Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

Aunsauns-mil-hor

milas-laika-prognoze-lietus

Šajā nedēļas nogalē tu atklāsi, ka mīlestības jautājumi aizvien neiziet no tava prāta. Tu meklēsi un izzināsi to, ko patiešām vēlies! Ja tava vēlme ir pēc cilvēka, ar kuru dalīties savā dzīvē, šobrīd ir īstais laiks, lai to realizētu! Necenšoties, nepieliekot pūles – nekas tāpat vien rokās neiekritīs! Savukārt, ja jau kādu laiku grasies pārtraukt neizdevušās attiecības – ir laiks rīkoties, lai atbrīvotu ceļu – jaunām mīlas vēsmām, tādām attiecībām, kurās tu beidzot būsi laimīga! Zvaigznes norāda, ka nebūsi gandarīta, ja sēdēsi rokas klēpī salikusi, sāc savu ceļojumu, atbildi pati sev, kas ir tās lietas, ko vēlies attiecībās, kas tev tieši šobrīd visvairāk ir nepieciešams. Zinot atbildi, tu jau spēsi izvēlēties!

 

versis-mil-horVērsis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tu, visticamāk, vēlēsies nolikt malā mīlestības ideālus un skatīsies uz lietām reālāk, cenšoties noskaidrot, kas tev patiešām ir nepieciešams attiecībās. Ja dzīvo iedomu pasaulē, ir laiks pamosties un apzināties, ka visu mainīt vari tikai tu pati. Ja apzinies, ka gaidi, kad to darīs partneris, tev jāsaprot, ka tikai tu pati esi noteikusi sev robežas, nepārvirzot tās tālāk – nekas nemainīsies. Ja jūti, ka pret tevi izturas kā pret mazu bērnu vai kāds neuztver tevi nopietni, ir īstais laiks ņemt notiekošā grožus savās rokās un mainīt visu! Ja tavam partnerim patiešām rūpi, viņš sapratīs, ka tev ir nepieciešams būt sev pašai. Ja tevi nerespektē, iespējams, laiks to mainīt…

 

dvini-mil-horDvīņi

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē, visticamāk, apjautīsi, ka īsti nezini kā rīkoties. Zvaigznes norāda, ka šis noteikti nav labākais laiks, lai pieņemtu svarīgus lēmumus, īpaši, kas saistīti ar tavām attiecībām. Ja spēj šos jautājumus uz kādu laiku nolikt malā, būsi tikai ieguvēja! Jutīsies apjukusi, informācijas trūkums un visi fakti būs sajukuši kopā, vari apjauts, ka patiesībā kļūdies savos pieņēmumos. Ja tavā dzīvē ir kāds, kuram patīk radīt tev problēmas, šajā periodā šī perona īpaši aktīvi to darīs. Netici šim cilvēkam, lai cik pārliecinoši argumenti arī nebūtu viņa rīcībā. Velti laiku sev. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus.

 

 vezis-mil-horVēzis

milas-laika-prognoze-sniegs

Šajā nedēļas nogalē būs kāds, kurš radīs tev problēmas, ja ļausi to un pie tā tev jāvaino vienīgi sevi pašu. Šai personai būs zināmas visas atbildes uz jautājumiem, piedāvās tev daudz nepatiesu solījumu. Atceries, ja kaut kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, kaut kas nav kārtībā. Kāds mēģinās ar saldiem vārdiem pierunāt tevi iesaistīties tev nepatīkamos notikumos. Šī persona mēģinās iegalvot, ka sniegs tev tieši to, ko vēlies. Tomēr, visticamāk, tiklīdz iegūs no tevis to, būs projām… Neaizdod citiem naudu vai kādas tev nozīmīgas lietas šajā laikā, pretējā gadījumā – var nākties nožēlot! Visticamāk, neko no tā neatgūsi! Ja kāds cenšas tev glaimot, tas notiek tikai tāpēc, lai iegūtu no tevis kāroto, neko vairāk. Uzmanies!

 

lauva-mil-horLauva

milas-laika-prognoze-saule

Brīvdienās tu, visticamāk, atklāsi, ka esi uzmanības centrā. Būsi populāra un citi meklēs tavu padomu un ieteikumus. Iespējams, atskārtīsi, ka tieši kādam konkrētam cilvēkam esi – viss! Arī citiem tu būsi simpātiska, viņi novērtēs tavu skaistumu un šarmu. Ja jau kādu laiku domā uzrunāt šo cilvēku, kuram tu interesē, ir īstais laiks to darīt – tu būsi neatvairāma! Vienīgā lieta, kas tevi, iespējams, nedaudz kavēs – pašas šī brīža iekšējais pārliecības trūkums, bet – tik ilgi, kamēr tu izstaro šādu sajūtu citiem, visi ticēs, ka arī pati no sirds tam tici! Esi gatava, ka šajā nedēļas nogalē tiksi pamanīta un apbrīnota!

 

jaunava-mil-horJaunava

milas-laika-prognoze-saule

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļas nogalē tev ir jābūt pacietīgai, lai noskaidrotu to, ko sen jau vēlies. Ja tava otra pusīte pārbaudīs tavu pacietību, ir īstais laiks uzrakt problēmu patiesos cēloņus! Tu noķersi vairāk mušu ar medu – esi jauka, jo vairāk centīsies izprast citus, jo saprotamāka būsi pati. Kāds šajā zvaigznājā dzimušais, iespējams, jutīsies izmisis, taču miera saglabāšana ir labākais veids, kā šobrīd atrisināt jebkādas attiecību problēmas, labākais veids, kā iegūt tev tik nepieciešamās atbildes reakcijas un galu galā, kā padarīt sevi un arī citus daudz laimīgākus. Ja mēģināsi uz mīļoto izdarīt spiedienu vai manipulēt ar viņu, padarīsi visu situāciju tikai daudz sliktāku, izjauksi visu to, pie kā visas iepriekšējās nedēļas esi tik rūpīgi strādājusi.

 

svari-mil-horSvari

milas-laika-prognoze-saule

Šai nogalei zvaigznes tev ir paredzējušas vēlmi iesaistīties kādos hobijos vai turpināt izglītoties, tikai šādi tu jutīsies: īstajā vietā – īstajā laikā. Nav nozīmes vai šobrīd meklē to īsto, īpašo cilvēku vai vēlies radīt iespaidu uz savu jau esošo otro pusīti, zvaigžņu izkārtojums dos pareizās atklāsmes! Zvaigznes iesaka kontaktēties ar līdzīgi domājošiem, šādi tu palielināsi savas sociālās prasmes un padarīsi pati sevi daudz pievilcīgāku un pamanāmāku! Esot kādas grupas daļai, tev būs iespēja izrādīt savas personības spozmi, parādīt labu piemēru citiem, noticot pati saviem spēkiem. Ja esi no attiecībām brīva, šāda rīcība var sekmēt to, ka tiksi pamanīta. Iespējams, kāds jau sen tevi uzlūko un  gatavojas uzrunāt!

 

skorpions-mil-horSkorpions

milas-laika-prognoze-saule

Zvaigznes norāda, ka tu šajās dienās meklēsi arvien jaunus piedzīvojumus un ceļus. Tavā rīcībā būs jaunas iespējas! Visticamāk, šajā nedēļas nogalē tu vēlēsies pilnībā pievērsties tikai savām interesēm, nevis atstāt iespaidu uz citiem. Uzlabojumi, kurus veiksi sevī, ļoti noderēs nākotnei, kāds to noteikti novērtēs! Neuztraucies, ka zaudēsi iespēju satikt kādu jaunu cilvēku (ja esi viena) vai tev pietrūks laika, ko pavadīt ar mīļoto, šis laiks ir pilnībā jāvelta sev! Šādi kļūsi daudz valdzinošāka, interesantāka kā sev, tā citiem! Ieguldi vissvarīgākajā – sevī!

 

strelnieks-mil-hor Strēlnieks

milas-laika-prognoze-lietus

Šajā nedēļas nogale tu, visticamāk, vēlēsies atcelt visus plānus, lai pavadītu laiku vienatnē, pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka vari izsmelt visus savus spēkus. Nepārcenties, nepārpūlies, necel vairāk nekā spēj panest! Vislabāk deleģē kādam daļu savu pienākumu. Zvaigznes norāda, ka šis nav piemērots laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu, īpaši – attiecības. Tāpat, ja tu meklē veidus, kā stiprināt jau esošās saistības, visticamāk, šobrīd nekas īsti neizdosies, lai cik smagi tu censtos! Par nelaimi lietas šobrīd nenotiek tā kā tu to vēlies. Gribēsi būt piesardzīga savos plānos un komunikācijā ar citiem. Tavus nodomus var viegli pārprast šajās dienās, tāpēc vislabāk – paliec pēc iespējas neuzkrītošāka!

 

mezazis-mil-horMežāzis

milas-laika-prognoze-lietus

Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, šajā nedēļas nogalē tu vēlēsies palikt mājās un palasīt kādu interesantu grāmatu vai noskatīties labu filmu, vai vienkārši palikt gultā visu dienu un izgulēties. Šis noteikti nav piemērots laiks ceļojumiem vai izklaidēm, taču ir lieliski piemērots, lai pārskatītu ģimenes fotoalbumus, lai kopā ar mīļoto pakavētos atmiņās, tajos mirkļos, kad jūs satikāt viens otru un kļuvāt par pāri. Neplānojiet neko uz priekšu šobrīd, laujiet visam mierīgi ritēt savu gaitu. Pavadi laiku ar mīļoto, liec savai otrajai pusītei justies drošai un novērtētai. Šis ir laiks, lai respektētu sava mīļotā cilvēka jūtas. Lielisks laiks – romantiskai divvientulībai.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

milas-laika-prognoze-saule

Šajā nedēļas nogalē ir ļoti labvēlīgs laiks emocijām, visticamāk, apjautīsi, ka viss norit tā, kā tu to vēlies. Tāpat ir ieteicams plānus pārvērst reālā rīcībā, pilnībā kontrolētu savu dzīvi! Ja esi no attiecībām brīva un šobrīd satiksi kādu, atklāsi, ka šis cilvēks ir tavas uzticības cienīgs un nenodarīs tev pāri. Tava potenciālā otrā pusīte ir emocionāli stabila, godīga un gādīga. Šis cilvēks būs spējīgs glabāt noslēpumus, mierīgi un nosvērti pieņems to, ja viss nenotiks pēc viņa prāta. Zvaigznes norāda, ka šis ir laiks, kad tu vari iegūt teju visu, ko vēlies, turklāt bez īpašas piepūles! Tev nav jāuztraucas par pagātni un nākotni – šis brīdis ir visbūtiskākais!

 

zivis-mil-hor

Zivis

milas-laika-prognoze-sniegs

Šajās dienās pamanīsi, ka tavās attiecībās iezīmēsies emocionālas problēmas. Esi piesardzīga, jo tavs partneris var būt īpaši jutīgs pret taviem vārdiem un darbībām. Zvaigznes norāda, ka tava otra pusīte var kaut ko izraut no konteksta, tāpat nerausti lauvu aiz ūsām un pārdomā vai tev tiešām ir jākontaktējas ar kādu cilvēku, kurš, iespējams, liek tava mīļotā asinīm dusmās uzbangot. Mīļotais cilvēks var pārprast tevi. Tāpat tev jābūt piesardzīgai komunicējot ar cilvēku, kurš ir neapmierināts ar savām attiecībām, šīs skumjas var daļēji pāriet uz tevi, liekot justies nelaimīgai.  Nepieņem lietas šobrīd kā pašas par sevi saprotamas! Ļauj cilvēkam, kurš tev ir nozīmīgs – justies novērtētam!

 

Lai jums jauka un mīlestības pilna nedēļas nogale!

Iepriekšējais rakstsIespēja tikt pie ĪSTA zelta! Lasi grāmatu ‘BEIGU SPĒLE: Aicinājums’
Nākamais rakstsKā piemānīt rudens depresiju? 5 iedarbīgi ieteikumi!