Uzzini savu astroloģisko prognozi decembrim! Kā šomēnes izvietojušās zvaigznes un, ko tas nozīmē tieši tev? Uzzini BrīvBrīdis.lv

 

Lūk, arī pēdējais gada mēnesis ir klāt. Vēl viens gads katra kontā ir ieripojis … Kāds tas bijis, izvērtēsim paši. Vai ūdens Čūska bijusi mums labvēlīga, vai viltīga, vai bīstama… ? Jā, Čūska kā jau Čūska, nekad nevar paredzēt tās uzvedību. Tagad aplūkosim gada pēdējā mēneša planetāro ainu. Ko tā sola mums visiem kopā un katrai zodiaka zīmei atsevišķi.

Saule jau aktīvi darbojas Strēlnieka valdījumā, dāvādama mums fizisku un garīgu spēku, enerģiju, vēlēšanos darboties, realizēt jaunas idejas. Izmantojot Strēlnieka zīmes simbola- Kentaura kodēto vēstījumu, iesaku visiem mēneša garumā (nenāks par ļaunu arī dzīvē kopumā)savā zāļu skapītī turēt 3 lietas: vienu mērķi – novilktā bulta, garīgu sevis pilnveidošanu- cilvēka augšdaļa, un fizisko kustību, aktivitāti-zirga lejasdaļa. Vienvārdsakot, veselā miesā vesels gars!Tāds varētu būt šī mēneša moto! 

Merkūrs Saulei sastādīs kompāniju Strēlniekā no 6.- 24. decembrim, kad sekojot Saulei tas pāries Mežāža valdījumā. Nerims politiskās kaislības. Oratori varēs izpausties.

Venēra Mežāzī uzturēsies neparasti ilgi, līdz par marta sākumam, jo sākot ar 21. decembri tā metīs cilpu-būs retrogrāda. Uhhh…šī mīlestības un visa skaistā planēta! Atkal jau kādam jūtu pasaule tiks parevidēta! Neplānojiet saderināšanos un laulības laikā no 21. decembra līdz februāra sākumam! Nesteidziet dibināt jaunas attiecības, iemīlēties- kaut gan sirdij jau nepavēlēsi! Marss no Jaunavas valdījuma 8. decembrī pāries Svaros un arī ļoti ilgu laiku tur uzkavēsies-aptuveni līdz jūlija beigām.

Kaut ko jau šī planēta grib mums pavēstīt, atrodoties Svaru zīmē tik ilgu laika periodu! Baidos, ka te būs darīšanu ar tiesām, likumiem, likumdošanu, taisnīguma principu, skaļiem vārdiem-spriedumiem. Skaļākas izskaidrošanās var būt ne tikai valsts līmenī, bet arī partneru starpā- laulāto, darba biedru, biznesa partneru u.c. . Visi procesi pusgada laikā var būt diezgan skaļi apspriesti arī sabiedrībā. Protestu akcijas u.c. pasākumi var kļūt par mūsu ikdienu.

Mēness decembra sākumā bija Skorpionā un nobeidz savu zodiakālo apļa skrējienu Strēlnieka valdījumā.

 

Mēness fāzes:

jauns Mēness 3. decembrī

augošs Mēness 9. decembrī

pilns Mēness 17. decembrī

dilstošs Mēness 25. decembrī

 

…bet nu ķeramies pie prognozēm katrai zodiaka zīmei atsevišķi.

 

Auns

auns

Nu, Auni, saturās! Karevīgais Marss gandrīz sešus mēnešus atradīsies jums opozīcijā! Būs ko turēt! Cerams, ka labajā nozīmē!? Bet, kas zina. Spriedzes ar var netrūkt. Enerģijas jau jums gana, tad tik sāciet savu maratonu. Varāk šīs aktivitātes izjutīsiet darbā. Vai tieši otrādi-iespringsiet labākos darba meklējumos? Laiks rādīs. Der būt piesardzīgiem un ne tik straujiem. Var paaugstināties negadījumu iespējamība. Tomēr šis aspekts jūs mudinās rīkoties, neļaus atslābināties. Vēl jo vairāk tāpēc, ka finansiāli laiks joprojām nav no vieglajiem. Avantūrās labāk neiesaistīties. Trakā danča rezultātā arī mīlestības laukā var būt kāds mākonītis. 

 

Vērsis

versis

Saraujam , ko varam! Mēneša sākums vēl labvēlīgs nepadarītajiem darbiem. Kā reiz, variet izmantot jaunā Mēness enerģētiku un uzsākt, ko jaunu. Mīlestībā , attiecībās gan vajadzētu veikties. Kāds var tā pa īstam iemīlēties, bet kādam var harmonizēties jau esošās attiecības. Baudiet to, ko dāvā jums šis labvēlīgais periods ! Arī finansiāli stabils laiks. Dāvanas mīļajiem Ziemassvētkos varēsiet atļauties ar šiku! Jāknapinās nebūs. Pamazām zudīs iepriekšējā meneša spriedze, satraukums. 

Kāds, kas līdz šim baudījis Augstāko Spēku labvēlību, var iekļūt arī kādā problemātiskā situācijā. Par veselību gan joprojām jāpiedomā. 

 

Dvīņi

dvini

Saulīte, Merkūrs jums opozīcijā! Šāda situācija neļaus atslābināties, bet no otras puses palīdzēs darboties, būt aktīviem. Ja nu pašā mēneša nogalē,  pie Ziemsassvētku eglītes, baudot pašceptās piparkūkas un karstvīnu…Tad gan varēsiet atpūsties. Darba lietās sāksies veiksmīgs periods . Tas jūs priecēs. Viss ies no rokas. Var būt kāds veiksmīgs , ilgstošāks piedāvājums, projekts. Finansiāli stabils laiks. Var būt tāda kā neziņa, šaubas tālākas nākotnes sakrā. Arī veselībā var būt neskaidras sajūtas, grūti nosakāmas diagnozes, psiholoģisks vājums. 

 

Vēzis

vezis

Joprojām esiet vinnētājos! Naudiņa pati nāk! Veiksmīgi darījumi, daudz darba, vienkārša veiksme, mantojums-kas nu kuram, bet finansiāla stabilitāte jums garantēta. Mīļie svētkos tiks apdāvināti-šoreiz variet neekonomēt! Tomēr teiciens: kam kārtīs iet tam mīlestībā neveicas, var būt šoreiz attiecināms tieši uz jums. Laikam jau Dieviņš mīl līdzsvaru? Tuvākajā laikā mīlestības planēta Venēra veidos opozīciju pret jums, un, pie tam vēl sāks veidot cilpu. Baidos, ka sākumā minētās attiecību peripētijas šomēnes visvairāk skars tieši jūs. Var atkārtoties jau bijušas situācijas attiecību frontē. Kaut kas vēl jārisina, jāsaprot. 

Visādi citādi jutīsieties labi. Ak, tās sirds lietas!

 

Lauva

lauva

Grūtāks periods var būt Lauviņām, kuras dzimušas sākot aptuveni no 8. līdz kādam 13. augustam (pluss, mīnuss, tik precīzi nevar pateikt..). Jūsu horoskopos pati nopietnākā planēta Saturns veido kvadratūru ar Sauli, norādot, ka ir pienācis laiks risināt kādus svarīgākus , nopietnākus uzdevumus. Var būt sajūta, ka plecos kāds uzkrāvis pasmagu nastu, kas nav noliekama. Saudzējiet veselību, piedomājiet pie tās. Neskatoties uz to, kopējā mēneša enerģētika ir labvēlīga. Dažiem no jums pat būs vaļas paslinkot, pabaudīt mājas atmosfēru, vai pat pavadīt Ziemassvētkus kādā siltākā zemē. Lielu prieku gūsiet no bērniem, viņu uzmanības pret jums. Leposieties ar savām atvasēm. Darba un finanšu lietās viss normas robežās. Kādu no jums var iepriecināt prēmija, labāks atalgojums darbā, vai kāda vērtīga dāvaniņa svētkos. 

 

Jaunava

jaunava

Kopumā, mēneša fons var būt diezgan saspringts un aktīvs, ar daudz pienākumiem un uzdevumiem gan svētku, gan ikdienas darījumu sakarā. Visvairāk laika var prasīt rūpes par bērniem, mazbērniem. Neskatoties uz to, Jaunavas uz pilnu klapi var baudīt attiecību, mīlestības saldo garšu. Nu jau kādu laiku mīlestības planēta jums ir labvēlīga. Variet apmeklēt kultūras un mākslas pasākumus, veldzēties garīgas mūzikas pasaulē baznīcā. Arī finansiāli stabils, labs laiks. Lielu problēmu pie apvāršņa neredz. Veselība būs tieši tik laba, cik pozitīvas domas būs jūsu galvās.

 

Svari

svari

Laikam jau ievērojāt piezīmi prognozes ievadā par Marsa tuvākā laika pozīciju debesu jumā?! Jā, tur bija minēta tieši Svaru zīme, kurā aktīvā planēta atradīsies tuvāko mēnešu laikā. Aktīva dzīves pozīcija, darbs, darbība, tiekšanās uz konkrētu mērķi, rīcība, fiziska kustība- tas jūsu dzīvēs tiek pasvītrots ar sarkanu! Atpūtīsieties kaut kad vēlāk. Variet droši iesaistīties dažādos projektos, pasākumos . Izmantojiet piedāvājumus!

Vēl jo vairāk tāpēc, ka finansiāli jums tas būs izdevīgi. Par daudz jau nu nebūs! Variet iegādāties jaunu auto vai sniega tīrāmo traktoru! Saimniecībā noderēs. Attiecību frontē bez pārmaiņām, lai neteiktu skarbāk. Tuvākie mēneši mīlestības sakarā neko īpaši izcilu nesola. Labāk nepeldiet pret straumi! Izmantojiet šo laiku radošām nodarbēm, sevis pilnveidošanai.

 

Skorpions

skorpions

Saturns, pati nopietnākā planēta, diezgan strauji iegājis jūsu zīmes viducī. Īpaši to var sajust Skorpioni, kas dzimuši aptuveni no 7.8.- 16. novembrim. Jums šis periods var būt ne pārāk viegls. Var būt nomākts garastāvoklis, smaguma sajūta, veselības problēmas. Nedrīkst steigties. Viss jādara ar lielu rūpību un pacietību. Labs laiks, lai pārdomātu pagājušā gada notikumus un saplānotu nākamo gadu. Finansiāli stabils, pat veiksmīgs laiks. Attiecību jomā arī viss harmoniski. Pastiprināsies jūsu intuīcija, dziednieka spējas. Redzēsiet viedus sapņus. Var ieklausīties nopietnu kāršu izlikuma skaidrojumā.

Uzmundriniet sevi ļaujoties iepirkšanās priekam! Domājiet vairāk par saviem tuvajiem, nedz sevi. 

 

Strēlnieks

strelnieks

Mēneša gaviļniekiem solīsim tikai labo! Saņemsiet daudz sirsnīgu apsveikumu, mīļu vārdu, mīlestības apliecinājumus! Un, vai tad jūs var nemīlēt? Vienmēr pozitīvi lādēti un optimistiski! Prieks uzturēties jūsu kompānijā! Arī šomēnes no jums staros gaišums, dzīvesprieks un enerģija. Nekādu mākoņu! Bērni priecēs, draugi izklaidēs! Finanses paši nopelnīsiet vai arī būsiet pie sponsora sāniem.  Jaunu ideju ģenerēšanas laiks! Gaidiet pirmo sniegu, tas jūs vēl vairāk iedvesmos! Sportiskās ziemas aktivitātes varēs sākties! Lai jums laba veselība!

 

Mežāzis

mezazis

Neparasti ilgi, līdz pat marta sākumam, Venēra atradīsies jūsu zīmē, dāvādama jums gan mīlestību, gan prieku, gan finansiālu un materiālu labumu. Varētu būt sajūta, ka kāds labvēlis jums pastiepis roku! Mākiet tikai to satvert, un viss notiks uz urā!  Piedomājiet par svētku pasākumiem,  atbilstoša tērpa iegādi. Var citus pārsteigt pat ar imidža maiņu-tas tikai būs visiem pārsteigums! Un, visvairāk jau pašiem jums! Speriet drošus soļus un mainiet sevi, savu apkārtni. Neesiet tik konservatīvi un garlaicīgi. Vairāk krāsu ikdienā jums nāks par labu šomēnes! Pietiek raizēties par finansiālajām grūtībām, ir taču svētku mēnesis. Ļaujieties nelielai atpūtai, kādam izbraucienam, vai kā jau jums patīk-vienkārši brīvdienai mājas atmosfērā. 

 

Ūdensvīrs

udensvirs

Šomēnes drusku variet atlaist grožus. Derētu kāda neliela atpūta draugu lokā vai kāds izbraukums nelielā atvaļinājumā. Visas ieceres varēsiet realizēt diezgan veiksmīgi. Var iegādāt auto . Darbā nekādu problēmu neredz. Drīzāk jau viss ies no rokas un jutīsieties savā amatā kā zivs ūdenī. Dažam no jums var būt tādas kā noguruma pazīmes, smaguma sajūta, vai kā citādi veselība var pastreikot. Neko nedariet steigā. Esiet prātīgi un mierīgi visā ko dariet.  Ja jūtiet lieku spriedzi, labāk laicīgi relaksējaties kādā skaistumkopšanas salonā, solārijā , pirtī vai  apmeklējiet baseinu. Decembris ir labs laiks arī sportiskajām aktivitātēm. 

Variet uzrīkot mazu ballīti saviem draugiem, vai kopīgi apmeklēt kādu interesantu pasākumu. Finansiāli stabils laiks. 

 

Zivis

zivis

Neatliekamie darbi būs padarīti. Laiks sapost māju, radīt svētku sajūtu. Jums tas padodas tik vienkārši un pašsaprotami! Enerģijas būs gana. Darbosieties aktīvi un bez pamudinājuma. Radošas idejas birs kā no pilnības raga. Jūsmājās taps visgaumīgākie adventes vainagi un visburvīgākās piparkūku mājiņas. Aiciniet ciemos draugus, radus, paziņas! Finansiāli varēsiet atļauties patērēt vairāk. Un kāpēc gan ne- dāvāšanas prieks jums sagādā vislielāko baudu! Naudas reforma jūs, lai nebiedē. Finanšu valdnieks ir jūsu pusē! Arī attiecībās viss harmoniski. Kā saka-dots devējam atdodas! Saņemsiet tieši tik, cik mīlestības būsiet dāvājis partnerim. 

 

Prognozes sagatavojusi astroloģe Ilze Reiha.

Iepriekšējais raksts11 veidi, kā ātrāk sadedzināt kalorijas
Nākamais rakstsTā aiziet leģendas.. Pols Vokers iekāpj liktenīgajā Porsche GT