Kopumā 2021. gads solās būt dažādu notikumu piepildīts un pārmaiņu raisošs gads. Aplūkosim, ko zvaigznes un planētas sola katrai horoskopa zīmei Jaunajam – 2021. gadam veselības jomā!

 

AUNS

Saskaņā ar 2021. gada Auna veselības horoskopu veselība būs stabila un labāka par vidējo, jo planētu aspekts nesola radīt nopietnas veselības problēmas. Tomēr laiku pa laikam izjutīsi  nogurumu un saspringumu, kuru dēļ tavā darbā un emocijās uzbudināmība būs skaidri redzama. Līdz ar to var rasties kādas ar kuņģi saistītas problēmas. Tev būs īpaši jārūpējas par ēšanas paradumiem. Taču kopumā raugoties un izņemot nelielas problēmas, piemēram, muguras sāpes, bezmiegu, gāzes, gremošanas traucējumus un citas smagās sekās nepāraugošas lietas, tava veselība šogad saglabāsies ļoti laba.

 

VĒRSIS

Saskaņā ar 2021. gada Vēršu veselības horoskopu tev būs jāpievērš lielāka uzmanība savai veselībai nekā iepriekš, jo ēnu planētas Rahu-Ketu atradīsies attiecīgi tavas zodiaka zīmes pirmajā un septītajā mājā, kas fiksēs kritumu tavā veselības līmeni. Līdztekus tam šī gada sākumā Marss pārvietosies arī tavas zodiaka zīmes divpadsmitajā mājā, un šajā laikā tavā astotajā mājā atradīsies arī Saules un Merkura savienojums, kas nav visai labs, ja raugāmies no veselības viedokļa. Tāpēc Vēršiem, ticams, pieaugs dažādas veselības problēmas 2021. gadā. Pamatojoties uz Vērša veselības 2021. gada astroloģijas prognozēm saskaņā ar Vēdu astroloģiju, februāra un marta mēneši izskatās ļoti nelabvēlīgi. Šajā periodā, ja tev ir kāda hroniska saslimšana, tā atgriezīsies un sagādās jums nepatikšanas. Tomēr tu savlaicīgi spēsi tikt ar to galā. Šogad tev būs nepieciešams izvairīties no visa veida cepta un taukaina ēdiena un pēc iespējas pasargāt sevi no acu, vēdera un augšstilbu problēmām. Sievietes var saskarties arī ar menstruālā cikla problēmām.

 

DVĪŅI

Pagājušajam gadam bija tieksme radīt problēmas veselības jomā, bet 2021. gadā pakāpeniski mazināsies tavas kaites. Dvīņu 2021. gada prognozes rāda, ka šis būs gads, kurā visas veselības problēmas lēnām aizslīdēs otrajā plānā. Medikamenti, ja tādi ir ilgstoši jālieto, arī palīdzēs ātrāk atgūties no kaitēm. Viena no jomām, kam gan būs jāpievērš uzmanība, ir diēta. Vienkārši pārliecinies, ka 2021. gada februārī, maijā un septembrī esi īpašāk uzmanīgs pret savu veselību. Tāpēc, ka ap šiem trim mēnešiem Merkurs būs retrogrādā. Kakls varētu būt vājā vieta jūnijā dzimušajiem Dvīņiem. Jāapzinās, ka patieso jūtu izpausmes trūkums ir veicinošs faktors, tāpēc vēro, kā tu izturies ne tikai pret sevi, bet arī pret apkārtējiem cilvēkiem. Tiem, kas cieš no elpošanas traucējumiem vai bronhu slimībām, 2021. gada 10. augusts līdz 2. septembris ir laiks, kad tev varētu būt nepieciešams meklēt ārsta palīdzību, vēsta 2021. gada horoskops. Šajā gadā rūpējies par sevi un izzini savu dzīvesveidu un ēšanas paradumus. Izvairies ēst taukainus ēdienus un pēc iespējas mazāk apmeklē putekļainas vietas, pretējā gadījumā tavu dzīvi ietekmēs tādas problēmas kā acu slimības, bezmiegs utt. Visticamāk, šādiem gadījumiem iztērēsi daudz naudas un jūs jutīsieties saspringts.

 

VĒZIS

Vēža 2021. gada veselības horoskops uzsver, ka šis gads ir ideāls laiks, lai koncentrētos uz savu garīgo veselību. Neptūns šogad ļoti ietekmē tavu garīgo veselību un mudina tevi uzlabot savu emocionālo stāvokli. Atvēli laiku, lai no jauna atklātu to, kas atvieglo tavu garu, pat ja tam nav īpaši reliģiska rakstura. Ieklausieties arī savā intuīcijā. Ļoti svarīga ir veselība, un šī ir joma, kurā Vēžiem būs jābūt uzmanīgiem. Tā kā Saturns atrodas savā mājā, tas padarīs tevi diezgan gausu un neļaus izbaudīt labu miegu. Saspringums un raizes būs diezgan bieži sastopami Vēža 2021. gada ikdienā. Tomēr labā ziņa ir tā, ka Jupitera tranzīts uz Ūdensvīra zīmes šogad neradīs jaunas nopietnas kaites. Tas nāks kā atvieglojums tavas veselības jomā. Saturns pārbaudīs tavu ķermeņa struktūru un iepriekšējo izturēšanos, kamēr vien būs tavā zīmē. Ja veselības problēmas tomēr parādīsies, visticamāk, tās jau kādu laiku bija attīstījušās vai ir saistītas ar agrākām veselības problēmām tavā dzīvē. Oktobris un novembris var parādīt nelīdzsvarotību, un, iespējams, būs jāpievērš uzmanība diētai. Dažus pārtikas produktus var nākties izslēgt no tava uztura.

 

LAUVA

Gada sākumā var rasties dažas veselības problēmas, kamēr Saule būs saiknē ar Saturnu un Jupiteru. Šajā laikā mēģini mazināt stresu, jo tas mazinās visus simptomus. Lauvām, kuras sirgst ar cukura diabētu 2021. gadā jābūt īpaši piesardzīgām. Ja šī gada laikā jūti, ka sāc justies slikti, turies tālāk no vecākiem un veciem cilvēkiem, jo ​​tu varat būt lipīgs; tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tava slimība ir vīrusu infekcija, kas izplatās pa gaisu. Maijā un jūlijā lielāka uzmanība jāpievērš uzturam un gremošanas sistēmai. Lauvas, kuras dzimušas laika posmā no 1. – 9. augustam, varētu būt vairāk pakļautas dažādām infekcijām. Savukārt tām, kuras dzimušas no 10. – 20. augustam, vairāk jāsaudzē bronhi un elpošanas sistēma. 2021. gadā tev vajadzētu pastāvīgi rūpēties par sevi un savu veselību, un labsajūtu. Tā kā Plutons ir izvietojies tavā veselības segmentā, tas nozīmē, ka jebkurā brīdī tas var tevi bez maz vai sodīt, ja kļūdīsies domāšanā, attieksmē, vārdos vai rīcībā. Tev vajadzētu būt piesardzīgam, ievērot veselīgu un piemērotu dzīvesveidu un pienācīgi rūpēties un par savu vispārējo veselības stāvokli.

 

JAUNAVA

Marsa uzturēšana Mežāzī un Ūdensvīrā visu gadu palīdzēs uzlabot arī tavu garīgo un fizisko veselību. Zemes zīmes Mežāža ietekme mudinās tevi vairāk laika pavadīt ārā. Ūdensvīrs, būdams gaisa zīme, mudinās tevi uzlabot savu intelektu, apgūstot jaunas prasmes un izmēģinot dažādas jaunas lietas. Tas savukārt var palīdzēt uzlabot tavu kopējo garīgo veselību. Gada sākums solās būt visai labs tavai veselībai, jo gan garīgi, gan fiziski varēsi būt vesels. Bet, kad Jupiters šķērsos tavas horoskopa zīmes sesto māju no aprīļa līdz septembra vidum, var rasties dažas veselības problēmas. Pēc septembra vidus atkal būs labvēlīgāks laiks veselībai. Mēģini nodarboties ar jogu un meditāciju, ēst veselīgu pārtiku un rūpēties par sevi. Sargies no cukura un uzmani urīnceļu veselību. Var rasties arī ar gremošanas sistēmu saistītas veselības problēmas.

 

SVARI

Saskaņā ar Svaru veselības horoskopu, 2021. gadā kopumā veselības joma neizskatās visai labi, jo tev jāievēro īpaši piesardzības pasākumi, lai izvairītos no dažādām infekcijām. Tāpēc labāk būtu pasargāt savu ķermeni no visa veida lieliem vai maziem riskiem un rūpēties par savu veselību laikus. Svaru veselības astroloģijas prognozes 2021. gadā norāda, ka šogad ēnu planētas Rahu-Ketu atradīsies attiecīgi tavas zodiaka zīmes astotajā un otrajā mājā, kas visvairāk ietekmēs tavu veselības stāvokli. Arī šogad tev vajadzētu izvairīties no pārlieku taukainas vai ceptu pārtiku, pretējā gadījumā var rasties veselības nopietnas problēmas. Lai arī šogad neviena liela slimība tevi neapdraudēs, rūpēties par savu veselību būs tavs svēts pienākums. Prognozes par Svaru veselību 2021. gadā, kuras pamatā ir Vēdiskā astroloģija, atklāj, ka tev būs īpaši jārūpējas par sevi, it īpaši laikā no marta līdz aprīlim, pretējā gadījumā sliktas veselības dēļ neko nevarēsit izdarīt pietiekami labi. Augusts arī izrādīsies svarīgs tavai veselībai.

 

SKORPIONS

Saskaņā ar Skorpiona 2021. gada veselības horoskopu, šis gads tev sniegs dažādus rezultātus attiecībā uz veselību. Šogad tava veselība lielākoties saglabāsies normāla, taču, pateicoties ēnu planētas Ketu klātbūtnes ietekmei uz tavu zīmi, tu bieži varētu sastapties ar fiziskām sāpēm un diskomfortu. Tas nozīmē, ka ļoti svarīgi tev šogad būtu rūpēties par ēšanas paradumiem un izvairīties no ceptu vai eļļainu ēdienu lietošanas, jo jebkura slimība, kas tevi piemeklē, var kļūt par ilglaicīgu, ja nerūpēsies par savu fizisko un garīgo formu un labsajūtu. Tādēļ neignorē apstākļus un pēc iespējas ātrāk konsultējieties ar ārstu, ja jūti, ka kaut kas nav tā, kā tam vajadzētu būt. Gada veselības prognozes 2021. gadā Skorpiona zodiaka zīmes pārstāvjiem atklāj, ka janvāra, februāra, marta, aprīļa un maija laikā tev jābūt īpaši piesardzīgam veselības jomā. Rūpējies par sevi!

 

STRĒLNIEKS

No veselības viedokļa raugoties, Strēlniekiem 2021. gads izrādīsies labāks. Lai gan var rasties nelielas nepatikšanas, taču tās nebūs tik nopietnas, kā, iespējams, sākumā šķitīs. Strēlnieka veselības horoskops 2021 prognozē, ka šogad, pateicoties pēkšņai ēnu planētas Ketu ieiešanai tavas zodiaka zīmes divpadsmitajā mājā, visticamāk, daži Strēlnieki cietīs arī no drudža, saaukstēšanās vai nelielām traumām. Tomēr tas nebūs nopietni. Bez tam tavs gads būs daudz labāks veselības ziņā – tev vienkārši jābūt piesardzīgam pašam pret sevi. Izmēģini neizlaist ne dienas un ikdienā ievies svaiga gaisa elpošanu un ūdens dzeršanu, jo tas ilgtermiņā nāks par labu. Visticamāk, tu būsi atbrīvots no ēnu planētu (Rahu un Ketu) ilglaicīgas un spēcīgas ietekmes. Turklāt gads būs progresīvāks attiecībā uz veselību un fizisko sagatavotību. Ja pievērsīsi vairāk uzmanības savai labsajūtai un fiziskām aktivitātēm, tas būs redzams tavās ikdienas darbībās. Labs miegs mazinās garīgo stresu un padarīs tevi emocionāli stabilāku un enerģiskāku.

 

MEŽĀZIS

Ņemot vērā Saturna un Jupitera tranzītu, divkāršais tranzīts, iespējams, padarīs tavu gadu visā visumā diezgan saspringtu. Neskatoties uz stresu, tev noteikti vajadzētu pievērst uzmanību savai fiziskajai pašsajūtai, labāk izgulēties, lai uzturētu sevi formā un saglabātu labu veselību. Jupitera tranzīts Ūdensvīrā visu gadu ienesīs žēlastību jūsu dzīvē. Tādēļ tas var nākt talkā un palīdzēt uzlabot tavu fizisko sagatavotību un veselību. Kad būsi parūpējies par veselību, tu varēsi automātiski attīstīt tieksmi gūt arī lielākus ienākumus. Tāpēc 2021. gads būs lēns, bet kopumā vienmērīgs, lai saglabātu un uzlabotu savu stāvokli kā veselības, tā finanšu jomā. 2021. gadā tiem, kuri dzimuši zem Mežāža zīmē, būtu jāievēro daudzveidīga diēta ar dažādiem augļiem, dārzeņiem, gaļu un zivīm, nevis jāpiestiprinās tikai ik pa laikam ar ātrajām uzkodām vai pārāk vienveidīgu pārtiku. Šokolādes un saldumu ēšana var kaitēt tavai ādai. Pat ja tev saldumi ļoti garšo, tos vajadzētu ēst retāk tāpat kā ļoti asus un karstus ēdienus, jo tie izraisa zarnu darbību traucējumus.

 

ŪDENSVĪRS

Šī var būt joma, kurai jāpievērš neliela uzmanība, jo var gadīties, ka sajutīsi zināmu spiedienu uz savu fizisko ķermeni. Jupiteram šogad būs liela ietekme uz tavu veselību. Šī planēta mudinās tevi apgūt jaunas metodes veselības uzlabošanai. Mācoties plašāk par šīm lietām, neaizmirsti paturēt prātā gan savu garīgo, gan fizisko veselību un to, kas ir tas, kam patiesi jāpievērš uzmanība. To darot, tu lieliski spēsi uzlabot savu veselību. Atceries arī to, ka dabai ir liels spēks. Dažas jaunas lietas, ko izmēģināt, var ietvert arī jaunus vingrinājumus, meditāciju vai pat pastaigas svaigā gaisā. Pirmo pusi gada tu varētu aizvadīt šādā veidā, bet pēc tam vairāk uzmanības pievērst lietām, kas, iespējams, ieilgušas. Ja tev ir kāda kaite, kas visu laiku vai arī atkal un atkal liek par sevi manīt, un tu nekādi ar to netiec galā, septembrī būs pienācis īstais laiks, lai tomēr atrādītos ārstam.

 

ZIVIS

Saskaņā ar 2021. gada Zivju veselības horoskopu sagaidāms, ka 2021. gads veselības ziņā tev kopumā būs ļoti labs. Tava veselība šogad saglabāsies laba. Bet tas nenozīmē, ka tu vari kļūt pilnīgi bezrūpīgs un nepievērst uzmanību sev un savai pašsajūtai. Vairāk vajadzētu parūpēties par veselību gada beigās, jo no novembra līdz pat decembra beigām tā var kļūt mazliet vājāka. Ieteicams vairāk piedomāt pie tā, ko lieto savā uzturā un parūpēties kā par savu fizisko, tā garīgo labsajūtu. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī savām ikdienas aktivitātēm, jo pastāv liela varbūtība, ka, neapdomīgi izvēloties pārtiku, vari nodarīt sev lielu kaitējumu. Noteikti pievērsies arī ikdienas veselības rutīnai – lieto vitamīnus, dodies pie miera laicīgāk un centies izvairīties no lieka stresa.

 

Lai veselīgs Jaunais gads!

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...