Sinoptiķu laika prognozes ir piepildījušās – pirmais sniegs ir sagaidīts! Vai izmaiņas radīsies arī mīlestības prognozēs? Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

Auns

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē, iespējams, vienīgais, ko varēsi darīt – cīnīties par savām attiecībām. Tas nenozīmē tikai cīņu par attiecību saglabāšanu, bet arī par to uzlabošanu, piemēram, kad pēdējo reizi veltīji pietiekami daudz laika, lai no sirds izrunātos ar partneri? Vai arī, ja attiecības ir izveidojušās ne pārlieku sen – vai esi pietiekami partneri iepazinusi? Galvenais šajā nedēļas nogalē neko nesasteidz, rīkojies apdomīgi un pacietīgi. 

 

Vērsis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tev jāatrod laiks, lai tu varētu padomāt. Līdz ar to, iespējams, nonāksi pie kādas izcilas atklāsmes vai radīsi ideju lieliskiem plāniem kopā ar mīļoto, vai, ja tev šobrīd nav attiecību – lieliskam veidam, kā beidzot sastapt savu īsto. Laba nogale romantisku plānu īstenošanai. Neko pārlieku nesaplāno – ļaujies romantikai un izbaudi mirkli divvientulībā. 

 

Dvīņi

milas-laika-prognoze-saule

Attiecībās šajā nedēļas nogalē vairāk liec lietā savu intelektu. Pavadi intelektuāli piepildītas brīvdienas kopā ar partneri vai kādu, kuru vienkārši vēlies labāk iepazīt. Vēl šīs dienas ir piemērotas tam, lai tu iesaistītos dažādās nopietnās sarunās par sev svarīgā tēmām, līdz ar to nonāksi pie vērtīgas pašanalīzes un atklāsmēm. Iespējams, uzzināsi ļoti daudz ko tādu, par ko iepriekš pat nenojauti.

 

Vēzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Ir pienācis laiks saprast, ko tu patiesi vēlies, saprast to, kurš ir tavs īstais partneris. Izturies droši un dabiski, jo cilvēkiem tevi jāiepazīst tādu, kāda esi. Ja slēpsi savu patieso dabu, vēlāk var sanākt liela vilšanās. Neviens pāris nav 100% saderīgs bez jebkādiem strīdiem vai nesaskaņām, tādēļ nekad neizliecies par pārlieku labu esam. Īpaši šajā nedēļas nogalē. Tas nebūt nenozīmē to ka tev jābūt vēsai – vienkārši jābūt dabiskai!

 

 Lauva

milas-laika-prognoze-saule

Ir labi, ka kādreiz vari veltīt laiku tam, lai paprātuļotu par to, kas piedzīvots, par savu dzīvi, par to, kas ir sasniegts, bet uz ko vēl tikai tiecies. Vienalga vai šobrīd tev ir attiecības, vai nē – padomā par to, kas bijis, apdomā, kas noticis līdz šim. Tādējādi sarūpēsi sev patīkamus mirkļus un sapratīsi, ka dzīvē nekas nenotiek tāpat vien. Iespējams, gūsi kādu ļoti vērtīgu atklāsmi. Ļoti ticams, ka šī nedēļas nogale “sniegs” tev kādu patīkamu pārsteigumu.

 

Jaunava

milas-laika-prognoze-saule

Apstājies! Velti laiku attiecībām! Pietiek skriet un veltīt visus spēkus tikai darbam. Ir svarīgi parūpēties par attiecībām. Vienkārši veltiet laiku viens otram – nekas nav neiespējams. Ja šobrīd attiecību tev nav – neskumsti, zvaigznes sola, ka pavisam drīz šī situācija mainīsies. Galvenais ir tas, lai tu justos labi – tas nesīs rezultātus tavā dzīvē. 

 

Svari

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē var rasties šaubas par jūtām attiecībā pret partneri. No vienas puses vēlēsies, lai viss būtu patiesi lieliski un neaizmirstami, bet no otras – kaut kur ir iemājojušas šaubas, vai tiešām viss ir pietiekami nopietni, patiesi un pareizi, jo tu nevēlies dot sev nepatiesu cerību. Nebaidies uzdot jautājumus, kas tevi interesē. Taču sāc ar sevi – uzdod attiecīgos jautājumus sev un godīgi atbildi uz tiem. Vadies pēc savām sajūtām nevis pēc tā, ko vēlas vai nevēlas kāds cits. Atceries arī par tādu lielisku lietu kā kompromiss.

 

Skorpions

milas-laika-prognoze-saule

Šajā nedēļas nogalē vari sevi iztēloties kā kino tēlu, kuriem nereti parādās uz viena pleca velniņš, kurš par kaut ko kūda, uz otra eņģelītis, kurš iesaka pareizāko ceļu. Visticamāk, tavas attiecības aizvien nav visai labi sakārtotas, tajās viss nav patiesi gludi, bet tev rodas nepārvarama vēlme mācīt un koriģēt citus jautājumos, kuros pašai ir bardaks. Ja vēlies būt par brīvdienu attiecību konsultantu – sāc ar sevi un savu partnerību. Pēc šīs nedēļas nogales tu spēsi saprast vai tavas attiecības ir patiesi tādas, kādas tu tās vēlies. 

 

Strēlnieks

milas-laika-prognoze-saule

Atpūties! Ja nepieciešams – kāp kādā transporta līdzeklī un vienkārši dodies kaut kur – ārpus daudzo notikumu epicentra. Velti laiku sev. Paraugies uz savām attiecībām – vai mūžīgā laika trūkuma dēļ tās nav atstātas pārlieku lielā novārtā? Nedari pāri savām attiecībām – sargā un uzlabo tās. Rodi laiku sev, lai tu varētu sakārtot savas domas, tā teikt, izvēdināt galvu. Vēlāk par to sev pateiksies. 

 

Mežāzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Ir laiks mēģināt ievirzīt dzīvi pozitīvā gultnē. Raugi, lai visas sfēras būtu sabalansētas – ne ar ko nepārspīlē un centies neko nepamest novārtā. Šajā nedēļas nogalē tu sapratīsi, ka patiesi nepieciešamas kādas pārmaiņas, un tikai tu zināsi, kā vislabāk rīkoties. Ja tev šajā nedēļas nogalē ir jātiekas ar cilvēkiem, ar kuriem ne visai vēlies kopā pavadīt laiku – kompensē to sev, vēlāk tiekoties ar draugiem un/vai sev mīļajiem. 

 

Ūdensvīrs

milas-laika-prognoze-lietus

Visbiežāk tu pamani dažādas kļūdas, ko pieļauj citi, bet vai pamani savējās. Ir pienācis laiks, lai tu paraudzītos uz to, ko un kā dari tu. Ja vēlies aizrādīt kādam par kaut ko, padomā, kā esi rīkojusies līdzīgās situācijās un, kādas sajūtas tevi pārņēma. Atceries, ka ne vienmēr tev kāds ir jāpamāca, tu vari arī iegūt vērtīgas zināšanas no citiem. 

 

Zivis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Dažreiz tu vēlies (un pat tas ir vajadzīgs) darīt kaut ko, kas nav tev raksturīgs – spontāni un jautri. Šajā nedēļas nogalē tā varētu būt labākā izvēle, bet tikai tad, ja jūti, ka tā vajag, ja tev ir enerģija. Iespējams, pienācis laiks realizēt kādu senu un kārotu fantāziju. Piedāvā kaut ko darīt kopā ar partneri – uzlabojiet savas attiecība, veltiet laiku viens otram – dariet kaut ko kopā. Kopīgiem spēkiem sapņus sasniegsiet ātrāk!

 

Lai izdevusies nedēļas nogale!

Iepriekšējais raksts8 triki, kas motivēs bērnu tīrīt zobus!
Nākamais rakstsFakti un padomi par ādas kopšanu vīriešiem