Ielūkosimies zvaigznēs, ko tās mums sarūpējušas jūnija trešajai nedēļai! Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 19.-25. jūnijs.

LASI ARĪ: Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

 

Auns

Planētu stāvokļa tendences šai nedēļai liecina, ka tajā tev vajadzētu pavadīt kādu laiku vienatnē, vislabāk – dabā, kur būtu vēlams apdomāt savas vēlmes un ieceres. Vari būt pārsteigts, saņemot negaidītu ziņu vai kādu vēsti no tālumā esoša cilvēka vai otras pusītes, kas var palīdzēt tev iegūt pozitīvu perspektīvu. Tas vadīs tevi uz jaunu sevis apzināšanos. Iespējams, prātosi par dzīves ciklu, nāvi, atdzimšanu un jaunu redzējumu uz apkārt notiekošo. Zvaigznes iezīmē, lai gan daudz ko tu nevari saredzēt tagad, ļoti daudzi notikumi norisinās aizkulisēs, aiz tevis, un tas viss, lai tev palīdzētu. Viss, ko tu šonedēļ darīsi ir jāpaveic maksimāli atbrīvoti un jāļauj daudz kam ritēt savu gaitu. Drīz tev tiks dota skaidrība un spēsi apzināties patiesos notikumu motīvus.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 19, 88, 92, 90, 67 

 

Vērsis

Planētu stāvoklis šajā nedēļā liecina, ka tas ļaus tev iegūt daudzus materiālus labumus, tiksi svētīts lielām, pamatīgām pārmaiņām. Skaidrs ir viens – tavā ikdienā ienāks miers, klusums un izvēlētais dzīves ceļš nākotnes vīzijās šķitīs daudz gludāks, jo būsi iemantojis apkārtējo cieņu. Ja ieklausīsies un sekosi savām iekšējām domām un pārliecībām, būtiskākās izmaiņas dzīvē ienesīs lielu svētību. Zvaigznes norāda, ka ir pienācis laiks rīkoties, lai atrastu savu zaudēto es un atgūtu labo, iekšējo labsajūtu, apzinoties, ka brīnumains spēks ieskauj tevi. Gatavojies šajā nedēļā spīdēt dievišķā gaismā!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 15, 1, 22, 90, 89 

 

Dvīņi

Šī nedēļa ir piemērots laiks tam, lai spertu soli un ielūkotos pagātnes notikumos, pārstrādātu dažus no jau reiz veiktajiem uzdevumiem. Iespējams, saskatīsi zināmas kļūdas, pat bērnišķīgas iezīmes visā. Būsi atvērts padomiem un neiebildīsi, ja kāds tev norādīs pareizāko rīcības veidu. Tas ietver arī palīdzību kādu fizisku problēmu dziedināšanā, kā tev, tā citiem. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāapzinās, ka šis būs labs laiks, lai atjaunotu pilnu uzmanību un fokusēšanos uz saviem darbiem, lai tu varētu pārkārtot savas galvenās prioritātes. Izšķiroša nozīme būs spējai uzticēties un sekot savām vēlmēm, atjaunojot kaislības tavā mīlas dzīvē, karjerā, kā arī koncentrējoties uz veselības jautājumiem. Ieklausies savā sirdī, ja tā saka, ka kaut kas tavā dzīvē, attiecībās nav līdz galam labi, tad – tā tas arī ir, necenties apmānīt sevi. Iespējams, ka tieši šajā nedēļā sajutīsi uzlabojumus attiecībās ar vecākiem un bērniem. Lieliska nedēļā, lai dotos iepirkties!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 64, 77, 31, 75, 42 
 

Vēzis

Planētu stāvoklis šajā nedēļā liecina, ka turpmākās dienas ir īstais laiks, lai noskaidrotu jebkuru traucējumu, kas ir ap tevi. Atbrīvojies no visa liekā, novecojošā un traucējošā, šī kustība dos pozitīvu, jaunu enerģiju, kas ienesīs laimīgu atmosfēru tavā mājās un/vai darba vietā. Visticamāk, tieši šajā nedēļā tu galu galā parādīsi savu patieso būtību. Iespējams, tas prasīs zināmu piespiešanos un papildus pūles. Planētu stāvoklis liecina, ka ar tevi un taviem mīļajiem viss būs labi, tāpat tavs īpašums būs drošībā un aizsardzībā. Viss notiks tieši tā, kā tas ir paredzēts, ar slēptu svētību, ko drīz vien sapratīsi. Ja šajā nedēļā tev rodas šaubas, met tās ārā no galvas! Ļaujiet aiziet visam vecajam, ienesot jaunas vēsmas tavā ikdienā, pāršķir jaunu savas dzīves lappusi!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 28, 58, 73, 74, 65 

 

Lauva

Planētu stāvoklis liecina, ka mūzikai šajā nedēļā būs īsta burvju ietekme uz tevi. Jebkam, ko vēlēsies, lai tas ātri izpaužas un īstenojas, izmanto mūzikas spēju pārvērst tavas vēlmes pozitīvā skaņas vibrācijā. Ja izvēlēsies dažādas, atšķirīgas dziesmas katrai vēlmei, pievērsīsi uzmanību un koncentrēsi enerģiju savam iekšējam mieram, jo šī sajūta būs ceļvedis tavu patieso vēlmju apzināšanai. Tevi sagaida jauni panākumi. Zvaigznes mudina, lai kāds būtu tavs lēmums, paliec uzticīgs pats sev, saviem uzskatiem par rīcības pareizību, tieši šāda uzvedība aizvedīs tevi tuvāk mērķiem. Tāpat – pie šī rīcības modeļa pieder sevis pieņemšana, jo bieži vien tu palīdzi citiem, par sevi galīgi aizmirstot. Visticamāk, saredzēsi, ka tava ilūzija par pagātnes notikumiem bija patiesa. Izmanto brīdi, kad spēj objektīvi un patiesi uzlūkot jebkuru situāciju.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 94, 46, 73, 86, 20 

 

Jaunava
Šonedēļ ir laiks atpūtināt prātu, jo klusums ir lieliskas rūpes par sevi. Ir svarīgi, lai tu vari būt godīgs pret sevi, kas attiecas uz veselību, labsajūtu un garīgo izaugsmi. Esi kopā ar pozitīviem cilvēkiem un ļaujies mierpilnām situācijām. Izvairies no negatīvisma. Pozitīvā enerģija atjaunosies, tiklīdz atbrīvosies no visa liekā, no visiem enerģijas zagļiem, darot tikai to, ko patiešām vēlies, ne kāds uzspiež. Šajā nedēļā tu spēsi atrisināt un īstenot teju visas savas materiālās vajadzības, ja sekosi savai intuīcijai un pārvērtīsi sapņus realitātē. Rūpējoties par sevi, atjaunosi ne tikai spēkus, bet arī uzlabosi savas darba spējas, līdz ar to, visticamāk, palielināsi ienākumus. Attīri savas domas, prātu, atmet bailes, ielaid savā sirdī prieku par brīnumiem un vēlmi īstenot savas gaidas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 82, 81, 69, 32, 78 
 

Svari

Zvaigznes iezīmē, ka viena no tavām lielākajā nepieciešamībām šajā nedēļā – būs gandarījums un apmierinājums par to, kas tev ir, un ne ilgas pēc kaut kā vēl vairāk. Pastaigājies dabā un apdomā, kā visas tavas vajadzības tiek īstenotas. Esi pateicīgs par kādu neseno izbraucienu, iespējams, atskārtīsi, ka tas deva pozitīvu stimulu, lai apzinātos, ka ir laiks doties tālāk, un ļaut mainīt vecās domāšanas veidu par nepieciešamajiem panākumiem. Ja šobrīd esi pilnībā mainījis savas prioritātes, spēsi daudz ko jaunu atklāt pats par sevi, sekojot iekšējam spēkam un sirds balsij. Iespējams, tev palīdzēs kāds tuvs cilvēks, dvēseles radinieks, dodot noderīgus padomus attiecībās, kā arī karjeras un veselības jautājumos. Šis ir laiks sevis mīlēšanai un cienīšanai, sevis pieņemšanai un kopšanai. Labklājība būs vienkārši atlīdzība par tavu ticību un pūlēm!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 60, 44, 14, 9, 71

 

Skorpions

Šī būs lieliska nedēļa spēlēm ar bērniem, šādi apzināsies, cik nozīmīgs un labs skolotājs tu viņiem esi. Arī laimīgas izmaiņas var ienākt tavā ģimenes dzīvē. Sirdsmiers pieaugs, jo ģimenes jautājumiem, jo īpaši jebkuriem ar tēvu saistītiem, būs dziedinoša ietekme uz tevi. Tavs personīgais un iekšējais spēks palielināsies un tagad spēsi risināt situācijas, kas varētu būt izraisījušas zaudējumus vai grūtības iepriekš. Plutons palīdzēs sadziedēt sirdi, pāršķirot jaunu lappusi tavā mīlas dzīves nodaļā un pozitīvi notikumu varēs sākties! Iespējams, tavā dzīvē ienāks jauns partneris vai no jauna iedegsies kaislību ugunskurs pašreizējās attiecībās.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 48, 89, 88, 57, 66 

 

Strēlnieks

Planētu stāvoklis liecina, ka ir pienācis laiks ielūkoties sevī un kārtīgi izpētīt savas iespējas. Ir laiks saskatīt citus notikumu modeļus, tas ir labvēlīgs, lai veiktu arī nepieciešamās izmaiņas! Šobrīd tu esi garīgās izaugsmes ciklā, jo mācies ļaut aiziet tām vēlēšanām, kas nav piepildāmas un praktizē piederību konkrētajam brīdim, šī momenta izpratnei. Spēsi pielikt visas pūles, lai galu galā meklētu un strādātu pie tā, lai atrastu vislielāko labumu ikvienā reālajā situācijā. Zvaigznes uzsver, lai mēģini sadzirdēt otra cilvēka viedokli, ar līdzcietību un iejūtību uzklausot citu domas, pat, ja tās nesakrīt ar tavām. Izlem – vai vēlies, lai tev vienīgajam ir taisnība, vai arī vēlies būt – laimīgs?!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 69, 41, 88, 97, 34 

 

Mežāzis

Beidzot ir pienācis laiks stingri stāvēt uz zemes, taču atdzīvināt kādu bērnības sapni. Ļauj visām savām kaislībām pacelties spārnos, jo viens no taviem šī brīža svarīgākajiem dzīves mērķiem ir pilnasinīga dzīve, tāpat komunikācija ar sev patīkamiem cilvēkiem un mākslas baudīšana. Tu meklēsi iekšējo patiesību, izzināsi sevi un atskārtīsi, ka esi dzimis uzņēmējs. Zvaigznes teju lūdz, lai neļauj nedrošībai turēt sevi attālumā no savu sapņu realizēšanas vai pilnveidošanās. Tevi ieskaus burvīgas, maģiskas iespējas, tāpēc veic dažas dziļas ieelpas un, lēnām izelpojiet, pamodini savu enerģiju, instinktīvo veselo saprātu un atbrīvojies no vecajiem rīcības modeļiem. Iemācies ieiet pa durvīm, kas ir tavā priekšā, aiz kurām ir tik daudz lielisku iespēju! Un apzinies, kāpēc dažas no tām tev vēl pagaidām ir ciet!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 22, 32, 27, 89, 80 

 

Ūdensvīrs

Saskaņā ar planētu stāvokli ir skaidrs, ka tu šobrīd savā dzīvē esi kādu notikumu beigu ciklā un tev ir skaidri jāizlemj, ko un kā darīt tālāk, kāds būs tavs nākamais solis. Šķiet, ka šajā jautājumā būs iesaistīts bērns, jums ir jāatrod veids, kā sakārtot attiecības, lai tajās neciestu neviena no iesaistītajām pusēm. Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tu būsi spēku pārpilns un gatavs risināt jebkuru jautājumu. Pat, ja izrādīsi lielāku pašpaļāvību, neaizmirsti, ka ir vērtīgi uzklausīt un mācīties arī no citiem. Esi gatavs strukturēt stabilu pamatu zem savām kājām. Tā būs auglīga platforma panākumiem un to izpildei. Lūdz svētību, sirdsmieram, prieka, mīlestības un labklājības piesaistīšanai.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 71, 32, 19, 62, 83 

 

Zivis

Planētu stāvoklis liecina par to, ka ir pienācis laiks, lai atrastu vietu rāmai, mierīgākai un līdzsvarotākai ikdienai. Tu esi pelnījis vairāk brīva laika pats sev – vienatnē. Šajā klusumā domas, jaunas intuitīvas un garīgas pieredzes mainīs tavu skatījumu uz pasauli un sevi pašu. Piefiksē un apzinies, kā vēlies, lai sakārtojas tavas fiziskās un emocionālās jūtas. Zvaigznes mudina iesaistīties kādā mākslas un jaunrades pieredzē, kas ļaus izpausties ārpus tavām ierastajām robežām. Neklausies citos, kuri par tavu dzīvi un mērķiem izsaka nievājošus spriedumus, īsteno tikai savus pieņēmumus par to, kā šobrīd ir jābūt, kā tu to saredzi un vēlies. Zvaigznes nodrošinās vidi, lai tu atsevišķos jautājumos spētu mainīties uz labo pusi. Nedomā, ka kaut kas ir neiespējams, pirms neesi izmēģinājis visus risinājumus tā sasniegšanai.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 7, 94, 74, 61, 37 

 

Lai koša un radoša šī nedēļa!

Seko mums arī Facebook un Instagram

 

Iepriekšējais rakstsTrauksmaini notikumi risinājušies Ventspilī
Nākamais rakstsPavērsiens “Latvijas Sirdsdziesmas” finālā