansēm. Tam vajadzētu būt viegli, jo Merkurs būs tavā zīmē apmēram pusi mēneša. Jupiters Zivīs, netālu no mēneša beigām, mudinās tevi tērēt naudu saviem vaļaspriekiem un draugiem.

Augusts – Laiks augt apņēmības sajūtai, lai varētu sasniegt savus mērķus. Darbā jutīsies vairāk koncentrējies, līdzjūtīgs savās platoniskajās attiecībās un kaislīgs romantiskajās attiecībās.

Septembris – Laiks, lai pārskatītu savu gada plānu. Jautā padomu saviem mīļajiem un pavadi vairāk laika kopā ar ģimeni šajā mēnesī.

Oktobris – Pareģo aktivitāti tavā sabiedriskajā dzīvē. Visticamāk, ka satiksi jaunus cilvēkus un pavadīsi vairāk laika kopā ar ģimenes locekļiem. Šajā mēnesī tu jutīsi arī panākumus finanšu jomā.

Novembris – Šis mēnesis var izraisīt dažādus konfliktus. Tas var radīt stresu. Par laimi, visticamāk, ap 21. datumu jūs atkal jutīsieties mierīgi. Kad problēmas ir pagājušas, atrodiet pozitīvu veidu, kā paust savas jūtas.

Decembris – Nes cerību uz nākamo gadu. Visticamāk, ka šajā laikā jutīsieties īpaši ambiciozi, it īpaši savā karjerā. Tāpat pārliecinies, ka visās attiecībās uzticies saviem instinktiem, ja vēlies, lai tie saglabājas arī 2022. gadā.

LAUVA

Džungļu karali, tu varēsi pārslēgt ātrumu 2021. gadā uzvaras režīmā, jo ar Venēru Strēlniekā, svētot tevi ar bagātīgām iespējām. Tiesa 2021. gada horoskops sola radīt arī pietiekami daudzus kritumus Lauvas zīmē dzimušajiem. Divas planētas, kas šogad visvairāk ietekmēs tavu zīmi, ir Jupiters un Saturns; Neliela ietekme būs arī Marsam. Šogad vislabāk būs, ja Lauvas daudz strādās pie tā, lai līdzsvarotu savu sociālo dzīvi ar karjeru. Tādējādi uzlabosies gan tavas attiecības, gan finanses. Protams, abām šīm lietām, tāpat kā daudzās citās situācijās 2021. gadā, būs vajadzīgs smags darbs, lai gūtu panākumus. Lauva ir lielisks kolēģis un padomdevējs, sabiedrotais un godīgs draugs. Lauvas garīgums šogad būs īpaši nozīmīgs.  Lauvām 2021. gads būs jaunu projektu, iespēju un jaunu apvāršņu gads. Tava darba izjūta būs ļoti asa, un varēsi izmantot dažādas iespējas. Tu būsi pacietīgāks, pārredzamāks un izturīgāks. Tu izturēsies pret visiem aspektiem – gan privātiem, gan profesionāliem – ar lielu atbildību. Martā un aprīlī vairāk būsi tendēts uz dažādiem atklājumiem. Arī tie, kuri strādā pētniecības jomā, visticamāk, iegūs negaidīti labus rezultātus. Tu vari paļauties uz savu intuīciju – ja šķiet, ka kaut kas neizdodas, seko savai sirdij. 2021. gadā tev būs lieliskas iespējas kļūt par līderi darbā. Tajā pašā uzņēmumā ir iespēja vadīt komandu vai saņemt paaugstinājumu. Šī iespēja varētu radīt iespēju arī prēmijai gada beigās. Personīgajā dzīvē spēcīgā personība padarīs tevi ļoti populāru. Pārliecinies, ka neignorē partnera vajadzības, pārvēršot attiecības par kaut ko egoistisku un/vai savtīgu. Ja ļausi savam partnerim sevi atklāt, būsi patiess, tu ļausi mirdzēt savai dāsnajai un mīlošajai dabai. Šogad tu vari nostiprināt savas pašreizējās mīlas attiecības.

Mīlestība. Tava mīlas dzīve šī gada sākumā solās būt absolūti plaukstoša un radīs lielu, bet patīkamu satraukumu, pateicoties spēcīgajai saules ietekmei. Iespēja iepazīties ar kādu jaunu un turpmākajā dzīvē ļoti nozīmīgu cilvēku, un jūs varat satikties mākslinieciskā vai radošā vidē/procesā. Līdz janvārim un februārim romantisku attiecību nodibināšana notiks dabiski, un tevi saistīs šī cilvēka maigums, dāsnums un lojalitāte, kā arī humora izjūta un rotaļīgums.  Ar Venēru Ūdensvīrā no 21. februāra, mīlestība, kas sākusies draudzībā, var šķist pievilcīga, taču pat tad, ja jūs nekavējoties izveidojāt romantisku saikni, arī draudzība tiks ātri izveidota, jo tu meklē draugu savā partnerī. Tas tāpēc, ka tev nepieciešams uzticības persona, kā arī mīļotais. Tevi piesaista valdzinoši un veiksmīgi cilvēki, lai gan savas ietekmes un vēlmes izcelties dēļ var rasties sajūta, ka nevēlies, lai pastāvētu konkurences izjūta. Ir svarīgi, lai jūs abi savā ziņā būtu vienlīdzīgi. Jums būtu vienam otru jāpapildina, nevis jākonkurē. Tev ir lielas izredzes savā dzīvē piesaistīt kādu patiešām īpašu cilvēku. Uzmanība tiks pievērsta tev, un tas turpināsies visa gad laikā, taču Venērai pārvietojoties uz Skorpionu 2. oktobrī, mīlestība tiks padarīta vēl saistošāka un intensīvāka. Kad 2. novembrī Jupiters pārceļas uz Ūdensvīru, tu gadu varēsi noslēgt ar brīnišķīgu mīlas dzīvi. Var šķist, it kā jūs būtu bijuši kopā mūžīgi, un var būt sajūta, ka esat pazinuši viens otru iepriekšējā dzīvē. Jauks veids, kā noslēgt gadu, būs plānot un apsolīt nākotni viens otram, lai jūsu mīlestība spētu augt.

Karjera. Bezgalīgas iespējas solās tev būt 2021. gadā, un tu būsi veiksmīgs neatkarīgi no tā, ko tu meklē, pateicoties Venēras plašajai dabai Strēlniekā no 4. janvāra. Tiešām nevar būt nepareizas atbildes, un visi vēlēsies, lai tu būtu viņu komandās. Tu piesaistīsi dažādas jaunas karjeras iespējas, piemēram, māksla, mediji un izklaide; jebkura vieta, kur tev ir iespēja paspīdēt, vadīt vai gūt daudz uzmanības un apbrīna, tev gan ļoti patiks, gan būs noderīga.  Draudzība var radīt jaunus karjeras ceļus un iespējas. Šāda veida netīša iešana augšup tev labi noderēs, tāpēc pārliecinies, ka esi ievērots paziņu, draugu un kolēģu lokā. Līdz februārim var parādīties izaicinājumi, kas patiešām liks padomāt, un tu apliecināsi savu vērtību, parādot, kā vari efektīvi atrisināt dažādas problēmas. Pašnovērtējuma trūkums var tevi iekšēji atturēt, bet tas neizpaudīsies ārēji. Dari visu iespējamo, lai virzītos augšup pa karjeras kāpnēm. Aprīlī būsi īpaši efektīvs uzdevumu, mērķu un projektu sasniegšanā, interviju veikšanā, jauna darba iegūšanā vai jaunu uzņēmējdarbības iespēju izpētē. Maijs ir mēnesis, kuru visvairāk vajadzētu veltīt darbam, un tev patiks pieņemt jaunus izaicinājumus, pārvarēt šķēršļus, lai pierādītu savu vērtību. Šis mēnesis sniedz atvieglojumu tiem, kuri ir bijuši bez darba, tāpēc nepamet cerību, lai tur vai kas. Tava karjera turpina plaukt un zelt, turpini iet uz priekšu un līdz decembrim tev būs izveidojies veiksmīgs progresa gads, uz ko atskatīties. Šis ir ļoti produktīvs un profesionāli izcils gads tev, dārgā Lauva.

Veselība. Gada sākumā var rasties dažas veselības problēmas, kamēr Saule būs saiknē ar Saturnu un Jupiteru. Šajā laikā mēģini mazināt stresu, jo tas mazinās visus simptomus. Lauvām, kuras sirgst ar cukura diabētu 2021. gadā jābūt īpaši piesardzīgām. Ja šī gada laikā jūti, ka sāc justies slikti, turies tālāk no vecākiem un veciem cilvēkiem, jo ​​tu varat būt lipīgs; tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tava slimība ir vīrusu infekcija, kas izplatās pa gaisu. Maijā un jūlijā lielāka uzmanība jāpievērš uzturam un gremošanas sistēmai. Lauvas, kuras dzimušas laika posmā no 1. – 9. augustam, varētu būt vairāk pakļautas dažādām infekcijām. Savukārt tām, kuras dzimušas no 10. – 20. augustam, vairāk jāsaudzē bronhi un elpošanas sistēma. 2021. gadā tev vajadzētu pastāvīgi rūpēties par sevi un savu veselību, un labsajūtu. Tā kā Plutons ir izvietojies tavā veselības segmentā, tas nozīmē, ka jebkurā brīdī tas var tevi bez maz vai sodīt, ja kļūdīsies domāšanā, attieksmē, vārdos vai rīcībā. Tev vajadzētu būt piesardzīgam, ievērot veselīgu un piemērotu dzīvesveidu un pienācīgi rūpēties un par savu vispārējo veselības stāvokli.

Finanses. Lauva ir zīme, kurai tās nemainīgā rakstura dēļ tiek garantēta bagātība. Lauvām ir tendence visu būvēt laika gaitā, nevis pārpūlēties vienā reizē; to labi atspoguļo zīmes pacietība. Ja tu vari pieturēties pie kursa, tu tiksi pelnīti atalgots. Šī gada sākums tev solās būt viens no lielākajiem panākumiem, lai gan finansiāli viss var būt nedaudz zemākā līmenī kā agrāk. Tu joprojām varēsi dzīvot ērti, bet vienkārši nesasniegsi uzreiz savu augstāko punktu. Var gadīties, ka esi izvēlējies karjeru, kur maksā mazāk, bet darbs tajā rada emocionāli piepildītāku sajūtu, vai arī var gadīties, ka tev ir jāstrādā ļoti cītīgi un nepagurstoši, pirms vispār redzi kādus iespējamus zaudējumus. Protams, būdams džungļu karalis, Lauva neizbēgami atrod ceļu uz augšu. Līdz aprīlim tu pamanīsi, ka nauda sāk ieplūst no 16. datuma, un tas, galvenokārt, stabilizēsies gada vidū, kas dod tev iespēju ar kaut ko rēķināties. Uzmanies no 17. augusta finansiālā krituma, kam tev jābūt gatavam. Līdz septembrim tu piedzīvosi ļoti gaidītu ienākumu kāpumu un labāk spēsi izprast, kā vislabāk vari rīkoties ar savu naudu. Atceries, ka tava zīme vienmēr tiek virzīta uz panākumiem un sasniegumiem. Tu esi ambiciozs savā būtībā, un tava finanšu pasaule to dziļi atspoguļo. Marss 5. decembrī pārcelsies uz Skorpionu, kas dos tev lieliskus finanšu instinktus. Turpini cītīgi strādāt, sper vienu soli un tikai tad nākamo, un redzēsi lielisku nākotni.

Janvāris – Radīsi jaunu enerģijas pieplūdumu, kas var palīdzēt tev tikt galā ar visām problēmām, kas var rasties darbā vai sociālajā lokā. Šis būs arī lielisks laiks, lai mēģinātu iegūt jaunus draugus, kuri var tev palīdzēt visu nākamo gadu.

Februāris – Sociālā dzīve var nebūt visai aktīva. Jupiters un Saturns šomēnes atradīsies Ūdensvīrā, kas mudinās tevi uzklausīt padomus no savas ģimenes.

Marts – Laiks, lai tu vai nu koncentrētos uz savām finansēm, vai arī uz savu mīlas dzīvi. Darbs pie abiem radīs tikai neveiksmes kā vienā, tā otrā. Merkurs palīdzēs vadīt tavu romantisko dzīvi, savukārt Neptūns ietekmē tavas finanses.

Aprīlis – Pievērsies romantiskajai dzīvei vai finansēm. Ja koncentrējies uz savu karjeru, tu noteikti izcelsies. Ja tu koncentrējies uz savām attiecībām, Jupiters un Saturns palīdzēs saglabāt to stabilitāti.

Maijs – Beidzot varēsi koncentrēties uz savu sociālo un darba dzīvi vienlaikus. Marss Vēzī tomēr mudinās domāt, pirms rīkoties.

Jūnijs – Lielisks mēnesis romantikai, jo Venēra atradīsies Lauvā. Arī tava platoniskā sabiedriskā dzīve ritēs labi, pateicoties Zivju zīmes palīdzībai.

Jūlijs – Šajā mēnesī koncentrējies uz sevi un savu karjeru. Marss Lauvā palīdzēs tavā karjerā un motivācijā.

Augusts – Mēneša pirmās divas nedēļas būs lieliski piemērotas tavas sociālās dzīves uzlabošanai. Pārējo laiku vislabāk izmantot, lai koncentrētos uz savu karjeru, pat ja tava sociālā dzīve nav līdz galam sakārtota.

Septembris – Ieklausies citos. Tikai tā tu varēsi saprast, ko viņi pārdzīvo. Tādējādi šo mēnesi vislabāk pavadīt, palīdzot citiem, nevis rūpējoties tikai un vienīgi par savām vajadzībām.

Oktobris – Šis mēnesis solās ienest tik ļoti nepieciešamo atvieglojumu un relaksāciju tavā sociālajā dzīvē. Tomēr darba dzīvē var rasties grūtības. Mēģini mazināt stresu, ja vēlies saglabāt labu veselību.

Novembris – Tas beidzot nesīs veiksmi un līdzsvaros tavu kopējo ceļu! Tava veselība un slodze darbos būs līdzsvarā. Arī tavā sabiedriskajā dzīvē, visticamāk, būs uzlabojumi. Tomēr neļauj sev aizmirst pavadīt laiku kopā ar ģimeni šajā mēnesī.

Decembris – Tas noslēdz gadu, piepildot tavu dvēseli un prātu ar apņēmību. Nākamais gads izskatās daudzsološs, ja vien tu spēsi uzturēt līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi! Tas var arī uzlabot tavu finansiālo situāciju.

JAUNAVA

Tavs kopējais horoskops šogad ir labs, un tu būsi sajūsmā par dažādiem pozitīviem notikumiem savā dzīvē. 2021. gads būs veiksmīgs Jaunavām, kurām izdosies turpināt savus projektus un sākt jaunus, sperot mazus, bet drošus soļus savu mērķu sasniegšanas virzienā. Jupiters ienesīs tavā dzīvē veiksmes devu katrai no tavām vajadzībām. Šķiet, ka planētas teju sadarbojas ar tevi, it īpaši finansiālajā dzīvē, līdz ar to var rasties daži negaidīti ienākumi. Ticība sev un pozitīva attieksme pret dzīvi ir tas, kur atradīsi savas labākās iespējas. Jupiters paliks tavā zīmē līdz 2021. gada septembra beigām un dos tev labumu, ja vien pats vēlēsies savā dzīvē virzīties uz priekšu. Gada vidū solās būt arī kāda papildu veiksme. Jaunavas horoskops 2021. gadā sniegs vairāk veiksmes tavā sociālajā dzīvē nekā jebkas cits. Planētas mudinās tevi uzlabot savu veselību un paplašināt zināšanas. Tavs dabiskais Jaunavas gars nodrošinās, ka tu turpināsi cītīgi strādāt un virzīties uz priekšu it visās dzīves jomās. Atceries, ka šogad īpaša uzmanība jāpievērš ģimenes locekļiem un partnerim. Ja tu darīsi visas šīs lietas, tad 2021. gads nesīs tev svētību.

Mīlestība. 2021. gada pirmā puse būs kaislību, mīlestības un romantikas pilna, tāpēc tu varētu pat izlemt apprecēties. Šajā laikā tu dabiski kļūsi maigāks, mīlošāks. Šis periods solās būt pilns ar bohēmisku mīlestības atmosfēru. Gada otrajā pusē tu pamazām atkāpsieties iepriekšējā ampluā un būsi nedaudz mierīgāks un līdzsvarotāks. 2021. gads sabiedriskās dzīves ziņā būs ļoti aktīvs. Tu vairāk iesi ārā, satiksi jaunus draugus un izmantosi savu brīvo laiku. Šis periods solās būt ļoti labvēlīgs vientuļajām Jaunavām. Izejot vairāk cilvēkos, palielināsies izredzes satikties ar kādu un nodibināt jaunas attiecības. Šajā laikā tavā attiecību sektorā arī norisināsies dažādi neparedzami notikumi, būs pārsteigumi, kas radīs dažādas pārmaiņas. Tagad tevi vairāk piesaista tie cilvēki, kuri ir atšķirīgi, kuri ir individualitātes, tāpēc būs iespējamas jaunas draudzības un romantisku attiecību izveidošana. Daudzi veidos jaunas romantiskās attiecības un, visticamāk, tas notiks, sākot no maija. Ja tu meklē partneri, ja iespējams, dodies ceļojumā, vai arī vienkārši paveries plašākos apvāršņos –  prom no savas tuvākās apkaimes, lai atrastu šādu personu.  

Karjera. Tiem, kuri dzimuši Jaunavas zodiaka zīmē, profesionālā jomā šīs būs ļoti aktīvs gads. Noteikti tev būs jāstrādā, lai varētu lēnām kāpt pa panākumu pakāpieniem. Tev būs ļoti interesanti un aizraujoši iegūt labus rezultātus, taču tas ne vienmēr sniegs iespēju nopelnīt vairāk naudas. Profesionālā ziņā viss, kas saistīts ar pētniecību, attīstību, inovācijām un mārketingu, solās sniegt lieliskus rezultātus. Tie, kuri nodarbojas ar mākslu, var iegūt iespaidīgus rezultātus. Daudzi šogad strādās vairākās darba vietās, īpaši laika posmā no aprīļa līdz augustam. No augusta vidus līdz septembra beigām tu atradīsi papildu entuziasmu darbā un šajā laikā tas būs visnopietnākais. Finansiālu labumu varēsi vairāk gūt septembrī. Karjeras iespējas būs plašas, to būs daudz. Bet tev būs pienākums tās īstenot. Tātad tev būs jāapkopo visa sava enerģija un jāveido tā tādā veidā, lai tu varētu maksimāli izmantot savu dzīvi un situācijas tajā, gūstot no tā visa labumu. Un kopumā ir redzams, ka tu lieliski spēsi to izdarīt. Šis tev solās būt gaišs laiks, it īpaši gada pirmajos mēnešos. Tu varēsi gūt paaugstinājumu savā karjerā un veidot savu likteni. Taču vienmēr atceries, ka viss nebeidzas tikai ar iespēju izmantošanu. Nepieciešama arī neatlaidība un spēcīgs darba spars, lai turpinātu rīkoties. Ceļš uz panākumiem parasti nav nekāda medus maize. Tu to labi zini! Stiprini un atjauno savu apņemšanos, cik vien bieži nepieciešams. Ja spēsi sevi saņemt rokās, varēsi darīt brīnumus.

Veselība. Marsa uzturēšana Mežāzī un Ūdensvīrā visu gadu palīdzēs uzlabot arī tavu garīgo un fizisko veselību. Zemes zīmes Mežāža ietekme mudinās tevi vairāk laika pavadīt ārā. Ūdensvīrs, būdams gaisa zīme, mudinās tevi uzlabot savu intelektu, apgūstot jaunas prasmes un izmēģinot dažādas jaunas lietas. Tas savukārt var palīdzēt uzlabot tavu kopējo garīgo veselību. Gada sākums solās būt visai labs tavai veselībai, jo gan garīgi, gan fiziski varēsi būt vesels. Bet, kad Jupiters šķērsos tavas horoskopa zīmes sesto māju no aprīļa līdz septembra vidum, var rasties dažas veselības problēmas. Pēc septembra vidus atkal būs labvēlīgāks laiks veselībai. Mēģini nodarboties ar jogu un meditāciju, ēst veselīgu pārtiku un rūpēties par sevi. Sargies no cukura un uzmani urīnceļu veselību. Var rasties arī ar gremošanas sistēmu saistītas veselības problēmas.

Finanses. Marss maina zīmes apmēram reizi divos mēnešos. Lielāko daļu 2021. gada Marss atradīsies vai nu Ūdensvīrā, vai Mežāzī, un tās ir labas ziņas tavām finansēm. Šis ir lielisks gads ieguldījumiem nekustamajā īpašumā un dažādos citos īpašumos. Lai gan tev, iespējams, būs jāizmanto daudz fiziskās un garīgās enerģijas, lai sasniegtu ar naudu saistītus mērķus, tas būs tā vērts. 2021. gada laikā Urāns pārvietosies turp un atpakaļ starp Aunu un Vērsi. Atrodoties Aunā (no janvāra līdz maija vidum, pēc tam no novembra līdz 2022. gadam), tavas finanses var būt mazāk stabilas nekā citās gada daļās. Tomēr, kad Urāns būs Vērsī, tavas finanses stabilizēsies. Šī iemesla dēļ finansiālo drošību vislabāk veikt no maija līdz novembrim. Paraugies apkārt un novērtē savas iespējas, aplūko, ko vari darīt, lai virzītos uz priekšu vai varbūt rīkotos pavisam radikāli – sākot ko jaunu un skaistu, kas varētu līdzēt tavām finansēm.

Janvāris – Ir pienācis laiks atteikties no kādiem savtīgiem labumiem, lai gūtu veiksmi, no kā varēsi smelties ilglaicīgāku labumu. Nepievērs uzmanību cilvēkiem, kuri smīkņā par taviem centieniem.

Februāris – Iespējams strīds ar kādu tev ļoti tuvu cilvēku, tāpēc centies, cik iespējams, lai nepaļautos uz nejaušībām. Nedari to, ko var nākties nožēlot.

Marts – Viss virzās uz priekšu! Izmanto savas iespējas, lai gūtu panākumus!

Aprīlis – Šomēnes spēsi būt ļoti pārliecinošs un dinamisks. Skaties vien, lai tu, tiecoties pēc saviem sapņiem, nesabradā kāda cita ilgi būvētos.

Maijs – Šis būs jaunu ideju pieplūduma laiks. Izmanto tās lietderīgi. Ja būsi pietiekami vērīgs un uzmanīgs, spēsi paveikt ļoti daudz.

Jūnijs – pirmajā šī mēneša nedēļā tevi var pārsteigt negaidītas jūtas. Vēlāk varēsi saņemt ziņas no kāda cilvēka, kas ļaus tev iegūt ko sen gaidītu.

Jūlijs – Šomēnes spriedze var likt par sevi manīt. Tas var likt tev sajusties dīvaini, taču tikai tu esi spējīgs šo situāciju mainīt.

Augusts – Pievērs uzmanību saviem draugiem, nepamet viņus novārtā. Ticams, ka saņemsi labas ziņas mēneša beigās.

Septembris – Lielisks laiks dažādām pārdomām. Esi atvērts jaunām iespējām un izbaudi šo laiku!

Oktobris – Līdz mēneša vidum nesolās būt daudz ievērības cienīgu notikumu. Labs laiks, lai nodotos darbam.

Novembris – Šis mēnesis liks vairāk piedomāt pie tā, ko tu saki un kā tu to saki. Esi uzmanīgs, jo vārdi mēdz būt kā bultas.

Decembris – Šomēnes var rasties dažādas neskaidras situācijas, taču tu spēsi tikt ar tām galā. Turklāt – Ziemassvētku gars spēs palīdzēt aizmirst dažādas problēmas.

SVARI

Kā jau gaisa zīmei pieklājas, tu atrodies zināšanu meklējumos un pat vari apsvērt iespēju iestāties kādā studiju programmā, kas paplašina izpratni par dažādām sfērām. Ziemeļu mezgla tranzīts caur Dvīņu zīmi virzīs tavu personīgo pievilcību tālākai izglītībai, garīgai pilnveidei un pat savienos tevi ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem visā pasaulē. Vairāk enerģijas tu varētu veltīt arī savai personīgajai dzīvei un jo īpaši mīlas jomai, jo šogad tas tev ir ļoti būtiski. Tu esi zīme, kas meklē diplomātiju un taisnīgumu, kas, kā jau tu noteikti zini, nenotiek vienā naktī. Tev jābūt gatavam veltīt laiku un pūles, lai patiešām redzētu noteiktas lietas un zinātu, ka tie visi ir tavi nopelni – tava ieguldītā darba augļi. Tu pat varētu apsvērt iespēju brīvprātīgi pavadīt laiku noteiktās organizācijās un atrast sev iedvesmu no citu stāstiem, padziļinot izpratni un pētījumus savā darbā un ikdienā kopumā. Janvārī un februārī vairāk vari pievērsties radošākiem procesiem, izpēti dažādas lietas, mācies ko jaunu un izveido sev jaunas iespējas. No maija līdz jūlija sākumam tevi gaida dažādi izaicinājumi, taču tie var radīt arī šādas tādas neskaidrības. Gada otrajā pusē vairāk laika un iespēju jāvelta mīlestībai. 2021. gads solās būt pilns ar iespējām un solījumiem, taču neaizmirsti, ka iespējami arī dažādi misēkļi un neveiksmes. Daudz notikumu norisināsies karjeras jomā. Uzmanība būs jāpievērš arī veselībai. Iespējami arī dažādi pārpratumi un strīdi, taču nekad nepaturi sevī dusmas.

Mīlestība. Šis gads ļaus tev viegli sazināties ar citiem cilvēkiem dažādās vecuma grupās un dažādās dzīves jomās, kas sniegs tev daudz romantisku iespēju, ja vien tu vēlēsies kaut ko no tā izmantot. Tev bieži būs pacilāts garastāvoklis un ticība cilvēkiem, tāpēc attiecības plauks un zels pietiekami strauji. Šī gada sākumā romantiskā pārpilnība solās būt augsta, un tas ļaus arī tev būt vēl pievilcīgākam citu acīs. Ja esi attiecībās un nonākat strīdos, centies tos mazināt, nevis turēt ļaunu prātu, atstājot neizrunātas lietas uz vēlāku laiku. Pavasaris solās būt īpaši krāšņs laiks mīlestībai un modinās tevī un tev apkārt daudz jaunu iespēju. Arī darbā tu vari satikt kādu, kurš tevī iekvēlina ko īpašu, ko tādu, kas var būt kā ievads skaistai mīlestībai. Jūlijs tavā kalendārā ir jāatzīmē kā ideāls laiks laulībām, ja nu gadījumā tu plāno nostiprināt attiecības. Septembris arī solās būt brīnišķīgs mīlestības periods, jo tas palielinās tavas izpausmes spējas, un, ja tu vēlaties izpaust mīlestību, droši uz priekšu! Tuvojoties gada beigām, tu uzņemsi ugunīgu enerģiju, kas var palīdzēt piesaistīt tev mīlestību, ja esi viens, bet var radīt lielu spriedzi ilgtermiņa attiecībās. Tas dod tev izpratni par to, kā enerģiju var uztvert no daudzām un dažādām perspektīvām – visam un visiem ir gan labā, gan sliktā puse. Romantika tev joprojām būs svarīga 2021. gadā, un tu pavadīsi daudz laika, ieguldoties attiecībās.

Karjera. Šogad tev būs jāveic lielas izmaiņas, ja runājam par tavu karjeru. Tev būs jāpieņem grūti lēmumi un izvēles, kuras patiesībā nemaz nevēlies pieņemt. Šis būtu piemērotāks laiks, lai tu varētu prasīt priekšniekam paaugstinājumu amatā vai algas palielināšanu. Tu esi pelnījis to pašu sava smagā darba, apņēmības un izturības dēļ. Ja tava karjera tevi šobrīd neapmierina, pirms gada beigām tev vajadzētu apdomāt darba vietas maiņu. Tavas ambīcijas lēnām nāks gaismā, un nav skaidri noteikts, cik tas tev būs labi vai slikti.  Neviens nedrīkst likt tev šaubīties par savām spējām, jo tev ir jācīnās par panākumiem ar skaidru galvu. Tici sev un seko tam, ko dzīvē vēlies. Neviens nedrīkst diktēt noteikumus tavā dzīvē, pat tavs priekšnieks to nevar, jo tas ir jādara vienīgi tev pašam. Tev būs jāpieņem dažādi lēmumi un jāizdara izvēles, kas tevi beigu beigās ietekmēs pozitīvi. Bet esi piesardzīgs 2021. gada pirmajā ceturksnī, jo tavā biznesā pastāv zināmas iespējas piedzīvot zaudējumus. Daži no Svariem šogad var veikt darījumus ar ārzemju klientiem, vai pat doties darba darīšanās uz ārzemēm.

Veselība. Saskaņā ar Svaru veselības horoskopu, 2021. gadā kopumā veselības joma neizskatās visai labi, jo tev jāievēro īpaši piesardzības pasākumi, lai izvairītos no dažādām infekcijām. Tāpēc labāk būtu pasargāt savu ķermeni no visa veida lieliem vai maziem riskiem un rūpēties par savu veselību laikus. Svaru veselības astroloģijas prognozes 2021. gadā norāda, ka šogad ēnu planētas Rahu-Ketu atradīsies attiecīgi tavas zodiaka zīmes astotajā un otrajā mājā, kas visvairāk ietekmēs tavu veselības stāvokli. Arī šogad tev vajadzētu izvairīties no pārlieku taukainas vai ceptu pārtiku, pretējā gadījumā var rasties veselības nopietnas problēmas. Lai arī šogad neviena liela slimība tevi neapdraudēs, rūpēties par savu veselību būs tavs svēts pienākums. Prognozes par Svaru veselību 2021. gadā, kuras pamatā ir Vēdiskā astroloģija, atklāj, ka tev būs īpaši jārūpējas par sevi, it īpaši laikā no marta līdz aprīlim, pretējā gadījumā sliktas veselības dēļ neko nevarēsit izdarīt pietiekami labi. Augusts arī izrādīsies svarīgs tavai veselībai.

Finanses. Saskaņā ar prognozēm, kas balstītas uz Svaru 2021. gada finanšu horoskopu, tava finansiālā dzīve šogad varētu radīt atšķirīgus rezultātus. Gada sākums nāks par labu tavai finansiālajai dzīvei. Īpaši marts, jūnijs un jūlijs sniegs tev dažādas finansiālās priekšrocības. Būs arī dažādi ieguldījumi un it īpaši septembrī tu beidzot jutīsi, ka ir iespējams arī tērēt, taču nepārsteidzies. Iegādājies, ko vēlies, taču netērē naudu bezjēdzīgiem, nepārdomātiem pirkumiem. Kopumā 2021. gadā tev  ir labi jāuzkrāj savas finanses un jāuzrauga izdevumi, pretējā gadījumā var rasties finanšu krīze. Tiesa, tev būs jābūt īpaši uzmanīgam, jo Svaru 2021. gada horoskops, kas balstīts uz Vēdu astroloģiju, atklāj, ka ēnu planēta Rahu atradīsies tavas zodiaka zīmes astotajā mājā, kas liks tev nevēlami tērēt naudu. Šādā gadījumā tev ir nepieciešams ietaupīt naudu un izvairīties no Rahu radītajiem šķēršļiem. Tu varēsi iegūt dažādus labumus, izmantojot senču īpašumu.

Janvāris – Gads sāksies uz sliktākas nots, bet viss solās uzlaboties, un gads turpināsies veiksmīgāk.

Februāris – Tev vajadzētu panākt līdzsvaru starp savu personīgo un profesionālo dzīvi. Pārliecinies, ka izmanto katru iespēju pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar saviem mīļajiem.

Marts – Rūpējies par savu veselību, pat ja tev šķiet, ka imūnsistēma ir pietiekami spēcīga, lai tiktu galā ar nelielām slimībām.

Aprīlis – Koncentrējies uz to, lai kļūtu par labāko sevis versiju, izmantojot savus talantus un prasmes, lai uzlabotu savu un tuvinieku dzīves.

Maijs – Neuztraucies, ja viss tavā dzīvē nenotiek tā, kā plānots.

Jūnijs – Nesteidzies, velti laiku, lai ieklausītos bērnos un viņu teiktajā par lietām, kas notiek viņu dzīvē. Ja tev bērnu nav, tad tas attiecināms uz citiem tuviniekiem.

Jūlijs – Esi piesardzīgs attiecībā uz cilvēkiem, ar kuriem tu sadarbojies, jo nekad nevar zināt, kam ir slikti nodomi attiecībā pret tevi.

Augusts – Sastādi budžetu un ievēro to, lai tu varētu veiksmīgi pārvaldīt un rīkoties ar savām finansēm.

Septembris – Šajā mēnesī koncentrējies uz darbu un savu karjeru kopumā.

Oktobris – Cieni savus vecākus ģimenē un vienmēr ievēro visu, ko viņi tev saka.

Novembris – Rūpējies par cilvēkiem, kurus mīli, un viņi rūpēsies arī par tevi, kad tev tas būs nepieciešams.

Decembris – Strādā cītīgi un apņēmīgi, lai visi tavi sapņi piepildītos.

SKORPIONS

Šogad tev vajadzētu iemācīties vairāk paļauties uz savu intuīciju. Šis nebūs laiks, lai veiktu finanšu ieguldījumus, tāpēc turi naudu tuvumā un pieejamu. Ar februāri tu varēsi sākt vairāk pievērsties darbam. Tavā ceļā nāks jaunas iespējas mīlestībai un profesionālai izaugsmei. Šis ir lielisks laiks arī tiem, kuri cīnās ar bezdarbu, jo parādīsies daudz jaunu iespēju. Martā būs pienācis laiks ievērot piesardzību mīlas dzīvē, tu varētu kļūt par maldināšanas upuri. Ir svarīgi, lai tu redzētu lietas tādas, kādas tās ir, nevis tādas, kā tu to vēlētos. Sākot ar 6. aprīli, tu varēsi izbaudīt lielisku finansiālo un profesionālo periodu, un tu pieņemsi gudrus finanšu lēmumus, kas iepriekš tev ne visai labi izdevās. Šis ir ļoti īpašs laiks laulībām vai attiecību uzsākšanai ar kādu sev īpašu personu. Šī nejaušā veiksme turpināsies maijā, labi tu veiksmīgi spētu likt darboties finansēm, darbam un karjerai. Tomēr tu varat izjust nemiera sajūtu savā labsajūtā un kļūt daudz intravertāks. Tas var būt ļoti nogurdinošs un grūts posms, jo ​​pirms došanās uz priekšu tev būs nepieciešams laiks, lai visu pārdomātu. Jūnijā tava personīgā dzīve iegūs svētlaimīgāku toni, un šis solās būt patiesi krāšņs laiks romantikai un mīlestībai. Tavas attiecības uzplauks. Profesionālajā ziņā sapratīsi, ka tava darba augļi kavējas. Tu jutīsies nedaudz noskumis un nesaprasts, tava pašapziņa būs cietusi. Nākamā mēneša laikā viss sāks izskatīties labāk gan profesionāli, gan finansiāli. Tiem Skorpioniem, kuri vēlas pārmaiņas, solās būt arī daudz iespēju. Tas notiks augustā, kas solās būt lielu panākumu un sasniegumu periods. Uzvara tiek nodrošināta teju visās jomās. Finansiāli viss sāks atdzist septembrī, tāpēc tev būs jāpieņem saprātīgi lēmumi par tēriņiem. Oktobrī tev  var būt tendence uzņemties dažādus riskus, īpaši uzņēmējdarbībā. Novembrī iemaršēsi ar lielu pārliecību, taču ātri vien sapratīsi, ka uzņemtais ātrums ir par lielu, jo būs izaicinājumi, ko nespēsi pārvarēt. Gadu noslēgsi ar spēcīgu atziņu, lai kārtotu savas finanses, personīgo dzīvi un karjeru. Šis gads vairos tavu gudrību, līdzjūtību un dzīves izpratni, taču krietni nāksies pārdomāt sasniegto vai precīzāk – nesasniegto.

Mīlestība. Skorpioniem šogad mīlestība būs galējībās – vai nu intensīvs un drosmīgs piedzīvojums, vai vispār nekas. Tu meklēsi dziļumu mīlestībā, un tavs partneris daudzējādā ziņā ir spogulis, kas atspoguļo tevis paša būtību. Tev būs iespējas daudz mācāties no savām romantiskajām attiecībām, un šī joma sniegs tev lielu nozīmi sevis izzināšanā. Tava intuīcija ir tava lielākā priekšrocība meklējot partneri, tāpēc pārliecinieties, ka vienmēr klausies to, ko tava iekšējā balss vēlas tev pateikt. Jo vairāk tu ieklausīsies, jo vairāk iemācīsies. Tev būs tendence svārstīties starp galējībām, taču šī gada sākumā tu līdzsvarosi romantiku ar citiem dzīves aspektiem, līdz Venēra 28. janvārī pārcelsies uz Mežāzi un palīdzēs tev saglabāt mēru. Februāris solās būt lielisks iemīlēšanās mēnesis, pateicoties Marsa būšanai Vērsī, kas tur atradīsies no 22. datuma, bet martā tev jāpārliecinās, ka tu pievērs uzmanību darbiem, nevis klausāties tikai vārdos. Neļaujies, lai tavas vēlmes pēc ideāla padarītu tevi aklu. 6. aprīlī Jupiters pārcelsies uz Mežāzi, radot lielisku laiku un apstākļus laulībām, ja tas būtu kaut kas, ko vēlies apsvērt. Jūnijs arī būs īpaši ievērojams mēnesis, kurā mīlestība var šķists perfekta, taču esi uzmanīgs, jo, kā saka – kas par daudz, tas par skādi. Gada beigās vairāk uzmanības jāpievērš tam, kā tu argumentē savus viedokļus, jo reizēm, pat negribot, vari pateikt ko tādu, kas ļoti sāpina un aizvaino. Neuzvedies bērnišķīgi – neklusē, bet sarunājies!

Karjera. Tev jāiemācās, ka arī grūtas situācijas ir pārvaramas. Ne vienmēr viss var notikt pēc tava prāta, un tas ir jāsaprot. Jo vairāk ieklausīsies citos un savā intuīcijā, jo vairāk varēsi iemācīties. Ja spēsi mācīties no savām kļūdām, kļūsi veiksmīgāks. Neatkarīgi no tā, vai vēlies mainīt kopējo ainu karjeras jomā vai skaties uz paaugstinājuma iespējām, tava sirds un dvēsele nozīmē to, ka ja tu spēsi koncentrēties darbam, iespējams, varēsi paglābties no neveiksmes. Nevar visi sasniegt tikai ar paskatīšanos vien. Tu ieguldi darbā daudz līdzsvara, kas neļauj tev virzīties uz augšu. Centies strādāt un koncentrēties uz konkrēto, nevis darīt vairākas lietas reizē. Sākoties februārim, tu varēsi kļūt veiksmīgāks un ietekmīgāks darbā – ja vēlies to izmantot, nav daudz laika. Sākot ar 6. aprīli, tu, visticamāk, sapratīsi arī to, ka tev ir daudz iespēju, lai attīstītos, ja vien pieķersies darbam un darīsi to ar pilnu atdevi.  Tev apkārt ir daudzas karjeras iespējas, un tu lieliski varu izpausties kādā no tām. Ja šis gads tev kaut ko iemācīs, tad vajadzētu būt, ka to, ka tev patiesībā piemīt ir neapstrādātas, pirmatnējas, gandrīz dzīvnieciskas spējas pašam saprast, apzināties, kas ir tev labākais un to sasniegt pašam ar savu darbu. Tev vajadzētu uzticēties šim prasmju kopumam un likt tam strādāt, lai nākamajā gadā varētu uzlabot savu potenciālu.

Veselība. Saskaņā ar Skorpiona 2021. gada veselības horoskopu, šis gads tev sniegs dažādus rezultātus attiecībā uz veselību. Šogad tava veselība lielākoties saglabāsies normāla, taču, pateicoties ēnu planētas Ketu klātbūtnes ietekmei uz tavu zīmi, tu bieži varētu sastapties ar fiziskām sāpēm un diskomfortu. Tas nozīmē, ka ļoti svarīgi tev šogad būtu rūpēties par ēšanas paradumiem un izvairīties no ceptu vai eļļainu ēdienu lietošanas, jo jebkura slimība, kas tevi piemeklē, var kļūt par ilglaicīgu, ja nerūpēsies par savu fizisko un garīgo formu un labsajūtu. Tādēļ neignorē apstākļus un pēc iespējas ātrāk konsultējieties ar ārstu, ja jūti, ka kaut kas nav tā, kā tam vajadzētu būt. Gada veselības prognozes 2021. gadā Skorpiona zodiaka zīmes pārstāvjiem atklāj, ka janvāra, februāra, marta, aprīļa un maija laikā tev jābūt īpaši piesardzīgam veselības jomā. Rūpējies par sevi!

Finanses. Tev ir teju maģiska izpratne par naudu un to, kā to nopelnīt, un tu varēsi vēl vairāk saprast, ka nauda tev spēj nāk ļoti neparastā veidā un/vai no negaidītām vietām. Tava tieksme uz galējībām var nozīmēt, ka tu nopelni un zaudē naudu vienlīdz ātri, taču ar nelielu līdzsvaru tu vari izlīdzināt visu un likt lietām strādāt tavā labā. Kā saka – kas meklē, tas atrod.  Noskaņojoties uz izpratni par cilvēkiem, apstākļiem un vidi, tu varēsi gūt diezgan labus mazus ienākumus sev. Gada sākums nebūs investīciju laiks, tāpēc šobrīd centies no tā izvairīties. Šī piesardzīgā attieksme tev jāpiekopj līdz martam, lai neviens nevarētu tevi maldināt finansiāli. Toties aprīlis solās būt tev beidzot diezgan spēcīgs finanšu period. Tas sola turpināties visu gadu, ja vien būsi pietiekami vērīgs un izdarīgs. Septembrī viss var nedaudz atslābt, tāpēc tu vēlēsies novērtēt savu finansiālo situāciju gada otrajā pusē, lai jūs nonāktu daudzsološākā stāvoklī. Bet kā jau iepriekš minēts, tikai pats varēsi visu vērst par labu un tas var palīdzēt sajust līdzsvaru un perspektīvu. Centies dzēst visus parādus un sagatavot stabilu finanšu plānu. Gadu noslēgsi lieliskā vietā, maksimāli izmantojot savu naudu! Atceries, ka, uzticoties saviem instinktiem, notiek īpašas lietas.

Janvāris – Šis solās būt kopumā visai veiksmīgs mēnesis. Ja rūpēsies par savu fizisko labsajūtu, tev nebūs jāuztraucas par savu veselības stāvokli, pat ja jūs ciet no hroniskām saslimšanām.

Februāris – Šis mēnesis visvairāk piemērots ceļojumiem. Bet tas nebūt nenozīmē, ka tev jāmēģina tikt kaut kur tālu prom. Ceļojot uz darbu, sapratīsi, ka iespējams gūt daudz veiksmes un panākumu, jo tu spēsi panākt labus biznesa darījumus.

Marts – Šis ir mēnesis, kas veicinās ģimenes attiecības. Tu varēsi uzlabot un nostiprināt attiecības ar savu tēvu vai citu vīrieti ģimenē.

Aprīlis – Šis mēnesis dažos aspektos nebūs īpaši labvēlīgs. Tomēr neļauj tam tāpēc atturēt tevi no smaga darba un veselīgu attiecību uzturēšanas mājās.

Maijs – Šis mēnesis ļoti veicina jūsu darbu un karjeru. Jūs varēsiet sasniegt lielus mērķus, necīnoties ar darba slodzi.

Jūnijs – Skorpioniem, kuriem ir bērni, šomēnes viņi būs īpaši liels prieka un gandarījuma avots. Viņi būs paklausīgi un spēs iepriecināt tevi visdažādākajos veidos.

Jūlijs – Šis mēnesis nesola daudz solījumu par jūsu finansēm. Ir svarīgi neuzņemties nevienu ieguldījumu, jo tie nedos būtisku peļņu.

Augusts – Šis ir mēnesis, kas tev dos labumu, kad meklēsi padomu pie gudriem cilvēkiem. Tev vajadzētu piedalīties kādā labdarības akcijā, jo tas tev dos daudz.

Septembris – Šis ir diezgan labs mēnesis, tomēr visvairāk tiks ietekmēta izglītība. Lai nodrošinātu panākumus, pirms piedalies pārbaudījumos, tev būs jāsaņem papildu apmācība.

Oktobris – Šajā mēnesī tevi gaida veiksme. Tiesa, tev jau laikus vajadzētu sevi sagatavot aizņemtam mēnesim darbā, jo darba uzdevumu smagums var ļoti nogurdināt.

Novembris – Tev būs jāparedz visi problemātiskie sava darba punkti, lai tos spētu atrisināt.

Decembris – Šim mēnesim nav pārāk daudz labvēlības. Tev jāturpina strādāt konsekventi jebkurā veidā, jo tas ietekmēs arī citus cilvēkus, kuri uz tevi paļaujas.

STRĒLNIEKS

Šis gads var būt īpaši labvēlīgs, lai paplašinātu savu sociālo loku. Visticamāk, tu būsi gatavs, lai satiktu jaunus cilvēkus un pat iegūtu jaunus draugus. Biznesa un profesionālā izcilība var būt novēlota, tomēr ar smaga darba un apņēmības palīdzību tu redzēsi pozitīvus rezultātus. Pastāv izredzes, ka tava izglītība un pašreizējās studijas būs ļoti noderīgas un atbilstošas situācijai, darbam. Nebūs iespējams tevi pārāk ilgi noturēt mierā. 2021. gads sāksies ar daudzām brīnišķīgām iespējām un labvēlīgiem notikumiem – laulības, izglītības pasākumi un jaunas karjeras iespējas, interesanti un daudzsološi darbi un vēl daudz kas. Tu izbaudīsi arī pietiekamu finansiālo labumu, taču ieteicams censties ietaupīt. Galu galā šis ir brīnišķīgs laiks, un tu būsi ļoti atvērts un pozitīvs, taču ir arī iespējams, ka kaut kas tevi arī satrauks.  Ikgadējais 2021. gada Strēlnieka horoskops paredz gan kāpumus, gan kritumus, bet par laimi, vairāk kāpumu nekā kritumu. Šis salīdzinoši mierīgais gads nesīs veiksmi tavās finansēs, karjerā un sociālajā dzīvē. Tomēr tev joprojām būs jāiegulda smags darbs. Zvaigznes cenšas tevi virzīt uz panākumiem, taču tev joprojām būs jāveic pasākumi, lai tur nokļūtu saviem spēkiem. Pavasarī tava valdošā planēta Jupiters (starp citu – veiksmes planēta) pārcelsies sapņainajās Zivīs, apgaismojot tavu emocionālo dzīvi, un ienesīs tavā dzīvē vairāk komforta un veiksmes. Septembris un oktobris lielākajai daļai Strēlnieku varētu dot jaunas iespējas mīlas jomā, kā arī vēl, piemēram, nekustamā īpašuma iegādi, mājas maiņu vai celtniecību.

Mīlestība. Lai saglabātu romantikas noti, 2021. gadā būs nepieciešamas klausīšanās prasmes un rūpīga, pārdomāta komunikācija. Ja esi attiecībās, gads tavai partnerībai nesīs daudzas goda, cieņas un veiksmes. No maija līdz jūlija sākumam attiecībās var rasties kādi pārpratumi, taču visu būs iespējams izrunāt un nokārtot, ja vien abi to vēlēsieties, ja ne – tas ir cits stāsts. Tas būs tikai pagrieziena punkts, kurā tev tiek lūgts stāties pretī savam liktenim neatkarīgi no tā, vai esi gatavs, vai ne. Tas ir laiks, kad komandas darbs patiešām attiecas uz visiem iesaistītajiem, neatkarīgi no tā, vai tavās attiecībās ir iesaistīta liela ģimene, vai tikai jūs divi. Tie Strēlnieki, kuri meklē partnerattiecības, tu šogad meklēsi un, visticamāk, atradīsi! Iespējams, tomēr vajadzēs palīdzību, piemēram, sarunu ar uzticamu cilvēku vai varbūt pavisam traku ideju – iepazīšanās mēģinājumu internetā. Nebaidies uzdrīkstēties! Esi atvērts mīlestībai un nenosodi cilvēku centienus tev palīdzēt. Gatavojies dažādiem jauninājumiem savā dzīvē. Ja esi attiecībās, neaizmirsti, ka arī tās ir jākopj – kāpēc nepiešķirt kādu uguntiņu?

Karjera. Saskaņā ar Strēlnieka astroloģijas prognozi, iespējams, 2021. gads sagādās tev daudz pārsteigumu arī karjeras jomā. Pastāv iespējas, ka tava izglītība un pēdējās studijas, ko apguvi, var radīt piepildījumu tavā dzīvē un karjerā, teikts Strēlnieka 2021. gada horoskopā. Kad gads ritēs uz priekšu, tu varēsi arī saprast, ka tavs darbs un darba spars apvienojumā ar veiksmi ir spējīgs panākt ļoti daudz. 2021. gads sāksies ar daudzām brīnišķīgām iespējām un labvēlīgiem notikumiem – laulības, izglītības pasākumi un jaunas karjeras iespējas, interesanti un daudzsološi darbi, un vēl daudz kas. Pirmie četri gada mēneši, visticamāk, tiks pavadīti darbu plānošanai. Enerģijas līmenis būs augsts, tāpat kā tavs entuziasms. Tavā rīcībā būs lielas iespējas un, ja būsi pedantisks, tas var diezgan droši garantēt, ka tev negadīsies ceļā šķēršļi. Labas plānošanas un darbu izpildes sekas būs redzamas pārējos 2021. gada astoņos mēnešos un vēl nākošajā gadā, tāpēc – droši uz priekšu!

Veselība. No veselības viedokļa raugoties, Strēlniekiem 2021. gads izrādīsies labāks. Lai gan var rasties nelielas nepatikšanas, taču tās nebūs tik nopietnas, kā, iespējams, sākumā šķitīs. Strēlnieka veselības horoskops 2021 prognozē, ka šogad, pateicoties pēkšņai ēnu planētas Ketu ieiešanai tavas zodiaka zīmes divpadsmitajā mājā, visticamāk, daži Strēlnieki cietīs arī no drudža, saaukstēšanās vai nelielām traumām. Tomēr tas nebūs nopietni. Bez tam tavs gads būs daudz labāks veselības ziņā – tev vienkārši jābūt piesardzīgam pašam pret sevi. Izmēģini neizlaist ne dienas un ikdienā ievies svaiga gaisa elpošanu un ūdens dzeršanu, jo tas ilgtermiņā nāks par labu. Visticamāk, tu būsi atbrīvots no ēnu planētu (Rahu un Ketu) ilglaicīgas un spēcīgas ietekmes. Turklāt gads būs progresīvāks attiecībā uz veselību un fizisko sagatavotību. Ja pievērsīsi vairāk uzmanības savai labsajūtai un fiziskām aktivitātēm, tas būs redzams tavās ikdienas darbībās. Labs miegs mazinās garīgo stresu un padarīs tevi emocionāli stabilāku un enerģiskāku.

Finanses. Šī gada sākums solās būt finansiāli ļoti veiksmīgs, un tu atrodies ļoti ērtā, labā stāvoklī. Tev būs viegli ietaupīt, meklēt padomu un veikt gudrus ieguldījumus. Tiesa – tev ir jāaizsargājas no tieksmes uz ļoti nevērīgu attieksmi pret naudu – tu mēdz būt ļoti apmierināts ar to, ka nauda var nākt un iet, un tas var izraisīt finansiālas neveiksmes. Tu idealizē brīvību un tāpēc, ja vari nopelnīt bez ierobežojumiem (ar to tiek domāts – pats vari organizēt savu darbu, būt pats sev priekšnieks), tas būs īpaši labi tev. Pavasarī var būt viegla finanšu lejupslīde, un tava finansiālā atlīdzība var neatspoguļot smago darbu. Tomēr tas solās būt tikai īslaicīgi, tāpēc neuztraucies. Līdz jūlijam lielie izdevumi sāks samazināties, un tu atkal saņemsi stabilu pamatu. Augustā tavas finanses plauks un zels, un acīmredzami būs saskatāms tas, kā atmaksājas tavs ieguldītais darbs. Tu beigsi šo gadu ar vēl dažām jaunām un izcilām idejām, kā papildināt savas finanses.

Janvāris – Tava ticība dzīvei un saviem spēkiem spēs dot tev spēku grūtībās un paātrinās iespēju būt aizvien veiksmīgākam. Kad rodas šaubas, vienkārši ieskaties sevī un atgādini sev par savām spējām.

Februāris – Starp ģimenes locekļiem, bērniem un draugiem valdīs harmonija. Jūsu saikne ar cilvēkiem šajā periodā darbosies ļoti labi. Šis būs arī pašizaugsmes un dziedināšanas laiks.

Marts – Tu viegli saņemsi visu, ko vēlies – īpaši finansiāli. Ilgstošām raizēm joprojām var būt nepieciešama uzmanība un atrisinājums.

Aprīlis – Var rasties kādas nesaprašanās attiecībās. Visā pārējā laikā – liktenis tevi atbalsta un palīdz taviem sapņiem piepildīties, tāpēc ir maz jābaidās.

Maijs – Šis būs mēnesis, lai tu nodotos pašattīrīšanās posmam savā personīgajā dzīvē, kas vienlaikus gan attīrīs, gan stiprinās. Piedzīvo izmaiņas, ko vēlies.

Jūnijs – Šajā mēnesī vairāk pievērsies tam, kam tici. Un atceries – nekad nezaudē ticību sev pašam!

Jūlijs – Šis mēnesis mudinās koncentrēties uz savu garīgo un fizisko veselību. Šis būs produktīvs laiks studijām un personīgai pašizaugsmei.

Augusts – Darbā varētu būt spiediens, bet nekas tāds, kas pārāk nomāks tavu garastāvokli un spējas, spēsi visu atrisināt.

Septembris – Diezgan viegli nāks jaunas idejas. Spiediens darbā var būt paaugstināts, tāpēc pārliecinies, ka līdzsvaro savu profesionālo un personīgo dzīvi. Mīļie spēs atbrīvot tevi no stresa.

Oktobris – Mēneša pirmā pus būs visai relaksējoša, bet otrā – aizņemta. Mēneša otrajā pusē uzmanība jāpievērš darba attiecībām. Tas var nedaudz ietekmēt tavu personīgo dzīvi, bet tas būs izdevīgi tavai karjerai.

Novembris – Mēneša sākumā tavi apgriezieni būs lēnāki, bet ap mēneša vidu viss atkal atgūs ierastos tempus. Neraugoties uz to, centies strādāt, tas atmaksāsies.

Decembris – Gads tev beigsies uz skaisti romantiskas nots. Tu varēsi izbaudīt savas popularitātes un radošuma augļus. Gadu varēsi noslēgt ar uzskatu un pārliecību, ka viss tiešām ir iespējams.  

MEŽĀZIS

Tā vien šķiet, ka 2021. gads atmodinās tevī citu sevis versiju. Ir kāds psiholoģijas elements, kas tevi pievilinās, un tas prasīs gudrību, tāpēc uzmanīgi raugies visapkārt. Tu pats piedzīvosi jaunu pasauli un pat varētu ilgoties, lai lietas atgrieztos tādas, kā tās bija iepriekš. Bet novatoriskā Ūdensvīra ietekme ļaus tev emocionāli vairāk atrauties no partnerattiecībām un draudzības, ievilinot tevi aizvien dziļāk nākotnē. Šķiet, ka ar 2021. gadu ir paveicies cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža zīmē. Viņi smagi strādās, un attīstīs savas iedzimtās prasmes. Viņiem ir iespaidīgas ambīcijas, kas šogad tiks piepildītas. Turklāt 2021. gads, visticamāk, būs labs studentiem, kuri plāno turpināt augstākā līmeņa studijas, īpaši pētījumu un eksperimentu jomā. Sākot ar 2021. gada janvāri, gads nesīs daudz labu priekšlikumu laulībai, kurus tu varēsi apsvērt. Labā ziņa ir tā, ka tu vari apprecēties ar cilvēku, kuru pazīsti jau ilgu laiku. Marts un aprīlis nesīs pārsteidzošus ienākumus no mazāk gaidītiem avotiem. Cītīgi strādājot un apmierinot savas ambīcijas, 2021. gadā tu iegūsi iespaidīgus rezultātus. Tu, iespējams, saņemsi paaugstinājumu un, iespējams, virzīsies uz augšu pa savām karjeras kāpnēm.  

Mīlestība. Partnerattiecībās esošie Mežāži 2021. gada laikā piedzīvos daudz kompromisu, it īpaši, ja ļaus savām attiecībām piedzīvot uzplaukumu salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Pievērs īpašu uzmanību savam partnerim, jo visiem Mežāžiem viss nenoritēs vienādi, nāksies rīkoties pēc situācijas. Visa 2021. gada laikā tev būs jāiemācās uzklausīt cilvēkus, kas ne vienmēr ir viegls uzdevums. Ja jūti, ka tev ir taisnība, jebkurā situācijā izmanto savu dominējošo stāvokli. Ja tu šobrīd esi viens, tad viss ir absolūti tavās rokās. Nebaidies no iepriekš pieļautām kļūdām, laiks rit uz priekšu un nav nepieciešams visu laiku raudzīties pagātnē. Ej uz priekš, skaties apkārt un, iespējams, tava mīlestība ir daudz tuvāk, nekā esi domājis. Tiem Mežāžiem, kuri nesen ir pārdzīvojuši šķiršanos, taču ir gatavi pārdrošiem soļiem mīlas jomā, jums, iespējams, būs vairāk jāuzmanās, lai nesalauztu kāda cilvēka sirdi. Tava harizma un spēja valdzināt, protams, ir lieliska, taču to nevajag izmantot nelietderīgi.

Karjera. Tu būsi ļoti koncentrējies uz attīstību un izaugsmi, un sapratīsi, ka sasniegumus lielā mērā vari ģenerēt viens pats, jo beidzot patiesi apzināsies, uz ko tieši esi spējīgs. Bet šogad jūs sapratīsi arī to, ka sadarbība ir tavu panākumu atslēga. Janvāris un februāris ieviesīs izpratni par nākamo profesionālās dzīves posmu. Pārņemot īpašumtiesības uz sevi, izmantojot savas profesionālās spējas, tu varēsi rīkoties, lai atrastu spēcīgākus risinājumus. Ticams, ka 2021. gadā tu varēsi kāpt augšup pa karjeras kāpnēm, neatkarīgi no tā, cik ilgi jau esi konkrētajā amatā. Tiesa, ieteicams tev iemācīties kļūt pārliecinošākam un tiešākam, tas tev krietni palīdzēs virzīties uz priekšu savā karjeras jomā. Var gadīties, ka vasaras laikā viss notiks lēnām un pamazām, taču uz gada beigām lietas sakustēsies un uzņems pareizo kursu, lai virzītos uz priekšu.

Veselība. Ņemot vērā Saturna un Jupitera tranzītu, divkāršais tranzīts, iespējams, padarīs tavu gadu visā visumā diezgan saspringtu. Neskatoties uz stresu, tev noteikti vajadzētu pievērst uzmanību savai fiziskajai pašsajūtai, labāk izgulēties, lai uzturētu sevi formā un saglabātu labu veselību. Jupitera tranzīts Ūdensvīrā visu gadu ienesīs žēlastību jūsu dzīvē. Tādēļ tas var nākt talkā un palīdzēt uzlabot tavu fizisko sagatavotību un veselību. Kad būsi parūpējies par veselību, tu varēsi automātiski attīstīt tieksmi gūt arī lielākus ienākumus. Tāpēc 2021. gads būs lēns, bet kopumā vienmērīgs, lai saglabātu un uzlabotu savu stāvokli kā veselības, tā finanšu jomā. 2021. gadā tiem, kuri dzimuši zem Mežāža zīmē, būtu jāievēro daudzveidīga diēta ar dažādiem augļiem, dārzeņiem, gaļu un zivīm, nevis jāpiestiprinās tikai ik pa laikam ar ātrajām uzkodām vai pārāk vienveidīgu pārtiku. Šokolādes un saldumu ēšana var kaitēt tavai ādai. Pat ja tev saldumi ļoti garšo, tos vajadzētu ēst retāk tāpat kā ļoti asus un karstus ēdienus, jo tie izraisa zarnu darbību traucējumus.

Finanses. Izmanto visas iespējas, ko redzi, lai virzītos uz priekšu arī finanšu lauciņā. Protams, jo vairāk pie vērsīsies darbam, jo lielākas tavas izredzes nopelnīt, tas nav noslēpums, taču padomā arī par gudriem ieguldījumiem nākotnē. Tavas finanses kopumā var nedaudz svārstīties, taču zvaigznes ir šeit, lai palīdzētu tev sekot saviem galvenajiem sapņiem un norādītu, kas tev patiesībā ir vissvarīgākais. Vairāk uzmanības pievērs tam, kam un cik tu tērē, apdomā vai tas viss tiek veikts ar apdomu un mērķi. 2021. gadā tev jāpatur prātā, ka tikai tu pats esi savas laimes kalējs, taču padomā – vai tava lielākā laime slēpjas tieši finansēs? Padomā par savām vērtībām un ne tikai finansiālajām. Ja tev ir savs bizness, tad šogad ieteicams būt uzmanīgam. Ja plāno paplašināties vai meklē ilgtermiņa ieguldījumu shēmu, tad, visticamāk, šis gads nebūs atbalstošs. Centies izvairīties no ieguldījumiem ilgtermiņa shēmās.

Janvāris – Tu varēsi iemācīties mazliet vairāk paļauties uz citiem un uzzināt, cik daudz vari sasniegt sadarbojoties. Šis ir ļoti labvēlīgs periods Mežāžiem, kuriem ir vēlme koncentrēties  uz modi vai darbs nozarē. Šis ir arī brīnišķīgs laiks draudzībai.

Februāris – Labs mirklis, lai visu ieguldītu savā karjerā. Tas ir arī atgādinājums, ka sapņu dzīvi var sasniegt ar ilgstošu smagu darbu. Šis mēnesis ir absolūti brīnišķīgs arī tavai pašapziņai un labsajūtai.

Marts – Vienkārši atbrīvojies un ļauj dažām jaunām idejām ienākt prātā neatkarīgi no tā, cik neticams šis jēdziens tev varētu šķist.

Aprīlis – Var rasties ar īpašumu saistīta peļņa. Paradumu maiņa un pozitīvas rutīnas ieviešana var radīt milzīgas pārmaiņas, jo tu varēsi beidzot saredzēt, kas tavai dzīvei ir vai nav piemērots.

Maijs – Šajā laikā vissvarīgākais ir tas, ka tu varēsi iegūt vēlamos rezultātus visās jomās – viss, kas tev jādara, ir jārūpējas par vēlamo.

Jūnijs – Būs jāuzņemas atbildība darbā un jākļūst nedaudz pārliecinošākam, ja vēlies panākt progresu. Ja esi viens un meklējumos, iespējams, šajā laikā atradīsi jaunu mīlestību.

Jūlijs – Saspringuma rezultātā var rasties vēlme pēc kādiem kaitīgiem ieradumiem. Šo īslaicīgo vēlmju aizstāšana ar veselīgiem ieradumiem sniegs lielāku baudījumu ilgtermiņā.

Augusts – Cilvēki, kuri ienākuši tavā dzīvē nesen un tiek uzskatīti par taviem draugiem, var radīt nepatikšanas, tāpēc esi piesardzīgs.

Septembris – Šajā mēnesī varēsi izpildīt ilgi gaidītus uzdevumus. Pateicoties savām spējām, bez piepūles varēsi pārvarēt izaicinājumus un tādējādi augsi darba vietā.

Oktobris – Šajā mēnesī būs svarīgas sievietes tavā dzīvē. Sazinies ar meitu, māsu, māti, māsīcu vai kādu citu savā dzīvē tuvi sievieti.

Novembris – Darbā tevi pamanīs priekšnieks. Mēneša pirmajā pusē tu iegūsi nepieciešamo naudu.

Decembris – Tev ir jābūt apdomīgam – gan finansiāli, gan profesionāli. Jūs varat justies nenovērtēts, bet atceries, ka patiesie draugi ir tikai zvana attālumā.

ŪDENSVĪRS

Jaunais 2021. gads solās iesākties uz pozitīvas nots. Profesionālie un finansiālie ieguvumi gada laikā tevi uzturēs labā formā, un tu būsi vislabākajā radošajā līmenī. 2021. gada sākumā ietaupīt var būt nedaudz grūti, bet tomēr mēģini atlicināt naudu nebaltai dienai. Tavai labsajūtai var būt nepieciešama uzmanība, tieksme uz slinkumu un motivācijas trūkums šī gada sākumā var būt augsts, taču dažu vecu un labu ikdienas paradumu integrēšana mūsdienās var mainīt pasauli  un tevi pašu. Līdz agram pavasarim tu kļūsi daudz aktīvāks un spēsi izkustināt lietas. Tu varētu gūt peļņu dažādos veidos. Dažas dzīves cīņas var būt grūti risināt, taču šādas situācijas spēcina. Gads sola beigties ar pārliecinošām lietām, jo šī gada laikā būsi liecinieks lielai profesionālajai un finanšu izaugsmei. Šogad tev vairāk vajadzētu koncentrēties uz attiecībām un intelektuāliem meklējumiem. Izmanto šo gadu, lai iegūtu jaunus draugus, taču neaizmirsti par saviem vaļaspriekiem. Labas lietas notiks, ja vien mācīsies dzīvot veselīgi. Laimīgākie mēneši šajā gadā solās būt maijs un novembris, un šajos mēnešos tu, iespējams, nopirksi māju, dzīvokli vai zemes gabalu, un sadarbība ar citu zodiaka zīmju pārstāvjiem noritēs gludi. Oktobrī var gadīties saskarties ar problēmām, kas saistītas ar autoritātēm, kas var kavēt tavu karjeras un profesionālo izaugsmi.

Mīlestība. Ja esi viens, meklēsi partneri, kurš ir atklāts, ieinteresēts, interesants un ekstraverts – tev ir nepieciešams kāds, ar kuru tu varētu sazināties visos līmeņos, īpaši intelektuāli. Visticamāk, ka tu satiksi kādu īpašu cilvēku darba laikā vai arī tiekoties ar draugiem, kur jūs  jau uzreiz varēsiet dalīties ar daudzām kopīgām lietām. Tie, kuriem ir ilgtermiņa attiecības, var atrisināt jautājumus, konfliktus vai citus strīdus, kas jau kādu laiku traucē attiecībās. Mīlas frontē nebūs konkrētu plānu, būs tikai vēlme satuvināties. Mīlestībā bieži vien mēs cenšamies atspoguļoti paši sevi, šoreiz paskaties, ko vēlas otrs cilvēks, pielāgojies un ļauj viņam justies novērtētam. Kopīgi varat tikt galā ar pagātni (nav svarīgi – kopīgu vai katram savu) un virzīties uz priekšu. Maz ticams, ka tu šogad iestūrēsi laulības ostā vai kļūsi par vecāku, taču ne neiespējami. Tā vietā šķiet, ka galvenā uzmanība tiks pievērsta savstarpējo attiecību baudīšanai, kopīgām atmiņām un jaunu tradīciju veidošanai.

Karjera. Ticams, ka sāksi strādāt spēcīgā, profesionālā pozīcijā, kas palīdzēs uzturēt augstu pārliecību. Tavu panākumu atslēga ir tavs intelekts – tici, daudzus tavs spēks var pat nobiedēt. Tu spēj redzēt lietas pilnīgi neparastos un jaunos veidos, un tava perspektīva var būt plaša un pat diezgan neapstrīdama. Ja tu piestrādāsi pie savas koncentrēšanās spējas, tev viss izdosies. Centies neļaut sevi pārāk novērst no uzņemtā kursa, tev jāturpina koncentrēties un darīt visu, lai sasniegtu savus mērķus. Tavam darbam vajadzētu būt līdzsvarā ar privāto dzīvi un pārējo, kas notiek apkārt, tajā pašā laikā, virzoties uz priekšu līdz mērķu sasniegšanai. Būs arī iespējas izmēģināt kaut ko jaunu, kas tev šobrīd var ļoti noderēt, it īpaši, ja esi palicis bez iedvesmas un idejām. Tas dos tev iespēju gūt jaunu pieredzi, kas var paplašināt tavu redzesloku un izpratni par dažādām lietām. Jūlijā viss sāks notikt diezgan strauji. Novembrī tava darba slodze var palielināties, taču tu turpināsiet bez piepūles darīt visu darbu un uzvaru gūsi gada beigās.

Veselība. Šī var būt joma, kurai jāpievērš neliela uzmanība, jo var gadīties, ka sajutīsi zināmu spiedienu uz savu fizisko ķermeni. Jupiteram šogad būs liela ietekme uz tavu veselību. Šī planēta mudinās tevi apgūt jaunas metodes veselības uzlabošanai. Mācoties plašāk par šīm lietām, neaizmirsti paturēt prātā gan savu garīgo, gan fizisko veselību un to, kas ir tas, kam patiesi jāpievērš uzmanība. To darot, tu lieliski spēsi uzlabot savu veselību. Atceries arī to, ka dabai ir liels spēks. Dažas jaunas lietas, ko izmēģināt, var ietvert arī jaunus vingrinājumus, meditāciju vai pat pastaigas svaigā gaisā. Pirmo pusi gada tu varētu aizvadīt šādā veidā, bet pēc tam vairāk uzmanības pievērst lietām, kas, iespējams, ieilgušas. Ja tev ir kāda kaite, kas visu laiku vai arī atkal un atkal liek par sevi manīt, un tu nekādi ar to netiec galā, septembrī būs pienācis īstais laiks, lai tomēr atrādītos ārstam.

Finanses. Šis jaunais, 2021. gads solās būt lieliskas finanšu stabilitātes un izaugsmes gads, un tev veiksies labi. Tu varēsi sākat gadu finansiāli ļoti ērtā vietā un veidā, kas dod tev brīvību, apsverot nākamos soļus. Tu varēsi tērēt diezgan daudz, jo īpaši ceļojumiem, taču to līdzsvaros ienākošā naudas plūsma. Šī gada sākumā var rasties grūtības ietaupīt, bet vienkārši dari visu, ko vari, tā viss izdosies. Tu varēsi turpināt pelnīt un veidot uzkrājumus līdz martam, un līdz 29. maijam tu varēsi domāt par ieguldījumu veikšanu, naudas ietaupīšanu un jēgpilnu pirkumu veikšanu. Šogad noteikti padomā arī par to, kā vari iepriecināt savus mīļos, jo tieši viņu atbalsts tev allaž bijis un ir visnozīmīgākais. Tu varēsi izmantot un pielāgoties dažādiem veidiem, kā nauda plūst pie tevis un spēsi pieņemt saprātīgus, izdevīgus lēmumus. Septembris ir vēl viens periods, kurā tava finansiālā dzīve piedzīvos lielu grūdienu, un tu varēsi sākt jaunu biznesu vai ieguldīt naudu jaunā projektā. Gada beigās tu būsi finansiāli labi noskaņots un gadu noslēgsi daudz labākā stāvoklī. Izpratni par to, ka naudu var nopelnīt dažādos veidos un ne tikai līdz šim ierastajās nozarēs, tu lieliski varēsi likt lietā nākamajā gadā.

Janvāris – Ideāls laiks sevis pārbaudei. Padomā par to, ko vēlies no gada, it īpaši attiecībā uz attiecībām ģimenē.

Februāris – Jutīsies harizmātiskāk, kas var tev palīdzēt gan mīlestībā, gan darbā. Venera Ūdensvīrā palīdzēs visās tavās attiecībās.

Marts – Koncentrējies gan uz finansēm, gan uz romantiskajām attiecībām. Ja tev ir padomā kāds projekts, tagad ir īstais laiks, lai to uzsāktu. Tavas ambīcijas šajā mēnesī būs nepārspējamas.

Aprīlis – Šis mēnesis būs vērsts uz ģimeni. Velti uzmanību saviem mīļajiem, neko neprasot pretī – dodot gūtais neatņemams.

Maijs – Tavai mīlestības dzīvei šomēnes būs liels stimuls. Velti laiku pārdomām, pirms kaut ko dari. Šajā mēnesī neko nesasteidz!

Jūnijs – Var gadīties, ka jutīsi iestrēdzis teju visās jomās. Ja jūties šādi, lūdz padomu saviem mīļajiem. Lielisks laiks, lai nodotos saviem vaļaspriekiem.

Jūlijs – Šis mēnesis solās tevi padarīt kaislīgāku un ambiciozāku – apdomā labi, kā to izmantot savā labā.

Augusts – Iespējams, šomēnes jutīsies ļoti produktīvs. Šis būs arī lielisks laiks, lai piestrādātu pie savas sociālās dzīves.

Septembris – Šis laiks sniegs tev veiksmi sociālajā dzīvē. Ja šomēnes jūti saspringumu, vari vērsties pie ģimenes un mīļajiem, lai viņi palīdzētu tev atkal rast mieru.

Oktobris – Koncentrējies uz savām emocijām. Tu, visticamāk, jutīsies vieglprātīgs, taču neaizraujies.

Novembris – Šis mēnesis var likt tev mazliet piebremzēt. Uztver to kā zīmi, lai atpūstos. Paļaujies uz draugiem, ja sajūties pārāk nomaldījies.

Decembris – Uzmanības centrā būs tavas attiecības. Iespējams, ka arī šomēnes jutīsies radošāks; tas padarīs decembri par lielisku laiku, lai strādātu pie saviem vaļaspriekiem.

ZIVIS

2021. gads solās būt labvēlīgs visa veida saziņai. Tavs atvērtais prāts piesaistīs daudz iespēju. Tu varēsi atrast jaunu darbu vai saņemt paaugstinājumu savā pašreizējā darba vietā. Neskatoties uz visām planētu prognozētajām izmaiņām un neveiksmēm, tev joprojām var būt ļoti skaists gads. Šogad īpaši pie sirds turēsi draugus un ģimeni, un būsi diezgan sentimentāls. Var gadīties, ka tu bieži varētu būt arī tāls, savrups un nedaudz nenotverams, jo jutīsies apmaldījies iztēles pārņemtajā pasaulē. Šī fantāzijas ainava ir tava iecienītākā uzkavēšanās vieta, un tur tu spēsi gūt daudz jaunu ideju. Cilvēkiem varētu būt grūti tevi izprast, taču, ja viņi mēģinās, jo būsi viņiem svarīgs, var gadīties, ka kļūsiet par labiem draugiem. Šogad tev ir jābūt patiesam pret sevi un jāizmanto savas unikālās idejas, kas tev radīsies, lai tava dzīve paliktu nemainīga, vai pat piedzīvotu lielu augšupeju. Zivīm 2021. gada horoskops paredz diezgan mierīgu gadu. Šis solās būt lielisks gads, lai atgrieztos pie saviem vaļaspriekiem un pievērstos ģimenes dzīvei. Izmanto šo gadu, lai uzlabotu sevi gan intelektuālā, gan sociālā ziņā. Ja tu to varēsi izdarīt, tad 2021. gadam būtu jābūt kā tavam lieliskajam sabiedrotajam. 2021. gada 3. jūnijs tev solās būt īpaši veiksmīgs un laimīgākie mēneši – marts, maijs, jūlijs un novembris.

Mīlestība. Tu jauno gadu sāksi vienā no skaistākajām pozīcijām, kurās cilvēks var atrasties: iemīlēšanās. Tev iemīlēšanās vienmēr ir bijusi kā sapņaina pieredze, un tas var būt ļoti sirreāls elements. Tu varēsi piedzīvot mīlestību tā kā dzejnieki, filmu režisori un rakstnieki to vienmēr ir attēlojuši. Šajā gadā var beigties esošas attiecības un sākties jaunas – neatkarīgi no tā vai runa ir par mīlestību, vai draudzību. Mīlestība noteikti var nākt pie tevis negaidīti, bet vai tā nav īstā mīlestības būtība? Mēs nevaram paredzēt, kad tas notiks, kā un ar ko. Līdz februārim, kad Merkurs pārceļas uz Mežāzi, attiecības padziļināsies un iegūsiet uzticību, cieņu, dāsnumu un sirsnību. Jūs jutīsieties ļoti ērti viens ar otru tā, it kā jūs būtu bijuši pazīstami jau iepriekšējā dzīvē. Starp jums var rasties karmiskas sajūtas. Vasarā var nākties piestrādāt pie tā, lai atjaunotu romantisko dzirksti it īpaši, ja esi jau ilglaicīgās attiecībās.  Velti laiku, lai paveiktu dažādus sīkumus sava partnera labā, un parūpējies par to, lai tu spētu otram cilvēkam radīt lieliskas sajūtas. Tavas attiecību iespējas šķietami ir bezgalīgas.

Karjera. Šis gads sāksies ar kāda cilvēka piedāvājumu, kurš ir gatavs sniegt tev padomus un norādījumus, kas ļautu tev uzsākt labu darbu šajā gadā. Padomi būs saistīti ar karjeru un palīdzēs tev pieņemt saprātīgus un efektīvus lēmumus, it īpaši, ja tu jau esi sācis apdomāt, ko un kā varētu darīt, vadoties pēc savas intuīcijas. Tu varēsi justies tā, it kā dzīve tevi virzītu uz priekšu īpaši interesantos veidos. Tu sāksi gadu, sajūtot piedzīvojumu garšu un, iespējams, ne tikai virzoties augšup, bet pat nomainot karjeras virzienu. Laiks būs ļoti piemērots, lai tu strādātu, cik vien tev spēka. Tas ļaus tev uzplaukt un iet drošu ceļu līdz pat aprīlim, kur tu jau jutīsies ļoti profesionāli stabils un vēl apņēmīgāks, it kā būtu atradis atbildes uz visiem uzdotajiem jautājumiem. Jūnijā tu jau jutīsies tik ērti, ka varēsi dalīties savos viedokļos, domās un talantos ar kolēģiem un radīt daudz pārmaiņu, mudinot vadīties pēc tavām idejām arvien vairāk.

Veselība. Saskaņā ar 2021. gada Zivju veselības horoskopu sagaidāms, ka 2021. gads veselības ziņā tev kopumā būs ļoti labs. Tava veselība šogad saglabāsies laba. Bet tas nenozīmē, ka tu vari kļūt pilnīgi bezrūpīgs un nepievērst uzmanību sev un savai pašsajūtai. Vairāk vajadzētu parūpēties par veselību gada beigās, jo no novembra līdz pat decembra beigām tā var kļūt mazliet vājāka. Ieteicams vairāk piedomāt pie tā, ko lieto savā uzturā un parūpēties kā par savu fizisko, tā garīgo labsajūtu. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī savām ikdienas aktivitātēm, jo pastāv liela varbūtība, ka, neapdomīgi izvēloties pārtiku, vari nodarīt sev lielu kaitējumu. Noteikti pievērsies arī ikdienas veselības rutīnai – lieto vitamīnus, dodies pie miera laicīgāk un centies izvairīties no lieka stresa.

Finanses. Ticams, ka šis gads sāksies ar diezgan lieliem izdevumiem, bet tas var būt tāpēc, ka tev ir jāveic nepieciešamie maksājumi. Koncentrējieties uz maksājumiem, kas tev jāveic, bet, cik vien iespējams, ietaupi uz nevajadzīgām lietām. Pārvirzi savu domāšanu uz vajadzībām, nevis vēlmēm, līdz iegūsi kaut nelielu finansiālo uzkrājumu. Tev būs papildu iespējas pārdomāt savus ienākumus un ietaupījumus martā, kad tu, iespējams, varēsi nedaudz vairāk iedziļināties savos nākotnes finanšu mērķos. Līdz aprīlim tu sapratīsi, ka saule ļaus tev nokļūt labklājībā un tev tiks nodrošināti finansiāli ieguvumi. Ticams, ka pēc tam sekos stabilitāte un drošība, kas var mudināt tevi izpētīt ieguldījumu iespējas. Vasarā, iespējams, sāksi just pirmos sava darba augļus. Tavs finansiālais stāvoklis vasaras laikā turpinās uzlaboties, un, iestājoties rudenim un ziemai, tu piedzīvosi finansiālu papildinājumu, pateicoties Venērai Mežāzī – tas var izpausties arī kā dāvana. Tava izpratne par naudu ir tāda, ka tā var nākt un iet, taču, ja padomāsi rūpīgāk, sapratīsi, ka tu pats daudz vari darīt lietas labā, lai finansiāli gūtu nezūdošāku labumu.

Janvāris – Dos sajūtu par gandrīz neierobežotu radošumu un līdz ar to produktivitāti. Izmanto šo laiku, lai strādātu pie projektiem gan darbā, gan savos vaļaspriekos.

Februāris – Mudinās tevi izmantot laiku sevis izzināšanai. Ko tu vēlies no gada? Arī šis joprojām ir lielisks laiks, lai strādātu pie projektiem.

Marts – Koncentrējies uz savu finansiālo stāvokli. Saule un Venēra būs tavā zīmē gandrīz visu šo mēnesi, tas uzlabos tavas komunikācijas prasmes.

Aprīlis – Šis būs lielisks laiks, lai meklētu padomu par savām finansēm, izmanto to!

Maijs – Šajā mēnesī vairāk laika pievērs attiecībām ar ģimeni un citiem tuvākajiem cilvēkiem. Tas palīdzēs ne tikai attiecībās, bet arī vairot tavu stabilitāti.

Jūnijs – Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunas attiecības vai pavirzītu esošās uz nākamo posmu.

Jūlijs – Mēģini veltīt vairāk laika saviem mīļajiem cilvēkiem un hobijiem.

Augusts – Jutīsi radošuma un pārliecības pieplūdumu. Šis būs lielisks laiks, lai mēģinātu iegūt jaunus draugus un strādātu pie iecerēto lietu izdošanās.

Septembris – Atkal uzmanību ieteicams veltīt ne tikai darbam, bet arī ģimenei un mīļajiem cilvēkiem.

Oktobris – Šajā mēnesī solās būt daudz emociju, kas var padarīt tevi sapņaināku. Centieties saglabāt koncentrēšanos, jo, visticamāk, tavai ģimenei šomēnes būsi vajadzīgs vairāk nekā parasti. Tas var ietekmēt tavas attiecības ar draugiem.

Novembris – Darbīgs mēnesis, kas, visticamāk, nesīs veiksmi darbā un finansēs.

Decembris – Izmanto šo mēnesi, lai saplānotu nākamā gada mērķus un ceļu uz to sasniegšanu.

 

Lai tev izdevies un panākumiem piepildīts 2021. gads!

Iepriekšējais rakstsIzskan jaunas ziņas, kas varētu notikt ar uz Kurzemes piekrasti peldošo jēlnaftas plankumu
Nākamais rakstsTavs VESELĪBAS HOROSKOPS 2021. gadam