Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

auns-mil-horAuns

milas-laika-prognoze-sniegs

Bobs Mārlijs reiz teicis: ‘’Dzīve ir viens liels ceļš ar daudzām norādēm. Tātad, kad tu brauc pa grumbām, nesarežģī savu prātu. Vairies no naida, ļaunuma un skaudības. Neaproc savas domas, pārvērt savu vīziju – realitātē. Mosties un dzīvo!’’ Tātad, ja greizsirdība šajā nedēļas nogalē nedod tev mieru, pavēro sava mīļotā cilvēka rīcību. Esi uzmanīga, lai pāragri nenosodītu viņu un nebūtu pārāk skarba. Apzinies, ka negatīvās emocijas nodarīs tev pašai lielu postu. Tu taču pazīsti viņu, apzinies, ka uzticība ir mīlestība! Tev jāmācās ticēt cilvēkam, kurš ir tev līdzās. Kā arī, protams, sev pašai!

 

 

versis-mil-horVērsis

 

milas-laika-prognoze-saule

Zvaigznes norāda, ka kāds uzticīgs draugs var būt daudz vērtīgāks nekā kāds no taviem tuviniekiem! Draugi palīdzēs tev justies daudz vairāk saistītai ar pasauli, debesīm un citiem cilvēkiem, ko tu kādu laiku jau neesi izjutusi. Tu jutīsies un izskatīsies labi, piesaistot veiksmi un mīlestību savā dzīvē. Tevi īpaši šajā laikā interesēs mistika un citi pasaulīgie temati. Intuitīvi zināsi, ko tavs partneris vēlas mīlestības jomā. Ja esi no attiecībām brīva, šajā nedēļas nogalē būsi gluži kā pieglaimīga, seksīga pantera, kas, visticamāk, kādu neatstās bez ievērības. Var gadīties, ka galu galā atskārtīsi, ka dzīve šobrīd ir samērā laba. Citi tieksies pēc tavas pozitīvās nostājas.

 

dvini-mil-horDvīņi

milas-laika-prognoze-lietus

Tev var būt sajūta, ka pēc grūtas nedēļas darbā esi mazliet nomocījusies. Izjautāsi pati sevi, cenšoties izzināt slēptākos motīvus šajā nedēļas nogalē. Tu atklāsi kādu drauga vai mīļotā cilvēka noslēpumu. Šis atzīšanās laiks dos lielāku dziļumu tavām iekšējām zināšanām. Zvaigznes norāda, ka vari nonākt krustcelēs, mēģinot pieņemt lēmumu par labu profesionālajai jomai vai mīļotajam cilvēkam. Katrā ziņā tu skaidri apzināsies, kas esi un, ko vēlies darīt. Vari nonākt pie apziņas, ka tev ir nepieciešams mazliet vairāk laika sev, īpaši, ja vēlēsies pārvērtēt attiecības. Iespējams, pienācis īstais brīdis izvērtēt to, kurš patiesībā ir tavs draugs, kurš par tādu tikai kādu savtīgu iemeslu dēļ izliekas. Zvaigznes norāda, ja esi no attiecībām brīva, šobrīd labāk pavadi laiku vienatnē, lai relaksētos.

 

vezis-mil-horVēzis

milas-laika-prognoze-sniegs

Ja pēdējā laikā tu jūties nedaudz noslēgta un atsvešinājusies no partnera, nekrīti izmisumā. Zvaigznes iezīmē, ka sestdien tu vari iemācīties, ko jaunu par kādu draugu vai mīļoto cilvēku, kas sniegs daudz labāku izpratni par šo personu. Galu galā tu atradīsi atšķirības pievilcības izpausmēs un to izrādīšanā. Tomēr ceļš uz šo izpratni šajās dienās var izvērsties visai vētrains. Nedēļas pēdējā dienā tu vari īpaši sāpīgi uzlūkot un justies par kādiem pagātnes pārpratumiem un emocionāliem pārdzīvojumiem, taču skaidrāk nekā iepriekš saskatīsi, ka mīlestība spēj visu mainīt un nolīdzināt. Tavs garastāvoklis būs labs un viss šķitīs daudzsološi. Būsi harmonijā ar sevi un apkārt notiekošo.

 

lauva-mil-horLauva

 

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Tagad nav īstais laiks, lai pieķertos pagātnes jautājumiem un sāpīgiem tematiem tajā. Tikai tā atbrīvosi savas domas un sirdi no notikušā. Šajā nedēļas nogalē tu būsi gatava smagi strādāt, lai veidotu saskanīgākas attiecības ar draugiem un tuviniekiem, ko kādu laiku, visticamāk, esi atstājusi novārtā. Ja es viena, tu piesaistīsi mīlestību, jo ir kāds cilvēks, kurš jau ilgu laiku uzlūko tevi ar simpātijām. Šobrīd ir lielisks laiks, lai lūgtu draugam kādu padomu. Tu būsi atvērta mīlestībai un draudzīgiem žestiem, ar savu pozitīvo attieksmi piesaistot mīlošus cilvēkus. Patiesībā, enerģija tev apkārt brīvi plūdīs projām un teju dubultā atgriezīsies pie tevis.

 

jaunava-mil-horJaunava

milas-laika-prognoze-saule

Zvaigznes iezīmē, ka, neraugoties uz tavu attiecību statusu, šajā nedēļas nogalē tev ir jātiek skaidrībā pašai ar sevi. Iespējams, esi aizvadījusi grūtu darba nedēļu, kas prasījis ne mazums spēku, taču tikai tavās rokās ir spēja relaksēties un sakārtot savu fizisko un emocionālo pasauli. Vai tu šobrīd dzīvo tā, kā esi vienmēr vēlējusies un izsapņojusi? Vai tavas dzīves vērtības un uzskati atspoguļojas ik dienā, ko piedzīvo? Vai attiecības ar partneri sniedz vēlamo sajūtu gammu – starp jums valda cieņa un uzticība? Šajās dienās apdomā šīs lietas un, iespējams, atskārtīsi, ka ir pienācis laiks mainīt prioritātes, lai atkal atgrieztos pie tava vēlamā attiecību modeļa vai dzīves ceļa.

 

svari-mil-horSvari

milas-laika-prognoze-saule

Šis būs ballīšu laiks! Darbs var būt nogurdinājis tevi, tāpēc tagad ir laiks atpūsties un atgūt spēkus. Tik daudz darāmā! Tik daudz jaunu iepazīšanos un cilvēku tev visapkārt! Pagājušais gads, visticamāk, tev ir bijis visai pagrūts, bet tas noteikti ir bijis ļoti interesants un pieredzēm bagāts, tu esi daudz ko sasniegusi sociālā un karjeras jomā. Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļas nogalē tu vari atklāt, ka esi diezgan laba spēlētāja. Lai gan, visticamāk, šajās dienās tavā dzīvē neparādīsies kāda jauna simpātija, taču sastapsi kādu, saikne, ar kuru tev veidosies ļoti īpaša un nepiespiesta. Ja tev ir attiecības, starp jums viss aizvien būs labi. Zvaigznes iesaka doties kopā kaut kur, tas palīdzēs atsvaidzināt romantikas dzirksti un nesaskaņas mājās dzīvē nolīdzināt daudz ātrāk.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

milas-laika-prognoze-lietus

Iespējams, pēc ilgstošiem cīniņiem , domstarpībām un varas spēlēm ar partneri, starp jums viss sāks normalizēties un atrisināties. Tomēr vari būt neomā un nedaudz kaprīza, tomēr – patiesi priecīga, kad saskatīsi, ka daudzas nesaskaņas jau ir aiz muguras, ka esat to pārvarējuši – KOPĀ! Jebkuras attiecības sākot ar šo nedēļas nogali būs ļoti saspringtas un smagnējas, ja tām nepievērsīsi pietiekamu uzmanību. Tāpēc zvaigznes brīdina, lai uzmanies no tiem, kuri ir pārāk prasīgi un neatlaidīgi. Ja esi kopā ar kādu, tev jābūt gatavai piedzīvojumiem bagātiem brīžiem, pilniem kaislīgu momentu. Jūs varat sajust daudz dziļāku pieķeršanos, emocionālu saikni un tuvību. Ja šobrīd tev nav attiecību, pastāv lieliska iespējamība, ka satiksi kādu īpašu cilvēku. It īpaši, ja tev patīk ziemas sporta veidi – mājienu saprati, dodies svaigā gaisā!

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Esi uzmanīgi, lai nepieļautu dusmu lēkmes, kas sabojās tavas emocionālās pasaules līdzsvaru šajā nedēļas nogalē. Protams, tev var būt savi iemesli neiecietībai un emociju izvirdumiem, bet – esi takstiska un cieni līdzcilvēkus. Šajās dienās tu vari būt izteikti nepacietīga. Atrodi veidus, kā atpūsties un relaksēties, kā novirzīt savas domas no sakāpinātās emociju gammas. Ja esi mierīga un līdzsvarota, tev ir iemesls līksmībai – izbaudi mīlestību un mieru sev visapkārt, jo tas var neilgt ilgi. Labā ziņa ir tajā, ka nākamā nedēļa solās būt daudz labāka, paredzot, ka īpaši pastiprināsies mīlestības jūtu dziļums un spēks. Tu vari pavadīt laiku ar kādu uzticamu cilvēku, tas ir ļoti labi, jo tev ir nepieciešama sapratne no cilvēkiem, kuri tevi labi pazīst. Tomēr mīlestības jautājumos šajā nedēļā vari justies neveikli, iespējams, radīsies sajūta, ka tevi neizprot. Zvaigznes iesaka ļauties visam, kas starp jums notiek, laika ritums drīz vien piedāvās risinājumus jebkurām situācijām. Paļaujies uz savu intuīciju.

 

mezazis-mil-horMežāzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Drudžainais nedēļas grafiks var būt radījis sajūtu, ka esi teju izsmelta un tev nav īsti spēka nedēļas nogales piedzīvojumiem. Tev ir nepieciešamas emocionālas rūpes un sirds siltums.  Lai gan, visticamāk, apkārt esošie cilvēki var neuztvert tavas vēlmes un neapzināties, cik nozīmīgi tas ir. Domā par sevi, neatmet savus plānus un ieceres! Tu vēlēsies uzturēt harmoniju mājas dzīvē, padarīt vidi un attiecības starp tevi un mīļoto   – pozitīvu un mīlestības pilnu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

milas-laika-prognoze-saule

Tu neiegūsi tik vēlamo kaisli un emociju kāpumu, ja pati neko nedarīsi, lai starp jums ko mainītu. Jūs abi esat pelnījuši, lai starp jums uzdzirkstī mīlestība – visā tās krāšņumā! Zvaigznes iezīmē, ka kaislības starp jums šajā nedēļas nogalē pietiks pār – pārēm, jutīsieties tā, it kā pavisam nesen tikai esat uzsākuši attiecības. Tava dzīve šobrīd ir emocionāli krāsaina, jo tu spēj daudz dziļāk izprast citus cilvēkus – tā ir atslēga uz panākumiem. Ja esi no attiecībām brīva, neuztraucies , arī ap tevi būs pozitīvas emocijas un ļoti ticams, ka tevi ieskaus kāds simpātisks un uzticams cilvēks. Iespējams, daži neaizmirstami vakari pārvērtīsies kopīgā ceļa sākumā. Tu nedrīksti ļaut neapmierinātībai ar mīlestības jautājumiem sabojāt tavu omu. Šīs jūtas plūdīs no tevis kā upe.

 

zivis-mil-horZivis

milas-laika-prognoze-saule

Šis tev ir ļoti pozitīvs laiks, jo galvenokārt varēsi darīt un ļauties tam, kas tev patīk un interesē visvairāk. Šī prieka un/vai labklājības sajūta piesaistīt jaunus cilvēkus tavā dzīvē, liekot tev justies kā pasaules centram. Spēcīgais vibrāciju līmenis dos pozitīvu lādiņu arī visiem apkārtējiem, stiprinot saikni starp tevi un cilvēkiem, kuri tev ir īpaši un tuvi. Ja tev ir attiecības, šajā nedēļas nogalē jūs izbaudīsiet patiesu sapratni un mīlestību vienam pret otru. Ja esi no attiecībām brīva, tev ir bezgalīgas iespējas – pievērsties pašizaugsmei. Zvaigznes norāda, ka tavas radošās spējas ir ļoti spēcīgas tieši šobrīd, piedāvājot darīt to, ko sen esi kārojusi un vēlējusies izmēģināt, padarot tavu ikdienu daudz saulaināku.

 

Lai jums izdevusies nedēļas nogale!

Iepriekšējais rakstsAtklāta šokējošā patiesība, no kā īsti sastāv McDonald’s kartupelīši
Nākamais rakstsUzmanību: zinātnieki nosaukuši bīstamāko seksa pozu!